مهفام میرزایی در
0

رازهای استایل اما واتسون

رازهای استایل اما واتسون

اما واتسون از ستارگان جوان و محبوب حال حاضر دنیای سینما است که در ۱۱ سالگی با مجموعه هری پاتر به شهرت رسید. او که متولد ۱۹۹۰ در انگلستان است شهرت و محبوبیت خود را به فیلم های دنباله دار هری پاتر محدود نکرد و با موفقیت به کار خود ادامه داد. یکی از نکات مورد توجه درباره واتسون لباس پوشیدن اوست که او را به یکی از آیکن‌های مد حال حاضر تبدیل کرده است.

استایل وی بسیار متفاوت و خاص و در عین حال شیک و دوست داشتنی است. او از فعالان حقوق زنان و از مدافعان برابری زن و مرد است و این طرز تفکر را می توان در لباس پوشیدن وی هم مشاهده کرد اما باعث نشده که استایل وی از زنانگی و ظرافت فاصله بگیرد. او با برند های مختلفی مثل بربری هم همکاری داشته است.

بیوگرافی اما واتسون 

اما شارلوت دوئر واتسون متولد ۱۵ آوریل ۱۹۹۰  بازیگر و مدلینگ بریتانیایی زاده فرانسه است. او با بازی در نقش هرمیون گرنجر در مجموعه فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید. او در حالی این نقش را بازی کرد که تنها ١٠ سال داشت و قبل از آن، فقط در نمایشنامه‌های مدرسه‌اش به اجرا پرداخته بود. او از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ در تمام فیلم‌های هری پاتر در کنار دنیل ردکلیف و روپرت گرینت نقش‌آفرینی کرد.

او با بازی در فیلم‌های هری پاتر موفق به دریافت جایزه‌های بسیار شد و حدود ۱۰ میلیون پوند نیز ثروت کسب کرد. او در سال ۲۰۰۹ برای اولین‌بار به حرفه مدلینگ وارد شد.

سادگی در ظاهر اما واتسون

برخلاف بسیاری از ستارگان دنیای مد او چندان به استفاده از اکسسوری اعتقادی ندارد و اصل اول او در لباس پوشیدن سادگی است. او می‌گوید اکسسوری زیادی را دوست ندارم چون می‌خواهم مردم اول من را ببینند و بعد لباس‌هایم را. اکسسوری محبوب او رژ لب است!

رازهای استایل اما واتسون

شکستن قوانین مد توسط اما واتسون

اما واتسون (Emma Watson) کاری به قوانین نوشته شده مد ندارد و معمولا قوانین لباس پوشیدن روی فرش قرمز را زیر پا می‌گذارد. او می‌گوید از زیادی خوش لباس بودن و زیادی مرتب به نظر رسیدن دوری می‌کنم.

رازهای استایل اما واتسون

اما واتسون می‌گوید: کمتر بیشتر است

این قانون اساسی در طراحی و مد سرلوحه استایل اما واتسون است. او به استایل های مردانه مانند کت و شلوار و استایل فرانسوی و همچنین استایل های تک رنگ علاقه خاصی دارد و می گوید وقتی لباسی ساده می پوشم بیش از هر زمان دیگری احساس زیبایی می‌کنم.

رازهای استایل اما واتسون

اما واتسون بازی با رنگ را دوست دارد

واتسون از پوشیدن رنگ‌های شاد و تند ابایی ندارد و در انتخاب رنگ‌ها کاملا به صورتی تجربی عمل می‌کند و معتقد است که رنگ های شادتر باعث جذابیت بیشتر هستند.

رازهای استایل اما واتسون

کفش مناسب برای اما واتسون مهم است

او شاید درباره بقیه لباس‌ها خلاف قوانین عمل کند اما در مورد کفش جدی است و همیشه کفش هایی می‎پوشد که مناسب موقعیت و مراسمی باشد که در آن حضور دارد.

رازهای استایل اما واتسون

برندها و رنگ‌های محبوب اما واتسون کدام است؟

طراح لباس مورد علاقه واتسون والنتینو، کوکو شانل، کلویی، بربری، ژیوانشی و کلوین کلاین هستند. عطر محبوب او لانکوم است و به رنگ‌های سفید و کرم علاقه دارد.

رازهای استایل اما واتسون

مطالب مرتبط:

۱-  راز های استایل کیت میدلتون

۲-  راز های استایل آنجلینا جولی

۳-  راز های استایل اولیویا پالرمو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :