راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

0

یکی از شیرین‌ترین و مهم‌ترین روزها در زندگی هر دختر خانمی روز عروسی او است. همه چیز باید در روز عروسی بدون عیب و نقص باشد و شما به عنوان مهم‌ترین فرد آن جشن باید به زیبایی بدرخشید. لباس عروس یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد تا از شما یک پرنسس بسیار زیبا بسازد و شب عروسی شما را برایتان رویایی کند. اگر قصد دارید برای مراسم عروسی خود لباس عروس بلند و دنباله دار انتخاب کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید. 

 

در درجه اول سعی کنید از یک طراح بسیار ماهر برای طراحی لباس عروسی خود کمک بگیرید و سعی کنید مدل‌های بسیار خاص و متناسب با قد و اندام خود را بررسی کنید. با ما در این مقاله همراه باشید تا جندین مدل لباس عروس بلند را بررسی کنیم:

 

لباس عروس بلند مدل امپراطوری

مدل لباس عروس امپراطوری یکی از مدل‌های بسیار ساده است که در عین سادگی زیبایی و جذابیت بسیار زیادی دارد و برای مشکل پسندانی که  لباس‌های طرحدار و شلوغ را دوست ندارند، گزینه بسیار مناسبی است. معمولا پارچه‌های استفاده شده در این نوع مدل‌ها پارچه‌های براق است. قسمت بالاتنه معمولا کشی است که با کارهای مروارید دوزی و یا گلدوزی روی آن کار شده است و معمولا به صورت دکلته و یا با بندهای بسیار نازک طراحی می‌شود. دامن‌های این مدل لباس پفکی و طرح‌دار نیست بلکه یک دامن نسبتا راسته و بسیار ساده دارد. همراه با این مدل لباس عروس معمولا تورهای بسیار بلند استفاده می‌شود. این مدل لباس بیشتر برای افرادی که قد نسبتا معمولی دارند مناسب است چراکه فرم این لباس به گونه‌ای است که قد را کشیده‌تر نشان می‌دهد پس برای افراد بلند قد مناسب نخواهد بود.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

لباس عروس بلند مدل پرنسسی

مدل پرنسسی یکی از مدل‌های پرطرفدار در میان خانم‌هاست. این پیراهن‌ها اکثرا دکلته هستند و یک دامن پفکی مانند لباس پرنسس‌ها دارد. اکثر پیراهن‌های پرنسسی با ظرافت بسیار زیادی طراحی شده‌اند و دامن‌های آن‌ها با تورهای طرح‌داری دیزاین شده است. اکثر افرادی که اندام نسبتا درشتی به خصوص در ناحیه ران پا دارند از این مدل استفاده می‌کنند تا بدن خود را پوشش دهند. لباس‌های عروس پرنسسی برای اکثر افراد با قدهای بلند نیز مناسب است. در کنار این نوع پیراهن از تورهای نسبتا کوتاه‌تر و تاج استفاده می‌شود.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

مدل لباس عروس بلند

مدل لباس عروس بلند پرنسسی

مدل لباس عروس راسته

افرادی که طرفدار سبک‌های ساده و نسبتا اروپایی لباس عروس می‌گردند از این مدل بسیار استفاده می‌کنند. این مدل برای افراد لاغر که اندام زیبایی دارند مناسب است. در عین سادگی این مدل بسیار ظریف است و دیزاین زیادی روی آن دیده نمی‌شود. تنها استفاده از یک سری طرح‌های مروارید و نگین‌دوزی خیلی ساده روی آن‌ها معمول است و دامن‌های آن‌ها اغلب ساده است و تنها طرح‌هایی از خود دارد به طور مثال برخی از آن‌ها طرح پلیسه دارند.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

لباس عروس پر زرق و برق

این مدل مخصوص خانم‌هایی است که به دنبال طرح‌های شلوغ و پر کار هستند. این لباس‌ها اکثر دکلته هستند و بسیار پرکار. دامن‌های چند لایه و کار شده با انواع پولک، نگین و مروارید از دیگر ویژگی‌های این نوع لباس‌هاست. لباس‌های عروس پر زرق و برق مخصوص افراد لاغر و قد بلند است. افرادی که کمی چاق هستند و یا قد کوتاهی دارند باید از مدل‌های ساده‌تری استفاده کنند.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

لباس عروس بلند مدل پری دریایی

یک لباس بسیار رویایی و زیبا، لباس عروس مدل پری دریایی است. این مدل لباس‌ها معمولا تا روی زانو کاملا جذب هستند و سپس قسمت پایین آن مانند دم ماهی باز می‌شود و پر از چین یا ساده است. این مدل نیز برای افرادی که اندام خوش فرمی دارند بسیار مناسب است چرا که جذب بودن این مدل فرم بدن شما را به خوبی نشان می‌دهد. از این مدل می‌توان هم برای لباس عروس و هم برای لباس نامزدی با رنگ‌های ملیح استفاده کرد. اغلب این لباس‌ها ساده هستند و تنها طرح‌هایی از خود پارچه بر روی لباس وجود دارد. می‌توان از پارچه‌های گلدوزی شده و یا براق برای طراحی این لباس‌ها استفاده کرد.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

به خاطر داشته باشید که در عین زیبایی و درخشش پیراهن، شما نیز باید در آن پیراهن احساس راحتی کنید تا لذت کافی از بهترین شب زندگیتان ببرید. در انتخاب لباس عروس خود فاکتورهای بسیار زیادی از جمله قد، سن، فرم هیکل و نیز لباس داماد را نیز در نظر بگیرید. علاوه بر این می‌توانید با استفاده از اکسسوری‌هایی مانند تاج، تور و یا کت‌های گیپور زیبایی لباستان را دو چندان کنید.  و آخرین نکته زیبایی چهرتان است که باید متناسب با پیراهنی که انتخاب می‌کنید آرایش متناسبی نیز برای خود انتخاب کنید تا یک هارمونی کامل در کنار هم داشته باشند.

مدل لباس عروس بلند : راهنمای انتخاب لباس عروس بلند

 

مظالب مرتبط:

۱- رنگ لباس عروس را چگونه انتخاب کنیم؟ کدام رنگ مناسب من است؟

۲- عکس لباس عروس : جدیدترین مدل های لباس عروس را در چی بپوشم ببینید

۳- جدیدترین مدل های لباس عروس آستین دار

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :