جدیدترین و شیک‌ترین مدل‌های لباس عروس به رنگ نقره‌ای

0

وقتی صحبت از لباس عروس به میان می‌آید، احتمالا همه شما یک لباس سفید زیبا با دامن پفی را تصور می‌کنید. بله، این همان مدل کلاسیک لباس عروس است. اما در حال حاضر، روز به روز شاهد ظهور مدل‌ها و رنگ‌های جدید لباس عروس در دنیای مد و لباس هستیم که بسیار هم شیک و رویایی هستند! یکی از رنگ‌های جدید و شیک لباس عروس که اخیرا هم در میان عروس‌های جوان بسیار محبوب شده، رنگ نقره‌ای است. در مقاله امروز قصد داریم شیک‌ترین و مدرن‌ترین مدل‌های لباس عروس نقره‌ ای را به شما معرفی کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

انتخاب لباس عروس نقره ای

ممکن است به نظرتان عجیب باشد، اما در نظر بگیرید که هر عروس زیبایی دوست دارد در مهم‌ترین روز زندگی‌اش بدرخشد و توجه همه را به خود جلب کند؛ در این صورت، چه رنگی بهتر از رنگ نقره‌ای برای این هدف وجود دارد؟! پس اگر شما هم از آن دسته عروس‌های جسوری هستید که هم به لباس‌های لوکس علاقه دارید، و هم دوست دارید چیزهای جدید را امتحان کنید، یک لباس عروس به رنگ نقره‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید آن را با یک آرایش ساده و مدل موی بی‌نقص ست کنید!

 

لباس عروس نقره ای بلند

ممکن است شما دوست نداشته باشید در روز عروسی خود لباس سفید بپوشید. اما این به این معنی نیست که باید از زیبایی شناسی کلاسیک غافل شوید! برای اینکه یک استایل کلاسیک و در عین حال مدرن و زیبا داشته باشید، می‌توانید یک لباس عروس بلند به رنگ نقره‌ای استفاده کنید. در حالی که رنگ متالیک باعث می‌شود استایلی مدرن و هماهنگ با مد روز داشته باشید، قد و مدل لباس‌تان نشان می‌دهد که به استایل کلاسیک و شیک هم اهمیت می‌دهید.

لباس عروس نقره ای بلند

زمانی که تصمیم بگیرید می‌خواهید قد لباس عروس‌تان چه اندازه باشد، می‌توانید جنس پارچه و مدل آن را از میان گزینه‌ها بسیار متنوع موجود انتخاب کنید. سعی کنید جنس پارچه لباس عروس خود را طبق سبک مراسم عروسی‌تان انتخاب کنید؛ مثلا اگر مراسم عروسی شما خیلی رسمی است، جنس ابریشم را انتخاب کنید. یا اگر مراسمی رمانتیک و در کنار ساحل پیش رو دارید، یک پارچه ساتن خیره‌کننده انتخاب کنید.

 

لباس عروس نقره ای کوتاه

اگر شما هم دوست دارید در مهم‌ترین روز زندگی خود به شکل منحصر به فرد و شیکی بدرخشید، می‌توانید یک لباس عروس کوتاه به رنگ نقره‌ای انتخاب کنید. لباس عروس نقره ای کوتاه، گزینه‌ای بسیار مناسب برای عروس‌های جوان و مدرن است که دوست دارند با ترندهای روز دنیای مد و لباس همگام باشند. برای اینکه در این لباس بی‌نظیر دیده شوید، کافیست استایلی انتخاب کنید که با فرم بدن شما هماهنگ است. بهتر است جنس پارچه این مدل لباس عروس را تور یا ابریشم در نظر بگیرید تا زیبایی خانمانه آن دو چندان شود.

لباس عروس نقره ای کوتاه

اگر دوست دارید استایل منحصر به فردی داشته باشید، می‌توانید یک پارچه براق یا پولک دوزی شده انتخاب کنید. فقط در هنگام انتخاب مدل لباس، حتما قد آن را در نظر بگیرید؛ قد کوتاه (تا بالای زانو) کمی غیر رسمی و تا حدی رمانتیک است. در حالی که قد متوسط (تا وسط زانو)  نشان دهنده یک استایل شیک و کلاسیک است.

 

لباس عروس نقره ای آستین دار

یکی از مدل‌های شیک و جذاب لباس عروس به رنگ نقره‌ای، مدل آستین‌دار آن است. آستین بلند نشان دهنده یک لباس شیک و کلاسیک است و همچنین، برای مراسم‌های عروسی که در فصل پاییز و زمستان برگزار می‌شوند هم مناسب هستند. البته شما گزینه‌های متنوعی پیش رو دارید که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید؛ از لحاظ اندازه آستین: آستین بلند سنتی، آستین سه ربع، آستین کوتاه ساده، یا آستین کاپی. از لحاظ جنس آستین: پارچه حریر یا ابریشم برای یک استایل منحصر به فرد، و پارچه توری برای یک استایل شیک و خانمانه. اگر دوست دارید به ظاهرتان کمی زرق و برق بدهید هم میتوانید از یک پارچه طرحدار یا منجوق دوزی شده استفاده کنید.

لباس عروس نقره ای بدون آستین 

یک لباس عروس بی‌نقص، یعنی لباس عروسی که هم زیباست، هم توازن را در ظاهر شما برقرار می‌کند؛ یک لباس عروس بدون آستین به رنگ نقره‌ای، از این قوانین پیروی می‌کند! این مدل لباس عروس برای عروس‌های جوان و زیبایی که دوست دارند منحصر به فرد باشند اما زیاده روی نکنند بسیار مناسب است. مدل ساده و زیبای آن به شما کمک می‌کند ظاهری کلاسیک داشته باشید! برای اینکه بهترین مدل این لباس عروس را انتخاب کنید، حتما مدل یقه آن را در نظر بگیرید و مدلی انتخاب کنید که با فرم بدن و استایل شما هماهنگ است.

محبوب‌ترین این مدل‌ها عبارتند از: مدل دکلته، مدل یقه قلبی، مدل V شکل، و مدل یقه هالتری که معمولا پشت باز است. در انتخاب سایز لباس، حتما سایز دور سینه، مدل صورت، استایل فردی، و مدل مو و مدل آرایشی که قرار است در روزی عروسی‌تان داشته باشید را هم در نظر بگیرید.

 

لباس عروس نقره ای از جنس تور

این حقیقت که یک لباس عروس توری به رنگ سفید، شیک و خارق‌العاده است، غیر قابل انکار است. اما یک لباس عروس توری به رنگ نقره‌ای میتواند حتی از رنگ سفید هم جذاب‌تر باشد! پس اگر به دنبال لباس عروسی هستید که هم زیبا باشد هم جالب، این مدل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با ترکیب پارچه بی‌نظیری مثل تور، و یک رنگ مدرن مثل نقره‌ای، می‌توانید در روز عروسی‌تان توجه همه را به خود جلب کنید! برای داشت استایلی کلاسیک، می‌توانید از یک لباس تمام تور یا ترکیب تور و ابریشم استفاده کنید تا زیبایی لباس‌تان دو چندان شود. اگر هم دوست دارید ظاهری مدرن‌تر داشته باشید، می‌توانید لباسی بدوزید که بالا تنه آن از جنس تور و دامن آن از جنس ساتن است.

لباس عروس نقره ای ابریشمی

اگر دوست دارید در روز عروسی‌تان استایلی رویایی داشته باشید، بدون شک باید جنس پارچه لباس عروس خود را ابریشم انتخاب کنید. این لباس با جنس ظریف و رنگ منحصر به فردی که دارد، شما را بسیار زیبا و پر زرق و برق نشان میدهد و همه را تحت تاثیر خود قرار میدهید. فقط یادتان باشد برای اینکه زیاده روی نکرده باشید، مدل مو و آرایش خود را ساده انتخاب کنید. مثلا موی صاف و باز یا گوجه شده در پایین سر، با یک رژ لب صورتی کم رنگ و آرایش ملایم چشم، میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

لباس عروس با ترکیب رنگ سفید و نقره‌ای

اگر عاشق رنگ نقره‌ای هستید و دوست دارید در روزی عروسی خود خاص باشید، اما هم ‌زمان استایل کلاسیک و خانمانه را هم حفظ کنید، می‌توانید در لباس عروسی‌تان از ترکیب رنگ سفید و نقره‌ای استفاده کنید. همچنین باید مدلی برای لباس خود انتخاب کنید که با هر دوی این رنگ‌ها متناسب باشد. بدین ترتیب هم با مد روز هماهنگ هستید و استایلی مدرن دارید، هم استایل کلاسیک را حفظ کرده‌اید. برای اینکه تعادل را به خوبی در لباس خود برقرار کنید، میتوانید یک لباس عروس سفید انتخاب کنید با گلدوزی، تزیینات و یا کمربند به رنگ نقره‌ای.

لباس عروس با ترکیب رنگ سفید و نقره‌ای

لباس عروس با ترکیب رنگ آبی و نقره‌ای

یکی دیگر از راه‌های ترکیب استایل کلاسیک با استایل مدرن، ترکیب رنگ آبی خنک با نقره‌ای یخی در لباس عروس است. برای اینکه در روز عروسی‌تان منحصر به فرد و زیبا باشید، کافیست بهترین توناژ از رنگ آبی که با رنگ پوست‌تان هماهنگ است را انتخاب کنید. مثلا رنگ آبی روشن مناسب خانم‌هایی است که پوست روشن موهای بلوندی دارند. رنگ آبی تیره هم مناسب خانم‌هایی است که پوست برنزه یا سبزه، و چشم و موی تیره دارند.

لباس عروس نقره ای سایز بزرگ

اگر استخوان‌بندی درشتی دارید و کمی تو پر هستید، اصلا لازم نیست نگران تهیه لباس عروس باشید. در حال حاضر مدل‌های بسیار زیبایی از لباس عروس با سایز بزرگ طراحی شده‌اند. مهم نیست قد لباس عروس شما بلند باشد یا کوتاه؛ کافیست رنگ آن را نقره‌ای انتخاب کنید. بهتر است مدل لباس را هم با کمر تنگ انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- مگان مارکل کیست؟ همه چیز در مورد عروس خانواده سلطنتی بریتانیا

۲- سال آینده چه مدل‌هایی از لباس عروس مد می‌شوند؟

۳- راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 31 جولای 2018

عالی بود
مرسی عزیزم

هلما در تاریخ 11 دسامبر 2020

عالیه همه لباس ها تون عالیهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :