لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

اینکه رژ لب قرمز را با چه لباسی استفاده کنیم، متداول‌ترین سوالی است که درمورد این رنگ پرسیده می‌شود. رنگ قرمز برخلاف رنگ‌های طبیعی و خنثی که با هر موردی ست می‌شود، قوانین ویژه‌ای برای استفاده دارد. با “چی بپوشم” همراه باشید تا چگونه استفاده کردن از رژ قرمز را برای ایجاد ظاهری بی‌نقص، بیاموزید.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

مهم نیست گرایشات هر فصل، چه باشد. هر خانمی باید از رژی قرمز رنگ برای رویدادهای باشکوه استفاده کند تا ظاهر زنانه‌تری داشته باشد. استفاده از رژ لب قرمز، انتخاب درستی برای نمایش باشکوه زیبایی است؛ خصوصاً زمانی که به مراسم‌هایی خاص می‌روید.

رژ لب قرمز، جزء جدایی‌ناپذیر کیف آرایشی یک خانم مدرن است. حتی می‌توانید زمانی که هیچ آرایشی ندارید، از آن استفاده کنید تا ظاهری تازه و قوی پیدا کنید.

رژ لب قرمز هم می‌تواند رنگ‌های تیره در پوشش شما را برجسته کند و هم رنگ‌های روشن. گرچه می‌توان این رنگ را با ترکیب‌های مختلفی ست کرد، اما انتخاب رنگ‌های تیره، مناسب‌تر است.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

تنها درصورتی که فردی بلوند با رنگ پوست روشن هستید، ترکیب رژ قرمز با رنگ‌های روشن یا جیغ را استفاده کنید.

یکی از شیوه‌ها برای ایجاد بهترین هارمونی میان رنگ لباس و رژ قرمز، این است که رنگ رژ لب خود را از میان طیف رنگ قرمز مایل به زرد یا مخملی (که رنگمایه آن، نقره‌ای، آبی، سبز یا خاکستری باشد) و رنگ‌های گرم‌تری از قرمز انتخاب کنید. مهم‌ترین گام، انتخاب توناژ قرمز مناسب برای رنگ پوستتان است.

به دخترانی با رنگ پوست روشن‌تر، توصیه می‌شود طیف سردتر قرمز را با تم بنفش انتخاب کنند. برای رنگ پوست‌های خنثی، قرمز کلاسیک مناسب است و در آخر، خانم‌هایی با رنگ پوست‌های تیره‌تر، زیبایی دوچندانی را با قرمز تیره، آلبالویی، قرمز آجری و طیف رنگی نارنجی قرمز به دست می‌آورند.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

اگر رنگ طلایی به شما می‌آید، رنگ پوست شما گرم است و می‌تونید رژ قرمز را با تُن‌های عسلی، طلایی، قهوه‌ای، آجری و مرجانی استفاده کنید.

اگر جواهرات نقره‌ای شما را زیبا نشان می‌دهد، نیاز به رژ قرمز با رنگمایه آبی دارید. قرمز ارغوانی، قرمز تیره و طیف رنگ گیلاسی روشن نیز به شما زیبایی می‌بخشد.

این ۶ ایده رایج برای استفاده از رژ قرمز با لباس‌های مختلف، می‌تواند منبع مناسبی برای الهام گرفتن شما باشد تا ظاهری زیبا و حرفه‌ای برای مناسبت‌های مختلف داشته باشید.

۱- رژ لب قرمز با لباس مشکی

استفاده از رژ لب قرمز با لباس مشکی، بهترین ظاهر برای هر موقعیتی است؛ چه در حال آماده شدن برای یک مهمانی دورهمی باشید و چه بخواهید ظاهری مدرن و جذاب داشته باشید. هر لباسی که رنگ مشکی داشته باشد، چه ماکسی، چه پیراهن کوتاه، چه شلوار و غیره، مناسب است.

هر طیف رنگی از قرمز با رنگ مشکی زیبا است و استفاده از اکسسوری‌های طلایی، این ترکیب را کامل می‌کند. به دلیل اینکه لباس مشکی با رژ لب قرمز دارید، همه‌ی توجه‌ها به صورت شما جلب خواهد شد، پس باید آرایش بی‌نقصی داشته باشید.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

۲- رژ لب قرمز با لباس سفید

اگر می‌خواهید از ظاهرتان مطمئن باشید، همیشه، در زمان استفاده از رژ قرمز، تُن‌های خنثی را برای ست شدن با لباس انتخاب کنید. هیچگاه لباس سفید با قرمز به عنوان رژ لب، زشت و نامناسب نمی‌شود.

رژ لب قرمز، کاراکتر و جذابیت بسیاری به ظاهر تک رنگ سفید شما خواهد بخشید. اکسسوری‌های متالیک نیز این ظاهر را کامل می‌کنند.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

۳- رژ لب قرمز با لباس خاکستری

اگر می‌خواهید ظاهری منحصربه‌فرد و مدرن داشته باشید، بهتر است از ترکیب کلاسیک قرمز و رنگ مشکی دوری کرده و رنگ خاکستری را به عنوان رنگ اصلی لباس انتخاب کنید. یک رژ قرمز روشن، ظاهر تک رنگ خاکستری شما را جذاب‌تر خواهد کرد.

با این ست، می‌توانید از رژ لب‌های قرمز براق نیز استفاده کنید که البته بسته به زمان استفاده‌ی آن در روز خواهد داشت.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

۴- رژ لب قرمز با رنگ‌های متالیک

ترکیب دیگری که زیبایی رنگ قرمز را بیشتر به رخ می‌کشد، استفاده از لباس‌هایی با رنگ متالیک است (چه نقره‌ای، چه طلایی). استفاده از رژ قرمز با لباس‌های نقره‌ای یا طلایی، ساده‌ترین راه برای ایجاد ظاهری تماشایی برای یک مهمانی یا جشن است.

می‌توانید استایل‌های لباس ساده‌تری را نیز انتخاب کنید زیرا تُن‌های متالیک به قدر کافی غنی هستند که اثر خود را داشته باشند.

درحالی که رژ لب قرمز با پوشیدن لباس نقره‌ای، ظاهری سرد و یخی برای شما ایجاد می‌کند، شاید بهتر باشد در این ترکیب، از رنگ طلایی نیز استفاده کنید تا به استایل شما گرما ببخشد.

 

۵- رژ لب قرمز با لباس بنفش

رنگ‌های سرزنده که با رنگ‌های روشن ترکیب شوند، می‌توانند ظاهری خطرناک اما جذاب و تأثیرگذار ایجاد کنند. ست‌کردن لباس بنفش با رژ قرمز، هم برای مهمانی مناسب است و هم محل کار.

برای این استایل، بهتر است از اکسسوری‌هایی با رنگ طلایی یا توناژ خنثی استفاده کنید. استفاده از طرح‌هایی مثل پلنگی نیز برای ظاهر شما، خلاقانه خواهد بود. مثلاً کفش‌های پلنگی که برای شما استایل یک خانم با اعتماد به نفس و قوی را تصویر خواهد کرد که از توجه زیاد، خجالت نمی‌کشد.

اگر چنین پوششی را برای محل کار انتخاب می‌کنید، رژ لب قرمز مات انتخاب کنید تا مناسب محیط رسمی باشد.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

رژ لب قرمز روشن و لباس‌های نئونی

برای یک مهمانی جوانانه، بهترین انتخاب، لباس‌های روشن و نئونی است. می‌توانید بهترین و جذاب‌ترین ظاهر را با ست‌کردن چنین پوششی داشته باشید. لباس‌های رنگ روشن و نئونی با رژ قرمز، ظاهری جوانانه و مدرن ایجاد می‌کند.

حتی می‌توانید با رژ قرمز خود، دامن مشکی با تاپ سبز تیره بپوشید که طرح‌های سبز نئونی بر روی آن دارد و این ظاهر را با رنگ سبز نئونی برای کفش خود، تکمیل کنید.

لباس مناسب برای آرایش با رژ لب قرمز

البته استفاده از رنگ‌های نئونی در ترکیب لباس باید با دقت صورت بگیرد، زیرا کوچک‌ترین اشتباهی، ظاهر را خراب می‌کند.

رژ قرمز را می‌توانید با لباس قرمز هم استفاده کنید که مناسب مهمانی است. علاوه بر آن، طیف رنگی تیره‌ی آبی، زرد و خنثی برای لباس، مناسب خواهد بود.

 

مطالب مرتبط:

۱- رژ لب جامد یا مایع؟ کدام بهتر است؟

۲- کدام رژ لب را انتخاب کنیم؟

۳- همه چیز در مورد رژ لب و مداد لب

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 08 می 2017

من خودم عاشق لباس مجلسی مشکی و رژ لب قرمز هستمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :