بهراد در
0

به این ده شکل در بهار لباس نپوشید

به این ده شکل در بهار لباس نپوشید

بهتره از طرف چی بپوشم این رو بهتون گوشزد کنیم که اگه چیزی که میپوشید بهتون حس خوبی میده و پوشیدنش توهینی به دیگران نیست، حتما همون رو بپوشید. اما اگه وابستگی ای به لباستون ندارید، به این ده شکل در بهار لباس نپوشید تا یکم متفاوت و خوش تیپ تر (از دیدگاه حرفه ای ها) باشید. بعضی اوقات چیزایی تو تلویزیون میبینید که شاید زیاد هم مناسب نباشند ولی شا رو تشویق به خرید اون سری پوشاک می کنند. “در مقاله به این ده شکل در بهار لباس نپوشید” کارشناسان چی بپوشم سعی کردند که پوشش های مناسب برای آقایون شیک پوش در فصل بهار رو معرفی کنند، پس با ما همراه باشید.

10- رنگ زیادی

رنگ ها همونطور که تو مقاله مرتبط اومده، روی روحیه شما و اطرافیان تاثیر می گذارند و به شخصیت شما قدرت می دهند نه اینکه شخصیت شما رو تعریف کنند. اگه دوست دارید که رنگ ها تکی بپوشید به سمت رنگ های خنثی مثل آبی، خاکستری روشن، خاکی و سفید بروید. اگه رنگارنگ وارد مجلسی بشید کسی نمیگه چقدر طرف اعتماد به نفسش بالاست و خودش رو تابلوی نقاشی کرده و یکی از احتمالایی که میدن اینه که شما، با کمال احترام، کوررنگی دارید!

9- یقه هفت خیلی باز

بخدا از هیکل و بازو های شما هم میشه فهمید که چقدر تو باشگاه زحمت کشیدید و لازم نیست که کل سینه خودتون رو با یک یقه هفت کاملا باز بیرون بیارید، این لباسا مخصوص خانوم هاست. بهتره یک تیشرت یقه هفت پنبه ای یا کتان با اندازه مناسب تهیه کنید.

8- شلوار جین خیلی تنگ

تنها و تنها در صورتی که شما نوجون هستید، ایگونه شلوار ها میتونه براتون مناسب باشه و در غیر اینصورت همونطور که ساپورت ها مناسب خانوم های کمی (خیلی کم) پا به سن گذشته نیست، شلوار های تنگ هم برای شما مناسب نیست. مطمئن هستم خیلی هاتون میگید که معلومه ک مناسب ما نیست. ولی جالبه بدونید که برخی شرکت ها سعی دارند که اینگونه شلوار ها رو با شعار “مناسب بودن برای دیدار با دوست دخترتون” بهتون بندازند. اگه اینطوره ما جلوی شما رو نمیگیریم (چون به شخصه دستم بهتون نمیرسه وگرنه ….) ولی ده سال بعد وقتی خودتون به اون عکس ها نگاه میکنید از خجالت آب میشید.

7- لباس بیش از حد نازک

حتی اگه خدای یونان باستان هم هستید، اینطوری لباس نپوشید. یکم کلاس داشته باشید دیگه .ااااه

6- سر تا پا سفید

همه ما طرفدار لباسای سفید هستیم، چون هم زیبا هستند و هم نشان دنده تمیزی و پاکی ولی حتی اگه دنبال تک رمگ پوشی هم هستید هیچ وقت سر تاپا لباس نپوشید. یه تیشرت خاکستری یا یه رنگ متفاوت هم توش داشته باشه.

5- شلوارهای گشاد

در حدود 80 سال پیش، بله. ولی الان از کلاس افتاده که بخواد شلوار گشاد بپوشید و به عبارتی تو شلواتون زندگی کنید. البته اگه وزنتون زیاد بالا پایین میره و نمیتونید شلوار مناسب خودتون پیدا کنید، با یک ساس بند، گزینه مناسبی برای شماست.

4- لباس های سرتاپایی

در ادامه مقاله “به این ده شکل در بهار لباس نپوشید” به گزینه 4 رسیدیم. یک سوال از حودتون بپرسید. اینکه شما دارید از هواپیما میپرید بیرون؟ تو زندان هستید یا اینکه راننده فرمول یک هستید؟ نه؟ پس از پوشیدن لباس های سرتاپایی خودداری کنید.

به این ده شکل در بهار لباس نپوشید

3- شال گردن بلند

اولا یک نگاهی به هوا بندازید! بله ممکنه جانی دپ و برد پیت اونها رو خیلی شیک و مجلسی بپوشند و همه اونها رو بخاطر استایلشون تشویق کنند ولی همینکه شما وقتی کنار دوست تون ایستادید و ایشون شما رو یکی از خودشون قلمداد میکنه باید برای نپوشیدن این دست پوشاک کافی باشه. ممکه خیلی از افراد این شال گردن ها رو در تمام مدت بپوشند و همه خوششون بیاد ولی یادتون باشه این افراد اینکار رو در تمام مدت انجام دادند و جزیی از استایل اونها محسوب میشه. همینکه شما به خودتون میگید من الان میخوام شال گردن بندازم تا خوشتیپ بشم، نشون میده شما اینکاره نیستی برادر.

2- شلوار گل دار

در این باره قضاوتی نمی کنیم چون خیلی از افراد این گونه لباس ها رو دوست دارند ولی یادتون باشه شلوار های تک رنگ (حتی رنگ روشن مثل قهوه ای) توی کمد لباس شما و در استایل روزانه شما دووم بیشتری میارند. چرا که اون شلوار های گل دار فقط با پیراهن های متناسب خودشون که فقط برای ست کردن خریدید، مناسب هستند.

1- لباس های متناسب هر دو جنس

به مورد آخر در مقاله “به این ده شکل در بهار لباس نپوشید” میرسیم. لباس های مناسب هر دو جنس. اینگونه لباس ها برای افرادی که اندام و جسته کوچک و لاغری دارند مناسب هستش ولی اگه شما یک اندام مردانه و خوب دارید، خواهشا از این استایل دوری کنید.

مطالب مرتبط:

1- ۱۰ ژاکت شیک و خنک که می توانید در فصل بهار بپوشید

2- آقایان: در فصل بهار چی بپوشم؟

3- در بهار چگونه خوشتیپ باشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :