محمد رضا اهوارکی در
0

لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

خریدن لباس عروس یکی از هیجان انگیز ترین کارهای زندگی دختر خانم هاست. ولی خرید آن اصلا کار آسانی نیست لباس عروس خانم‌های درشت هیکل چه ویژگی هایی دارد؟

۱- قبل از خرید لباس عروس بودجه‌تان را در نظر داشته باشید

لباس عروس های مخصوص خانم های درشت هیکل معمولا گران تر هستند. به دلیل اینکه ساخت و تزیین آن ها دشوارتر است و در آنها پارچه ی زیادی به کار رفته است. پس همیشه قبل از خرید یک لباس مناسب بودجه‌تان را در نظر بگیرید و بر اساس آن به خرید بروید. در غیر این صورت شاید عاشق یک لباس عروس شوید و متاسفانه قدرت خرید آن را نداشته باشید. اگر عاشق لباس عروسی شدید که در توان خرید شما نبود و طراحش نیز در فروشگاه حضور داشت می توانید از او بخواهید که اگر می تواند ویژگی های لباس را محدودتر کند و قیمت آن را ارزانتر این کار را انجام دهد.

لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

۲- این کاملا طبیعی است که برای لباس عروستان یک سایز بزرگتر از لباس های معمولیتان انتخاب کنید

همیشه لباس های عروسی را بزرگتر از سایز معمولی انتخاب می کنند. پس اگر مثلا سایز شما ۱۴ است می توانید لباس عروستان را در سایز ۱۶ انتخاب کنید. اکثر مزون های لباس عروس این مورد را پیشنهاد می کنند. سعی نکنید روی انتخاب لباس هایی که دقیقا سایز بدن شماست اصرار بورزید. این کار می تواند زیباترین روز شما را خراب کند.

۳- جنس هایی را انتخاب کنید که روی تنتان می نشینند

جنس های سخت تر مثل پارچه بافته برای عروس خانم های درشت هیکل مناسب است زیرا برجستگی های بدنشان را بهتر نشان می دهد و تیپشان را جذاب تر. حواستان باشد که لباس عروس های بدون شانه می تواند شانه های شما را پهن تر نشان دهد پس به دنبال لباس عروس های با شانه باشید. همچنین از خرید لباس عروس هایی که در قسمت سینه پف دار تر هستند دوری کنید چرا که شما به دنبال کمتر نشان دادن حجم این قسمت ها هستید.

لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

۴- بهترین مدل را نسبت به فرم بدنتان انتخاب کنید

مهمترین قسمت پیدا کردن لباس عروسی متناسب با فرم بدنتان است. یعنی شما باید از فرم بدن خود اطلاع کامل داشته باشید. عروس خانم های با سینه بزرگ و کمر باریک در لباس های تصویر زیر و خانم های با پایین تنه ی سنگین تر در لباس های تصویر بالا مناسب هستند. خانم های با هیکل های سیبی شکل و چاق در لباس عروس هایی که پایین تنه ی آن ها توپی شکل است مناسب هستند. چون شما درشت هیکل هستید دلیل نمی شود که لباس عروس فیت بدن شما نباشد. باید تمام تلاشتان را بکنید که بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. حواستان به سینه بندی که از زیر آن می پوشید نیز باشد، چرا که مهمتر از خود لباس، لباس های زیرتان هستند.

۵- اعتماد به نفس داشته باشید

در مرحله ی آخر به شما توصیه می کنیم بعد از انتخاب لباس عروس کاملا با اعتماد به نفس در مراسم عروسیتان حاضر شوید. حین خرید نیز باید همین گونه باشید. نگذارید فروشگاه ها نظرشان را به شما تحمیل کنند. خودتان تصمیم گیری کنید. با مطالبی که در این مقاله گفته شد بهترین انتخاب ها از آن شما خواهد بود.

برای خرید لباس عروس خانم‌های درشت هیکل این 5 مورد را رعایت نمایید و اگر سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شما هستیم.

مطالب مرتبط:

1- ۳ اشتباه رایج در انتخاب لباس ساقدوش عروس

2- در عروسی ها چی بپوشیم؟

3- راهنمای خرید لباس عروس- قسمت دومدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :