چگونه شلوار قرمز بپوشیم؟

تصور یک مرد با یک شلوار قرمز یک مساله کاملا پیچیده است، شما می‌توانید عاشق آن مرد بشوید و یا از او متنفر بشوید. همه چیز به نحوه‌ی ست کردن این لباس مردانه برمی‌گردد. اما چگونه شلوار قرمز بپوشیم؟

ad banner

قرمز رنگی دوست داشتنی اما بسیار خطرناک

بعضی از افراد استفاده از رنگ قرمز بعنوان یک رنگ خاص برای شلوار را دوست دارند، اما اغلب بخاطر ترس از اینکه تیپ مضحکی داشته باشند، ترجیح می‌دهند تا از این رنگ برای شلوار استفاده نکنند.

عادات غلط در زمان پوشیدن شلوار قرمز

تمایل بسیاری از مردم این است که در هنگام پوشیدن شلوار قرمز، بقیه وسایل و یا لباس‌هایشان هم قرمز باشد، اجتناب از این امر مهم‌ترین نکته است.

انتخاب یک رنگ مکمل

تصور غلط این است که استفاده از رنگ قرمز بیشتر می‌تواند لباس‌ها را با هم ست کند، اما در اصل شما باید یک رنگ مکمل انتخاب کنید نه یک رنگی که مطابقت داشته باشد.

حفظ تعادل رنگ

چنانکه این رنگ قرمز،  بسیار روشن باشد و قدرت رنگی بالایی داشته باشد، اگر شما بخواهید رنگی با همان قدرت رنگی را با آن ست کنید، یک فاجعه به بار خواهد آمد، بنابراین شما باید یک تعادل  را در رنگ‌ها ایجاد کنید تا به یک ایده‌آل برسید، تعادلی که با استفاده از رنگ‌های خنثی به دست می‌آید، بعنوان مثال سفید خاکستری، کرم، آبی، هر چه که شما احساس می‌کنید خنثی است، به طور معمول راحت‌ترین راه استفاده از این رنگ‌ها در تی شرت و یا پیراهن است.

تفکیک کردن با استفاده از طرح روی لباس

چگونه شلوار قرمز بپوشیم؟

 

با اضافه کردن الگو یا فرم راه راه روی تی شرت یا پیراهن می‌توان رنگ سنگین شلوار را شکست؛ چیزی شبیه به یک تی شرت راه راه ساده و یا ژاکت چرم می‌تواند انتخابی مناسب  برای یک تیپ معمولی (غیر رسمی) اما بسیار با وقار باشد، البته همچنان می‌شود تصورات دیگری هم داشت.

تیپ غیر رسمی بزنید

داشتن یک تیپ معمولی و غیر رسمی احتمالا یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای استفاده از شلوار قرمز است.

ژاکت یک انتخاب همیشگی و بدون دردسر می‌باشد که شما می‌تونید با شلوار قرمز استفاه کنید.

تیپ غیر رسمی می‌تواند این طور باشد که شما با ایجاد لکه‌ها و لبه‌های سرد روی لباس‌تان کنتراستی ایجاد کنید که آن شلوار قرمز را معمولی جلوه دهد.

اضافه کردن یک ژاکت ورزشی می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد برای اینکه در یک نگاه تحسین دیگران را برانگیزد.

پیراستن لباس

شما می‌توانید با اضافه کردن یک اکسسوری قرمز ( کراوات، دستبند یا …) به لباستان تحسین دیگران را برانگیزید. همچنین شلوار قرمز با یک کت ساده هم به خوبی ست می‌شود.

چگونه شلوار قرمز بپوشیم؟

انتخاب کفش همراه شلوار قرمز

انتخاب کفش برای شلوار قرمز بسیار مهم است و به شدت به نوع شلوار قرمز بستگی دارد اگر شما شلوار کتان بپوشید، می‌توانید کفش کالج و یا کفش بدون پاشنه را با آن ست کنید؛ در حالی که اگر شلوار جین قرمز استفاده می‌کنید که پاچه‌های تنگی دارد، بوت یا کتانی یا کفش چرم می‌تواند انتخاب بهتری باشد، اما رنگ کفش باید با قسمت بالاتنه کار کند، به این شکل که اگر شما رنگ خنثی برای لباس‌های بالاتنه انتخاب کردید، باید رنگ کفشتان هم از رنگهای خنثی باشد.

باید ها و نباید‌ها

  • ساده بودن: بهترین راه برای ساده بودن انتخاب رنگ‌های خنثی است.
  • با اعتماد به نفس بودن: اگر احساس راحتی نمی‌کنید، آن را نپوشید.
  • استفاده چند تنالیته رنگی قرمز در یک لباس.
  • ست کردن جوراب با شلوار قرمز: این امر یک نوع خودکشی به حساب می‌آید.
  • محدود کردن خود: راه‌های بسیار زیادی برای نحوه پوشیدن یک شلوار قرمز وجود دارد.

 

با استفاده از مطالبی که در این مبحث مطرح شد، می‌توانید ظاهری متفاوت را تجربه کنید و اطمینان داشته باشید تحسین دیگران را به دنبال خواهید داشت.

مطالب مرتبط:

۱- روش‌های جالب برای بستن شال در زمستان

۲- لباس‌های ضروری زمستانی برای بانوان

۳- چگونه مانند ژوزه مورینیو لباس بپوشیم؟

نگین
نویسنده: نگین


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :