تاریخچه برند لاکچری Hublot

اگر اهل دنبال کردن زندگی لوکس باشید و یا دوستان ثروتمند  داشته باشید حتما اسم برند Hublot به گوش تان خورده است. برندی سویسی که در سال ۱۹۸۰ میلادی تاسیس گردید. برند هابلوت هم اکنون از زیر مجموعه کمپانی فرانسوی LVMH می باشد. همان گونه که می دانید دنیای ثروتمندان پر از جذابیت هایی است که برای بسیاری از ما قابل درک نمی باشد در ادامه با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به معرفی تاریخچه برند لاکچری Hublot بپردازند.

تاریخچه برند لاکچری Hublot

کارلو کراکو که موسس ایتالیایی کمپانی هابلوت بود پیش از تاسیس این برند در کمپانی ساعت سازی Breil مشغول به کار بود تا اینکه در سال ۱۹۷۶ از آن استعفا داد.  سپس به ژنو در سویس نقل مکان کرد و بعد از مدتی برند Hublot را پایه گذاری نمود.  وی حدود سه سال بر روی تولید بندهای لاستیکی وقت صرف کرد و برای اولین بار از این نوع بندها را در صنعت ساعت سازی مورد استفاده قرار داد. تلاش های  وی در نهایت در پایان سال اول تاسیس این برند جواب داد و مجموع فروش ساعت های مچی هابلوت به ۲ میلیون دلار افزایش یافت.

فروشگاه های هابلوت در جهان

 هم اکنون برند Hublot بیش از ۷۰ فروشگاه در سرتاسر جهان دارد. اولین فروشگاه این برند لاکچری در سال ۲۰۰۷ میلادی در پاریس بازگشایی شد. هم اکنون در شهرهای نیویورک، لندن و لاس وگاس نیز فروشگاه هایی از این برند در دسترس عموم قرار گرفته است.

خرید برند هابلوت توسط LVMH

کمپانی فرانسوی LVMH که مادر بسیاری از برندهای لوکس دنیای مد و فشن است در سال ۲۰۰۸ میلادی پیشنهاد خرید برند Hublot را به کارلو کراکو داد. البته هیچ گاه مبلغی که این کمپانی برای خرید هابلوت پرداخت اعلام نشد.

 مطالب مرتبط:

۱- تاریخچه مشهورترین تولید کننده پارچه های شطرنجی در دنیای مد و فشن

۲- تاریخچه برند ژیوانشی در دنیای مد و فشن

۳- تاریخچه فندی، برند لاکچری ایتالیایی

۴- ۱۱ مدل کیف زنانه شیک از برند نیمانی

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 08 می 2018

ممنونمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :