سوگل پورمهرام در
0

چگونه بهترین آرایشگاه عروس را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین آرایشگاه عروس را انتخاب کنیم؟

روز عروسی یکی از بزرگترین و خاطره انگیز‌ترین روزهای عمر شماست. همه جزئیات این مراسم مهم است و باید کامل و بدون نقص باشد. از گل آرایی میز مهمان‌ها و انتخاب آرایشگاه عروس تا کارت دعوت عروسی. اگر مهم‌ترین روز زندگی شما نزدیک است و هنوز نتوانسته‌اید به نتیجه‌ای برسید، نگران باشید. ما در این مطلب به شما برای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس کمک خواهیم کرد.

single_content ad banner

 

چگونه بهترین آرایشگاه عروس را انتخاب کنیم؟

چه چیزی باعث می‌شود که یک عروس جوان، در مهمترین روز زندگی خود، رویایی و بی‌نقص دیده شود؟ بله، درست است؛ یک لباس عروس فوق‌العاده! اما در کنار این لباس، مدل آرایش عروس هم در زیبایی او تاثیر بسیار مهمی دارد. انتخاب بهترین مدل آرایش معمولا کار چندان آسانی نیست. علاوه بر تنوع مدل‌های آرایش عروس، ترندها هم هر روز تغییر می‌کنند و فرآیند تصمیم‌گیری را سخت‌تر می‌کنند. اینجاست که اهمیت انتخاب آرایشگاه عروس و میکاپ آرتیست حرفه‌ای خود نمایی می‌کند.

یک آرایشگر ماهر در انتخاب رنگ‌ها و مدل آرایش عروس دقت لازم را باید داشته باشد. استفاده از تکنیک‌های روز دنیا برای آرایش باعث خواهد شد، زیبایی‌های چهره شما دوچندان شود و در عکس‌ها و مراسم عروسی زیبا و بی‌نقص به نظر برسید.

راهنمای انتخاب آرایشگاه عروس

 

قبل از انتخاب آرایشگاه عروس پرس و جو کنید

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید قبل از انتخاب آرایشگاه و آرایشگر انجام دهید استفاده از تجربه دیگران است. شما با پرس و جو از افرادی که به تازگی مراسم عروسی داشته‌اند می‌توانید از تجربه‌های خوبی برای انتخاب آرایشگاه عروس و آرایشگر حرفه‌ای، برخوردار شوید. شما می‌توانید لیستی از تمام آرایشگرانی که اقوام و دوستان شما پیشنهاد می‌دهند را تهیه کنید و در فرصت مناسب به آن‌ها مراجعه کنید تا نمونه کارهای آن‌ها را ببینید.

در مورد سالن‌های زیبایی محل زندگی خود تحقیق کنید. اطمینان حاصل کنید، آرایشگاهی که انتخاب می‌کنید معتبر است و حساسیت شما را برای مراسم عروسی درک کند. نمونه کار‌های آرایشگر و سالن زیبایی عروس حرف‌های زیادی در مورد مهارت آن‌ها دارد. برای ارزیابی کیفیت کار، حتما به شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه مورد نظر سر بزنید و نظرات دیگران را در مورد آن‌ها بخوانید. اگر به لوازم آرایشی خاصی حساسیت دارید و یا اینکه دوست دارید از برند خاصی از محصولات آرایشی استفاده کنید، حتما ایده خود را با آرایشگرتان درمیان بگذارید و اطمینان پیدا کنید که امکان انجام درخواست شما وجود دارد.

قبل از انتخاب آرایشگاه عروس پرس و جو کنید

انتخاب آرایشگر

معمولا این روزها سالن‌های آرایشی بسیار مجهز شده و هر آرایشگاهی یک تیم مخصوص برای عروس ارائه می‌دهد و هر فردی در هر زمینه‌ای که تخصص دارد بخشی از آرایش عروس را انجام می‌دهد. حال هر کدام از آرایشگاه‌ها سبک کاری مخصوص به خود را دارند. به طور مثال سبک کاری یک آرایشگاه عروس ملایم و به اصطلاح سبک اروپایی است و آرایشگاه دیگر سبک آرایش غلیظ و خاصی را دارد. شما باید با توجه به تم جشن، سبک لباسی که انتخاب می‌کنید و مدل مو خود آرایشگری را انتخاب کنید که بتواند بهترین نوع آرایشی که به چهره‌، مدل مو و لباس شما نزدیک است را برایتان ایجاد کند. در نتیجه قبل از انتخاب آرایشگر حتما درباره سبک کاری او اطلاعات کسب کنید.

انتخاب آرایشگر

تست گریم در آرایشگاه عروس

یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای اطمینان خاطر پیدا کردن از کار آرایشگر این است که چند روز قبل از مراسم عروسی از ارایشگر خود بخواهید تا برای شما تست گریم انجام دهد و همان آرایشی را که برای روز جشن عروسی شما انتخاب کرده است را برایتان اجرا کند تا شما نتیجه کار را ببینید و بتوانید درباره آن نظر دهید و در صورت نیاز آن را تغییر دهید.

این کار به شما کمک می‌کند تا روز عروسی استرس نتیجه کار آرایش چهره یا مدل مو را نداشته باشید و با یک برنامه ریزی عالی پیش روید و بهترین روز زندگی خودتان را بهترین شکل ممکن جشن بگیرید. آرایش خود را در در زاویه‌های مختلف و نورهای متفاوت چک کنید. سعی کنید حتی چند عکس برای مطمئن شدن از کیفیت آرایش بگیرید.

تست گریم در آرایشگاه عروس

 

 

 

مکان آرایشگاه عروس مهم است

معمولا کمتر کسی به فاصله آرایشگاه عروس تا تالار اهمیت می‌دهد درحالیکه این نزدیک بودن مکان آرایشگاه عروس به محل جشن بر اساس شرایط آب و هوایی بسیار مهم است زیرا بر حسب هرگونه اتفاقی مانند ترافیک یا شرایط بد آب و هوایی ممکن است نتوانید به موقع در جشن خود حضور پیدا کنید و علاوه بر این نزدیک بودن آرایشگاه عروس به محل جشن برای صرفه جویی در وقت جهت فیکس دوباره آرایش عروس نیز بسیار اهمیت دارد.

مکان آرایشگاه عروس مهم است

 

نمونه کار در آرایشگاه عروس ببینید

دیدن انواع نمونه کارهایی که در آرایشگاه عروس به شما نشان می‌دهند، بسیار مناسب است زیرا علاوه بر اینکه شما با سبک کاری آرایشگر آشنا می‌شوید می‌توانید از مشاوره و ایده‌های آن‌ها نیز استقبال کنید و بهترین نوع آرایش چهره و مدل مو را برای خود انتخاب کنید. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که برخی از آرایشگران نمونه کارها را به صورت عکس‌هایی که ویرایش بسیار زیادی بر روی آن صورت گرفته نشان می‌دهند و ممکن است با نمونه واقعی متفاوت باشد در نتیجه اگر درباره کسبک کاری آرایشگر اطلاعی ندارید حتما نمونه کار او را از نزدیک بر روی یک فرد دیگر مشاهده کنید تا بتوانید با خیال راحت آرایشگاه عروس مناسب را انتخاب کنید.

پرس و جو قبل از انتخاب آرایشگاه عروس

 

عقد قرارداد با آرایشگاه عروس

معمولا روال کاری در انواع آرایشگاه عروس این است که بعد از انتخاب مدل مورد نظر خیلی سریع با شما قرارداد می‌بندند و از شما بیعانه می‌خواهند. به خاطر بسپارید که شما بعد از عقد قرارداد و پرداخت بیعانه ممکن است دیگر فرصتی برای پشیمانی نداشته باشید و آرایشگاه بیعانه را به شما پس ندهد پس حتما سعی کنید با پرس و جو فراوان با اطمینان خاطر وارد مرحله نهایی یعنی عقد قرارداد شوید و قبل از آن آرایشگر باید به تمام سوالات ذهنی شما پاسخ بدهد تا شما با خیالی آسوده و بدون شک و تردید بتوانید قرارداد ببندید.

عقد قرارداد با آرایشگاه عروس

 

قیمت آرایشگاه عروس را بسنجید

معمولا هیچ کدام از آرایشگاه‌های عروس نرخ ثابتی برای پذیرش ندارند و بسته به مواد آرایشی و پکیج‌های ویژه‌ای که برای عروس ارائه می‌دهند قیمت‌ها متفاوت است و این نکته را به خاطر بسپارید که هر آرایشگاه عروس گران قیمتی دلیل بر عالی بودن خدمات آن نمی‌شود و گاهی برخی از آن‌ها پول شهرتشان را از شما می‌گیرند. پس بهتر است همیشه در لیست خود نام چندین آرایشگاه عروس را داشته باشید تا بتوانید قیمت‌ها را بسنجید و یک آرایشگاه عروس مناسب با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌ای انتخاب کنید.

انتخاب آرایشگر

 

رزرو آرایشگاه عروس

اگر تمام مواردی که گفته شد را به دقت بررسی کردید و تست آرایش هم انجام دادید و راضی بودید، بهتر است وقت را هدر ندهید و آرایشگاه را برای زمان مورد نظر رزرو کنید. آرایشگر‌های حرفه‌ای معمولا مراجعه کننده زیادی دارند و باید از مدت‌ها قبل روز مورد نظر خود را با آن‌ها هماهنگ کنید. اما اگر هنوز هم تردید‌هایی در مورد انتخاب آرایشگاه داشتید و راضی نشده‌اید، ناامید نشوید و به پرس و جو ادامه دهید، شما حتی می‌توانید از وبسایت‌هایی که به معرفی کسب و کارهای گوناگون و آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی می‌پردازند کمک بگیرید. وب‌سایت تبلیغاتی ایرانگان بستری بدون مکان و زمان است که محصولات و خدمات مشاغل  و کسب و کارهای اینترنتی را معرفی می‌نماید.

آنقدر جستجو کنید تا بهترین آرایشگاه عروس را پیدا کنید! پیدا کردن یک آرایشگاه حرفه‌ای عروس، با تمام خصوصیاتی که مد نظر شماست، کار یک شب و یک روز نیست. اما اگر به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید، مطمئن می‌شوید که در روز عروسی‌تان مانند الماس می‌درخشید!

 

مطالب مرتبط:

۱- برندهای لوازم آرایش با قیمت مناسب

۲- مراقبت پوست برای آقایان و توصیه‌هایی برای حفظ زیبایی پوست

۳- کدام خوراکی‌ها دندان‌ها را زرد می‌کنند؟دیدگاه شما

ستاره در تاریخ 05 نوامبر 2018

خیلی ممنونم از مطلب خیلی خوبتون…ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :