برای کودک درونتان لباس بپوشید

اگر در محیطی همه افراد رنگ‌های تیره و مرده بپوشند آن محیط بسیار بی‌روح و افسرده کننده خواهد بود پس لباس‌ها تاثیر عمیقی در روح و روان افراد دارند. حتما برای شما پیش آمده است که لباسی با رنگ‌های زیبا و دوست داشتنی را دیده و پسندیده‌اید اما چون تصور کرده‌اید آن لباس استایلی بچگانه دارد از خرید آن منصرف شده‌اید، خبر خوب اینجاست که لباس‌های با استایل بچگانه از ترندهای جدید سال به شمار می‌روند و شما می‌توانید از این به بعد برای کودک درونتان لباس بپوشید اما چطور؟

خیال بافی و رویاپردازی از کارهای مورد علاقه کودکان است. آن‌ها در داستان‌ها و افسانه‌ها غرق می‌شوند و خود را جای شخصیت‌های اصلی می‌گذارند و عاشق این هستند که مانند سیندرلا، سفید برفی یا السا لباس بپوشند. اما ما بزرگترها نیز کم‌تر از بچه‌ها عاشق این خیال بافی‌ها نیستیم و گاهی کودک درون، ما را وسوسه می‌کند که در این داستان‌ها غرق شویم. همیشه لازم نیست این وسوسه‌ها را نادیده بگیرید. شما با در نظر گرفتن نکاتی در لباس پوشیدن می‌توانید کودک درون خود را راضی نگه دارید.

برای کودک درونتان لباس بپوشید

طرح لباس‌ها

لباس‌ها و اکسسوری هایی با طرح ماه و ستاره می تواند برای خانم هایی که می خواهند کودک درون خود را زنده نگه دارند بهترین انتخاب و هدیه باشد. این لباس‌ها مد روز و بسیار شیک هستند و جذابیت کودکانه‌ای دارند. طرح دیگر طرح حیوانات و گربه‌ها است که از ترندهای جدید است و آن را در کفش و جواهرات و پرینت پارچه ها هم می‌توان دید.

eleonore-bridge-petit-bateau

اگر هیچ یک از این طرح‌ها مورد علاقه شما نیست طرح و بافت اکلیل دار و زر زری را انتخاب کنید. روش دیگر استفاده از لباس‌هایی است که گلدوزی و تکه‌دوزی‌های فانتزی دارند و برای افرادی که خیلی دلشان نمی‌خواهد جلب توجه کنند مناسب هستند.

لباس‌های چین‌دار و رنگ‌های پاستلی

لباس‌هایی که در یقه و سر آستین‌ها چین دار و پفی هستند ما را یاد لباس‌های کودکانه می‌اندازند، اگر می‌خواهید رنگ‌های شاد بپوشید رنگ‌های پاستلی را انتخاب  کنید که کمی تن سفید در خود دارند و به این ترتیب کودک درون خود را زنده نگه دارید.

مطالب مرتبط:

1- اهمیت عینک زدن برای خانم‌های خجالتی

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

2- برای عکس‌های خانوادگی چی بپوشیم؟

3- رابطه خوش تیپ بودن و اعتماد به نفس

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :