نحوه درست خریداری کردن پوشاک

نحوه درست خریداری کردن پوشاک؟ غیر از انتخاب لباس مورد علاقه و حساب کردن پولش؟ بله. اصولی هست که بهتره قبل از خریدن هر لباسی اونها رو رعایت کرده و بهشون توجه کنید تا دچار هیچ مشکلی نشید و بهترین کمد با بیشترین و درست ترین لباس ها رو داشته باشید. با چی بپوشم همراه شید تا بفهمید نحوه درست خریداری کردن پوشاک چطوره.

اینجا بیشتر یه لیست از کارهایی که قبل از خرید لباس باید تهیه بکنید رو میگیم تا دقیقا لباسی رو بخرید که نیازتون باشه.

۱- لباس هایی که دارید رو چک کنید

اینکه یک دفعه پاشی بری تو بازار و بدون اینکه بدونی دقیقا چی داری و نداری، شروع کنی خرید کردن کاری نه فقط اشتباه بلکه مصرف گرایانه است. مثلا کسی نیست که بهتون بگه پاشو برو سوپرمارکت یه چیزی بخر که خوب باشه و شما دقیقا می دانید چه چیزی نیاز دارید. پس حتما یک بار لباس هایی که دارید رو چک کنید.

نحوه درست خریداری کردن پوشاک

۲- لیست درست کن

همانطور که برای خرید خوراک میری، یک لیست درست کن. از چیزایی که نیاز دارید (جوراب، تیشرت، روسری و…) و چیزایی که لازمه و بعد اولیت بندی کن.

مثلا چی رو می تونی الان بخری و باید بخری و یا اینکه می تونی بذاری برای بعد.

۳- اندازه بگیر

لباس هایی که داری رو اندازه بگیر و اونی ک اندازت هست رو یادداشت کن و با خودت ببر. اینطوری هم نیازی ست هر چیزی که جلوت میذارن رو تن کنی و هم ر زمان خیلی جلو می افتی.

dress-shirt

۴- زمان مناسبی رو به خرید اختصاص بدید و آنلاین بگردید

لازمه حتما یک زمان خاص و مناسب رو به خرید خودتون اختصاص بدید و اگر هم تو خرید خودتون کمی شک و تردید دارید، حتما با یکی از دوستان خودتون برید تا بدون شک لباس خود را انتخاب کنید. اگر هم خیلی مصمم هستی و حال و حوصله این رو نداری که یکی رو دنبال خود بکشی، می تونی اول از فروشگاه های آنلاین شروع کنی که خدا رو شکر کم هم نیستن.نحوه درست خریداری کردن پوشاک

مطالب مرتبط:

۱- راهکار های ساده برای افزایش عمر لباس

۲- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

۳- چند راه برای استفاده مجدد از لباس ها

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :