chadmin در
0

نکاتی که باید قبل از تغییر مدل موهایتان بدانید

نکاتی که باید قبل از تغییر مدل موهایتان بدانید

هیچ چیز مهم تر از بافت مو برای کوتاه کردن موی سر نیست . شاید اکثر مردم به این دقت کنند که چه مدل مویی به صورتشان می اید اما به بافت موی خود توجه نمی کنند .تراکم موی شما و بافت آن مدل موی شما را تعیین می کند. کارشناسان چی بپوشم در مقاله نکاتی که باید قبل از تغییر مدل موهایتان بدانید شما را راهنمایی خواهند نمود. با ما همراه باشید. 

موی سر 6 نوع بافت دارند که شامل نازک، ضخیم، لخت،صاف ، مجعد و فرفری است . البته شاید موی شما ترکیبی از این ها باشد برای مثال صاف و نازک باشد.

اگر موهایتان صاف و کمی موج دار است بهتر است که موهای خود را بلند نگه دارید البته اگر چنین موهایی دارید می توانید قوانین را بشکنید زیرا این موها مناسب هر مکانی هستند . موهای بلند برای صورت گرد یا چهارگوش بهترین است .

gallery-1429563359-465823852

اگر موهای شما نازک هستند به شما توصیه می کنیم از بلند کردن آن اجتناب کنید زیرا این کار باعث کم شدن و ریزش موهایتان می شود. مدل موی کوتاه برای موهای نازک و صورتی کشیده بهترین است . البته به این معنی نیست که باقی عمرتان را شبیه به یک مرد زندگی کنید . کوتاهی موها تا شانه کافی است .

549b51812939d_-_nelope-cruz-pirates-of-the-caribbean-premiere-paris-2011-de

اگر موهای شما فرفری یا مجعد است بهتر است موهایتان را چتری کوتاه نکنید زیرا یکی از قدیمی ترین قانون های زیبایی این است که موهای چتری مناسب موهای صاف و لخت است و اهمیتی ندارد که موهایتان ضخیم است یا نازک .

549b5183d43e6_-_chelle-williams-blue-valentine-cannes-film-festival-2010-de

اگر قصد رنگ کردن موهای خود را دارید بهتر است بدانید که رنگ موی بلوند مناسب موهای کم پشت و نازک وهمچنین رنگ موی تیره هم مناسب موهای پر پشت و ضخیم است.

مطالب مرتبط:

1- کدام ویتامین ها از شکنندگی موی سر جلوگیری می کند؟

2- 9 فاکتور موثر در ریزش موی سر در آقایان

3- نکات کلیدی قبل از رنگ کردن موها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سهیلا در تاریخ 18 فوریه 2016

وای عجب مدل موهای خوشگلی، مرسی از شما عاطفه جان مطالبت عالیه

عاطفه سعیدی در تاریخ 20 فوریه 2016

خواهش می کنم عزیزم. خوشحالم مطالب مورد توجهت قرار گرفته .ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :