برند پلیس از عینک آفتابی تا ساعت مچی

برند پلیس (Police)، یک تولیدکننده‌ی ایتالیایی اکسسوری فشن است که در سال ۱۹۸۳ تاسیس شده‌است. این کمپانی در ابتدا به طور تخصصی به تولید عینک‌های آفتابی می‌پرداخت اما بعدها در سال ۱۹۹۷ اولین سری عطر خود را تولید نمود و سپس در سال ۲۰۰۳ از اولین مجموعه‌ی ساعت با برند خود رونمایی کرد.

در سال ۲۰۰۵، پلیس با ارایه  اولین مجموعه‌ی اکسسوری خود پای به صنعت جواهرات و زیورآلات نیز گذاشت. این مجموعه به علت فرم مدرن و ترکیب خلاقانه مواد مورد استفاده، بسیار درخشید. موادی چون نقره رنگ‌شده، استیل مات و درخشان، کریستال و چرم در مجموعه‌ی جواهرات پلیس بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نهایت، کمپانی پلیس در سال ۲۰۰۸ اولین مجموعه لباس این برند را، به بازار روانه ساخت.

برند پلیس در طی سالیان حضورش در عرصه فشن، توسط تعداد زیادی از افراد مشهور جهان از جمله بازیگران، فوتبالیست‌ها و … تبلیغ شده‌است. افرادی چون پائولو مالدینی، بروس ویلیس، جورج کلونی، دیوید بکهام، نیمار و آنتونیو باندراس جزو مدل‌های تبلیغاتی این برند بوده‌اند.

برند پلیس از عینک آفتابی تا ساعت مچی

برند پلیس از عینک آفتابی تا ساعت مچی

برند پلیس از عینک آفتابی تا ساعت مچی

مطالب مرتبط:

1- زندگینامه بیژن پاکزاد طراح مد و فشن

2- تاریخچه گوچی، برند خوشنام ایتالیایی

3- تاریخچه برند لاکچری Hublot

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :