راه‌های نگهداری از لباس مردانه

راه‌های نگهداری از لباس مردانه کدام است؟ چه کار کنیم که در هزینه خرید پوشاک صرفه جویی کنیم؟ و چگونه عمر استفاده از پوشاک را افزایش دهیم؟ با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

1- کفش ها را با روزنامه پر کنید

احتمالا درباره مزایای منجمد کردن کفش هاتون خبر دارید. این کار باعث می شه که میکروب و باکتری توش کشه بشه و بوی بدی که از همین موجودات موذی ریز به وجود میاد هم از بین بره. ولی مطمئا دوست ندارید که کتانی ورزشی شما رو قبل از رفتن به باشگاه یا پارک نیم ساعت از حالت منجمد خارج کنید. پس روزنامه که دیروز خریدی و دیگه بدرد نمی خوره بزار تو کفش. اینکار همون مواد نم دار و مرطوب که محل زندگی باکتری هاست از بین می بره.

راه‌های نگهداری از لباس مردانه

2- روی زیپ مداد بکشید

توی ترافیک گیر بیوفتی، موهات بریزه و زیپت گیرکنه. واقعا دردسر های بدی هستند. برای دو تای اول کاری زیادی نمی شه کرد ولی سومی راه حل دار. چطور؟ خوب شد پرسیدی. یک مداد مشکی نرم (همون ها که برای تست زدن استفاده می کنند) و بین دندونه ها و دهانه زیپ آروم بکشید. آروم. اینکار مثل روغن کاری می مونه. البته حواستون باشه جاهایی مثل اتوبوس و کنار خیابون محل مناسبی برای درست کردن زیپ شلوارتون نیستن، مردم خیلی بد بهتون نگاه می کنند.

راه‌های نگهداری از لباس مردانه

3- نگهداری از جوراب

جورابات سوراخ میشه؟ حتما ناحن های پات مثل شمشیر تیزن و پات هم عرقی با اسیدیته اسید سولفوریک رقابت می کنه و مجبوری هر روز بشوریش و با خشک کن و یا روی شوفاژ خشکش کنی. اگه اجازه بدی با هوا خشک بشه، خیلی طول عمرش بیشتر میشه. امتحان کن.

راه‌های نگهداری از لباس مردانه

4- لباست رو الکلی کن

ممکنه لباست بوی بدی بده و تو هم خودت رو ملزم بدونی بین 20 تا لباس تمیزی که داری همون یک دونه بو گندو رو بپوشی ولی می خوای بوش بره. خیلی سریع. یکم الکل بردار (الکل صنعت نباشه که لک میشه. الکل تزریقات بوی کمتری هم داره) و روی قسمت بو دار، معمولا زیر بغل و جاهایی هست که خودتون بهتر می دونید. اجازه بدید خشک بشه، بفرما بوش پرید.

چهار ترفند نگهداری از لباس مردانه خوانید اگر سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شما هستیم.

مطالب مرتبط:

1- بایگانی لباس به بهترین شکل

2- تغییراتی که می‌توانید در لباس‌هایتان بدهید

3- چند استایلی که خدا رو شکر هیچوقت مد نشد- قسمت دوم

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :