یک روش جالب فرانسوی برای انتخاب لباس

0

فرانسوی‌ها همیشه از پیشروان فشن و مد بوده‌اند و حرف اول را در استایل زده‌اند. خانم‌های فرانسوی برای همه بخش‌های زندگی به ویژه مد اصول و روش‌های خاصی دارند که به طور جدی آن‌ها را رعایت می‌کنند و همین روش‌های خاص دلیل موفقیت آن‌ها در عرصه مد بوده است. در این مقاله بر اساس تجربیات یکی از چهره‌های مهم مد در فرانسه یک روش جالب فرانسوی برای انتخاب لباس را به شما معرفی خواهیم کرد تا ان را در استایل خود به کار بگیرید.

یک روش جالب فرانسوی برای انتخاب لباس

کارولین دومیگره از چهره های شناخته شده مد در فرانسه و سفیر برند شانل است که مدل و نویسنده مد نیز بوده است. او در یکی از کارگاه‌های آموزشی مد، تجربیات خود را از کار در برند شانل بدست آورده بود با عموم به اشتراک گذاشت و روش خاصی را که استایلی فرانسوی برای انتخاب لباس است معرفی کرد. او این تکنیک را به این شکل تشریح می‌کند:

وقتی به آینه نگاه می‌کنم سعی می‌کنم صورتم را در نظر نگیرم تا تاثیر چهره مرا احساساتی نکند، تصور می‌کنم که یک استایلیست هستم و بدنم مشتری من است و باید آن را لباس بپوشانم. این روش شاید کمی خنده‌دار به نظر برسد اما واقعا جواب می‌دهد.

همان طور که دومیگره توضیح می‌دهد صورت ما تاثیر زیادی در نحوه انتخاب لباس دارد در حالی که این بدن است که لباس باید با آن هماهنگ شود. سعی کنید دفعه بعدی که در مقابل آینه قرار می‌گیرید تا لباس بپوشید این ترفند را به کار ببرید و تاثیر آن را بر استایل خود در سایت چی بپوشم با ما به اشتراک بگذارید.

یک جالب روش فرانسوی برای انتخاب لباس

مطالب مرتبط:

1- زنان و مردان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟

2- لباس‌های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :