اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۲

توسط مهفام میرزایی

اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

همه دوست دارند همزمان با خوش تیپ و خوش لباس بودن در هزینه های لباس نیز صرفه جویی کنند. اما خوش لباسی همیشه با ولخرجی عجین بوده و کمتر کسی چنین هنری دارد که بتواند در عین صرفه جویی لباس های زیبایی هم داشته باشد. اما قبل از هر چیز باید بتوانیم صرفه جویی و راه های بهتر خرید را یاد بگیریم. در این مطلب استفانی اوکانل کارشناس امور مالی فشن اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن را بر می شمرد.

اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

اشتباه بزرگ در خرید لباس
همه ما در کارت های بانکی مان مقداری پول ذخیره می کنیم تا برای هزینه های مختلف زندگی آماده باشیم. اما گاهی با یک خرید احساسی و غیر ضروری ناگهان متوجه می شویم که بخش اعظمی از سرمایه یک ماه خود را به باد داده ایم.

1- نقدی خرید کنید
چاره این مشکل این است که نقدی خرید کندی. حس فیزیکی پول شما را در مقابل هزینه ای که می کنید آگاه تر می کند. پس زمانی که به خرید لباس می روید کارت بانکی را در منزل بگذارید و یا مقدار محدود بودجه ای که برای لباس در نظر گرفته اید به خرید بروید.

2- آنلاین خرید کنید
زمانی که آنلاین خرید می کنید در سایت فروش لباس تنها به دنبال مواردی می گردید که به آن نیاز دارید و به ندرت مانند ویترین مغازه ها با موارد غیر ضروری حواستان پرت می شود، حداقل سعی کنید که اینطور باشد! البته توجه کنید که در خرید های آنلاین نیز غرق در فضای مجازی نشده و درک کاملی از مقدار پولی که هزینه می کنید داشته باشید.

3- بودجه ماهیانه در نظر بگیرید
در مطالب قبلی نیز گفتیم که یک راه مناسب برای جلوگیری از ولخرجی در لباس در نظر گرفتن بودجه ماهیانه برای لباس است. اگر بتوانید از این محدوده فراتر نروید قطعا موفق خواهید شد. همیشه بعد از دریافت حقوق افراد دچار نوعی حس ایمنی کاذب می شوند و به ولخرجی می پردازند اما برنامه ریزی مناسب و تعهد به آن مشکل را حل می کند.

مطالب مرتبط:

1- 5 راز خرید موفق لباس

2- باید ها و نباید های انتخاب لباس مجلسی

3- چگونه خرید احساسی را متوقف کنیم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است