ساناز شمس در
0

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

آیا پوشیدن یک کت بلیزر مردانه با تی‌شرت قابل‌قبول است یا موضوعی مورد بحث است و کمتر کسی این کار را انجام می‌دهد. با این وجود، ما معتقدیم که اگر درست پوشیده شود هم کلاسیک بوده و هم شیک به نظر می‌رسد. اگر شما قصد دارید در این کار موفق باشید چند نکته‌ی مهم را باید مدنظر داشته باشید. نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت را در این مقاله بخوانید. 

single_content ad banner

ست کردن کت بلیزر مردانه با تی‌شرت

کت بلیزر مردانه یکی از اصلی‌ترین لباس‌هایی است که کاربردی بوده و بین افراد محبوبیت بالایی دارد. به‌ راحتی با پوشش‌های رسمی و مجموعه‌ی وسیعی از پیراهن‌های آکسفورد ست می‌شوند. گزینه‌ای است که برای مناسبت‌های کوچک‌تر ایده آل است و همچنین برای پوشش‌های غیررسمی نیز عالی خواهد بود.

قبل از ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت باید مواردی را مد نظر قرار دهید.

طرح کت بلیزر مردانه

توجه داشته باشید که برای ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت مردانه نباید از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده کنید. برای این کار چاره‌ای جز آزمون و خطا ندارید اما اگر پیشنهاد ما را بخواهید به دنبال طرح‎های شلوغ نباشید.

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

رنگ کت بلیزر مردانه

اگر قصد استفاده از رنگ‌های روشن را دارید مطمئن شوید که آن را هم‌زمان برای بلیزر و تی‌شرت استفاده نمی‌کنید. ترکیبی از رنگ‌های سبک و درخشان، ظاهری ژولیده و زشت ایجاد می‌کند و همچنین از حالت شیک خود فاصله می‌گیرید. اگر می‌خواهید کت بلیزر مردانه روشن داشته باشید تی‌شرت شما باید رنگ خنثی سفید یا مشکی باشد.

اندازه کت بلیزر مردانه

۱- اگر شما قصد پوشیدن یک کت را دارید اندازه‌ی آن را مدنظر داشته باشید. اندازه‌ی بیش‌ از حد بلند شما را شبیه به بچه‌ای می‌کند که ژاکت پدرش را پوشیده است و اگر خیلی کوتاه نیز باشد شما را شبیه به کسی می‌کند که رشد ناگهانی داشته است!

به‌ عنوان یک قاعده‌ی کلی قد بلیزر شما نباید از دست‌ها پایین‌تر یا اینکه بالای کمرتان باشد و بسته به شکل بدن شما باید حالتی بین این دو داشته باشد. اندازه‌ی آستین‌ها نیز مهم است. آستین‌ها هرگز نباید دستان شما را بپوشاند یا اینکه مچ دست شما عریان بماند بلکه باید جایی در وسط مچ شما باشد.

۲- قاعده‌ی تناسب بلیزرها کم‌ و بیش مشابه قاعده‌ی کت و شلوار است. پیشنهاد می‌کنیم که بلیزر کمی بیشتر اندامی و جذب باشد اما نه اینکه خیلی تنگ باشد و در اطراف دکمه‌ها چین و چروک ایجاد شود. به همین ترتیب اگر بلیزر شما هماهنگ با شکل بدنتان نیست یا در قسمت کمر اندکی فشار می‌آورد به‌ اندازه‌ کافی متناسب نبوده و باید به دنبال گزینه‌ بهتری باشید.

 

کت بلیزر مردانه غیر رسمی

تفاوت کت بلیزر مردانه و کت و شلوار چیست؟ این تفاوت اندک است. یک کت بلیزر مردانه  اساساً یک کت است که با شلوار ست نمی‌شود و ساختاری غیررسمی دارد. با این‌ حال بیان یک اختلاف واضح بین این دو نسبتاً دشوار است. اگر شما به دنبال این هستید که چطور یک کت بلیزر غیررسمی بپوشید خیلی نگران نباشید. این لباس مردانه شیک بوده و خودبه‌خود حالتی غیررسمی دارد.

توجه داشته باشید که بلیزر نه‌تنها با یک تی‌شرت بلکه همراه با شلوار جین نیز عالی خواهد بود. ما پیشنهاد نمی‌کنیم که آن را همراه با هر مدل لباس خانگی و راحتی بپوشید.

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

کت بلیزر مردانه مشکی

زمانی که می‌خواهید رنگ و سبک کت بلیزر خود را انتخاب کنید واضح است که یک نقطه‌ی شروع برای شما می‌تواند کلاسیک‌ترین رنگ یعنی مشکی باشد. بهترین کت بلیزر مردانه، بلیزر مشکی است چراکه تطبیق‌پذیر بوده و به راحتی با شلوار و پیراهن شما ست می‌شود.

اگر شما به دنبال ظاهری رسمی‌تر هستید به‌راحتی می‌توانید یک بلیزر مشکی به همراه یک شلوار مشکی یا خاکستری بپوشید. داشتن رنگ‌های خنثی کمک می‌کند ظاهری آراسته‌تر داشته باشید، همچنین یک جفت کفش رسمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

کت بلیزر مردان سفید

پوشیدن یک بلیزر سفید ممکن است برای ما نمایی دلهره‌آور ایجاد کند اما اگر به درستی ست کنید می‌توانید یک ست لباس تابستانی مردانه برای خود داشته باشید.

اگر شما در مورد اینکه چه چیزی با بلیزر سفید بپوشید نگرانی دارید و احساس می‌کنید که با پوشیدن آن کمی بیشتر جلب‌ توجه می‌کنید با پوشیدن شلوارهای تیره‌تر این احساس از بین خواهد رفت. رنگ مشکی تضاد زیادی ایجاد می‌کند و در نهایت با یک کفش یا بوت چرم قهوه‌ای ایت ست مردانه را تکمیل می‌کنید. بنابراین برای ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت سفید ترس به خود راه ندهید.

نحوه ست کردن کت بلیزر مردانه با تی شرت

مطالب مرتبط:

۱- ۵۰ نکته برای شیک پوشی از دید سردبیر چی بپوشم

۲- کدام رنگ را برای لباس مردانه انتخاب کنید؟

۳- تمام نکاتی که لازم است در مورد نگه‌دارنده‌ یقه بدانید

۴- ۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :