محمد رضا اهوارکی در
0

صرفه جویی در خرید لباس

صرفه جویی در خرید لباس

برخی لباس ها هرچه سنشان بالاتر می رود بهتر می شوند. پس چرا به دیگران اجازه ندهیم که این بالا بردن سن را به جای ما روی لباسمان اجرا کنند؟ با اینکه بیشتر مردم قیمت کامل را برای یک جنس جدید و شیک می پردازند با اینکار تخفیف بزرگی در قبال داشتن یک جنس خوب عاید شما می شود. 4 آیتم را در این مقاله به شما معرفی می کنیم اگر آن ها را به صورت استفاده شده بخرید ضرر نکرده اید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- ژاکت یا کت لی (منظورمون همون کت جین هستش)

صرفه جویی در خرید لباس

در این ژاکت ها سایه ی روشن و متوسط آن پس از کمی پوشیدن از بین می رود و به ژاکت شخصیت و جذبه ی خاصی می بخشد. زدگی ها و چاله چوله ها هم که مد روز است ولی حواستان به زدگی زیر بغل باشد. وقتی آن را می پوشید باید تا 1 سانت زیر کمر شما باشد. از بسته شدن تمام دکمه ها مطمعن شوید و اگر دکمه ای یا قسمتی قابل تعمیر باشد آن را نیز باید توجه کرد.

2- بوت یا کفش زمستانی

صرفه جویی در خرید لباس

بوت های 30 سال پیش از بوت های امروزی بیشتر عمر می کنند پس بدنبال بوت های چرمی قدیمی بگردید که بدون زدگی و خوردگی باشند. حواستان باشد که کیفیت قسمت بالای آن از کف آن مهمتر است.

 

3- ژاکت چرم (یا کت چرم)

صرفه جویی در خرید لباس
مهمتر از همه چیز به دنبال ژاکت اندازه ی بدنتان باشید. سپس وضعیت آن را چک کنید: چین ها و از بین رفتگی ها نشان از غیر رسمی بودن آن خواهد بود ولی قیمت مواردی مثل زیپ خراب و چرم پاره شده بیشتر از قیمت ژاکت می تواند برایتان آب بخورد.
4- ساعت های لوکس
صرفه جویی در خرید لباس
قیمت یک ساعت قدیمی تر به مرور زمان بیشتر می شود. به دنبال ساعت کلاسیکی بدون رنگ پریدگی و خط و خش باشید. ساعت های برند های معتبر قدیمی مثل امگا و Tag Heuer گزینه های مناسبتری خواهند بود.
مطالب مرتبط:
1- 8 تیپ مختلف با شلوار جین سفید
2- به این 10 شکل در بهار لباس نپوشید
3- 5 گام ساده تا انتخاب پلوشرت مردانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :