جدیدترین مدل های لباس عروس آستین دار

یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های مراسم عروسی انتخاب لباس عروس است. مدل‌های متنوع لباس عروس و نظرات اطرافیان ممکن است کاملا شما را در انتخاب لباس عروس گیج کنند. ممکن است تصمیم گرفته‌ باشید برای مراسم عروسی خود لباس عروس آستین دار انتخاب کنید، علاوه بر اینکه باید تناسب این مدل لباس عروس را با فرم اندام خود بسنجید، بهتر است مدل‌های زیادی را نیز ببینید و مقایسه کنید. جدیدترین مدل لباس عروس‌ آستین دار را در چی بپوشم ببینید. 

ad banner

 

چرا لباس عروس‌ آستین دار انتخاب کنم؟

لباس عروس آستین دار از سه جهت ممکن است برای افراد مهم باشند. اول از لحاظ پوشیدگی که برای بسیاری از خانم‌ها اهمیت بالایی دارد و دوم رفع ایرادات اندامی با استفاده از این مدل لباس عروس. ممکن است خانم‌هایی هم به دلیل زیبایی فوق العاده برخی از مدل های لباس عروس آستین دار این مدل را به مدل‌های دکلته و غیره ترجیح دهند.

برای خرید لباس عروس به سبک لباس عروس خود فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید. نوع لباس عروس را بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار می‌شود انتخاب کنید، همچنین محل برگزاری و تالار عروسی می‌تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اگر شما عروسی خود را در فضای باز برگزار می‌کنید لباس عروسی‌تان بهتر است از زرق و برق زیادی برخوردار باشد که چشمگیر باشد و جلوه لباس عروسی شما را به حد اعلی برساند، لباس عروس آستین دار هم برای این مراسم مناسب خواهد بود. قبول کنید که لباسی که دوست دارید ممکن است مناسب فصل و  سالن عروسی‌ای که رزرو کرده‌اید نباشد.

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

 

مراسم عروسی زمان انتخاب کردن سبک جدید لباس نیست. در انتخاب لباس عروس بر اساس مد روز و مقطعی دقت کنید. زمانی که در آینده به لباس عروس خود در آلبوم عکس‌ها نگاه می‌کنید اگر لباس شما با مد زمان خود طراحی شده باشد، ممکن است زیبا و برازنده به نظر نرسد، مدل‌های کلاسیک هیچوقت قدیمی نمی‌شوند و مطمئن هستید که انتخاب درستی داشته‌اید.

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

پارچه گیپور و دانتل برای لباس عروس کاملا مناسب است و بسیاری از مدل‌های شیک لباس عروس با این پارچه دوخته می‌شوند. پارچه گیپور، پارچه‌ای کلاسیک است و چند سالی است که طراحان مطرح در کلکسیون لباس‌های عروس خود از این پارچه استفاده می‌کنند. لباس عروس‌ آستین دار که با گیپور و دانتل دوخته شده‌ برای عروس خانم‌هایی که می‌خواهند لباس عروس پوشیده داشته باشند کاملا مناسب است.

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

مدل لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

لباس عروس‌ آستین دار اروپایی

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس پوشیده برای یک عروسی رویایی

۲- عکس لباس عروس : جدیدترین مدل های لباس عروس را در چی بپوشم ببینید

۳- با رعایت این نکات بهترین تور عروس را انتخاب کنید

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سمیرا در تاریخ 03 فوریه 2018

وایی چه مدل های خوشگلی

سارا هنجنی در تاریخ 03 فوریه 2018

بسیار زیبا بودن این لباس ها
لباس عروس آستین دار به نظرم خیلی دختر های جوان نمیادش
نظر بقیه دوستان چیه؟ با من موافقید؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :