مائده قربان زاده در
0

چگونه یک کتانی ورزشی بخریم؟

چگونه یک کتانی ورزشی بخریم؟

 

single_content ad banner

پیدا کردن مناسب ترین کفش از بین انتخاب های متنوعی که در پیش روی شماست کارآسانی نیست برای اینکه مطمئن بشید که پاهاتون هنگام راه رفتن راحت هستند پس باید کفشی را انتخاب کنید که انگشتان و پاشنه پای شما در آن احساس راحتی کنند. چی بپوشم در زیر 6 استراتژی مهم را که توسط آن می توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید را  برای شما در نظر گرفته است با ما همراه باشید تا راه های انتخاب کتانی مناسب را به شما آموزش دهیم. 

چگونه یک کتانی ورزشی بخریم؟

1- پاشنه

پاشنه کفش باید خوب و راحت باشد ولی نه  تنگ. شما می توانید کفشتان را بنددار کنید؛ ولی باید طوری این کار را بکنید که بتوانید به راحتی پایتان را  از آن بیرون بیاورید. این کار باعث  می شود که هنگام راه رفتن محکم گام بردارید.

2- پشت پا

کفش باید طوری باشد که  پشت  پا و اطرافش  راحت و نرم باشد و نباید تنگ باشد.

3- عرض  کفش

پای شما باید به راحتی قادر به حرکت  از سمتی به سمت  دیگر باشد ولی نباید از لبه ی کفی بگذرد. شما باید حواستان به راحت بودن کفش در پهن ترین قسمت پا باشد. اگر کفش در این قسمت خیلی تنگ باشد احساس فشار بر روی انگشت کوچک پای خود می کنید که می تواند آزار دهنده باشد.

4- طول کفش

اگر کفش شما به اندازه کافی فضا نداشته باشد که به انگشت شستتان فشار بیاید (طول کفش کم باشد) پس مطمئنا در طول یک پیاده روی طولانی پای شما متورم میشود. کفش باید طوری باشد که انگشتان پا ازادانه بتوانند تکان بخورند.

5- انعطاف

در هنگام خرید کفش باید به انعطاف پذیری آن نیز توجه کنید. شما می توانید اینکار را با نگه داشتن پاشنه کفش در دستتان و فشار دادن نوک آن به سمت بالا انجام دهید.کفش باید در همان امتدادی که پای شما خم میشود انعطاف داشته باشد و خم شود.  یک نقطه انعطاف پذیری نادرست که در وسط کفش قرار می گیرد می تواند باعث درد قوس پا یا التهاب کف پایی شود.

6- احساس

در نهایت کفشی انتخاب کنید که بتوانید در آن احساس راحتی کنید زیرا فقط داشتن معیار ها کافی نیست احساسی که شما نسبت به کفش دارید می تواند کفش را به یک کفش قابل استفاده در تمام  مکان ها قرار دهد.

مطالب مرتبط:

1- 8 نکته کلیدی برای خرید کفش مناسب پاهایتان

2-چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

3- سایز کف پای شما درباره‌تان چه می‌گوید؟دیدگاه شما

کفش ورزشی در تاریخ 03 جولای 2016

خیلی ممنون فوق العاده بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :