تی‌ شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام

0

تی شرت‌های ساده و طرح‌دار در رنگ‌های مختلف از اجزای اساسی استایل مردانه به شمار می‌رود که کاربرد زیادی برای آقایان شیک پوش دارد و برای ساختن استایل و تیپ‌های مختلف مردانه به کار می‌رود. تی شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام را در این مطلب بخوانید.

تی شرت‌ها تنها مخصوص استایل راحتی و دم دستی شما نیستند و در شرایط خاصی می‌توان از آن‌ها در استایل رسمی هم استفاده کرد. در انتخاب تی‌ شرت اندازه بودن و بلندی اهمیت زیادی دارد، هرگز تی شرت خیلی تنگ نپوشید، تی شرت های گشاد هم برای هر استایلی مناسب نیستند.

تی شرت سفید

تی شرت سفید از پرکاربردترین و شاخص‌ترین تی شرت‌های ساده مردانه است که استایل چهره‌های معروفی مثل جیمز دین را شکل داد. کیفیت این نوع تی شرت مردانه اهمیت زیادی دارد و باید به اندازه کافی ضخامت داشته باشد تا با زیر پیراهن اشتباه نشود!  این تی شرت را تقریبا با هر لباسی می‌توان پوشید، اما استایل راحتی مناسب‌ترین ترکیب برای آن است.

تی‌ شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام

 

تی شرت مشکی

اگر تمیر نگه داشتن تی شرت برای شما سخت است رنگ مشکی را انتخاب کنید اما باید مراقب لکه‌های دئودورانت هم باشید. تی شرت مشکی را با هر لباسی حتی لباس‌های رسمی و کت و شلوار هم می‌توانید بپوشید.

تی‌ شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام

 

تی شرت طوسی

رنگ‌های خنثی همیشه بهترین انتخاب هستند به خصوص اگر پوست روشنی دارید و سیاه و سفید برای شما مناسب نیستند. اما رنگ طوسی و خاکستری همه مزیت‌های سیاه و سفید را برای شما خواهد داشت. رنگ خاکستری محدودیتی برای بقیه لباس‌ها به وجود نمی‌آورد اما استایل پیشنهادی ما ژاکت و پالتو است.

تی‌ شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام

 

تی شرت رنگی

اگر دوست دارید استایل شخصی‌تری داشته باشید رنگ‌ها را به تیپ خود اضافه کنید، اما توصیه می‌کنیم رنگ پوست را در نظر بگیرید و ترجیحا رنگ‌های تیره‌تر و رنگ‌های زمین مثل سبز تیره، کرم و قهوه‌ای را برای تی شرت ساده خود انتخاب کنید. با پوشیدن یک تی شرت رنگی لازم است که بقیه لباس‌های شما کمی ساده‌تر باشند تا تعادل در استایل شما برقرار شود.

تی‌ شرت‌های ساده مردانه و کاربرد هرکدام

 

 

مطالب مرتبط:

۱- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

۲- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

۳- ۴ راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

۴- ۴ روش تا کردن تی شرت

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :