زیباترین لباس‌های پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین بازیگران حال حاضر سینمای ایران بدانیم. چند روز پیش، این بازیگر 36 ساله شد و به همین بهانه به بررسی زیباترین لباس‌های پریناز ایزدیار پرداخته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

افتتاحیه جشنواره فیلم فجر

لباس پریناز ایزدیار

این استایل خاص پریـناز ایزدیار نیـز بسیـار مورد استقبال قرار گرفت. اگرچـه برخـی نیز ایـن استایـل را شـلوغ خواندنـد، اما به کار گرفته شدن رنگ‌ها در این استایل به خوبی انجام شده بود و شلوار چهارخـانه طوسـی و بنفش، همخـوانی جـذابی با رویه بنفـش و شـال طوسـی رنـگ ایـزدیـار داشتـند.

اکران مردمی فیلم سرخپوست

لباس پریناز ایزدیار

ایزدیار در اکـران مردمی فیـلم سرخپوسـت، استایل نسبتا ساده، اما در عین حال جذابی داشت. مانتوی کوتاه مشکی با گل‌های آبی و ست کردن یـک شلـوار آبی رنـگ با آن و همچنین به کار بردن رنگ مشکی در کیف و صندل و شال، جذابیت استایل پریناز ایزدیار را چندیـن برابر می‌کـرد.

نشست خبری فیلم سرخپوست

لباس پریناز ایزدیار

ایزدیـار در نشست خبری فیلم سرخپـوست در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، یـکی از زیباترین استایل‌هـا را داشـت. او در ایـن نشـست یـک اورال مخـملی بـه رنـگ آبی دربـاری به تـن کـرده و روی آن یک جلیـقه ساده مشـکی پوشیـده بود.کیـف مشـکی و آبی او، جذابیت استایلش را تکمیل میـکرد.

نشست خبری فیلم مغز استخوان

لباس پریناز ایزدیار

ایـن بازیـگر در نشـسـت خبری فیـلم مغـز استخوان، در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، استایل نسبـتا سـاده و در عیـن حـال شیـک و جذابـی را انتخاب کرده بـود. رنگ غالب در این استایل او، رنگ طوسی بـود و شال ساده و بوت بلند مشـکی، تضـاد رنگی زیبایی در استایلـش به وجـود آورده بودند.

فرش قرمز جشنواره برلین

لباس پریناز ایزدیار

پریـناز ایزدیار برخلاف روز اکران در جشنواره برلیـن، روی فرش قرمـز این جشنواره لباس شب رسمی‌تری را انتخاب کرده بود. پیراهن مشکی پوشیـده او و جواهـرات منحصـر به فـردی که در استایـل خود به کار گرفته بود، جذابیت او را تکمیـل می‌کردنـد. او حجـاب سر خود را با یک توربان تکمیـل کرده بـود.

اکران فیلم خوک در جشنواره برلین

لباس پریناز ایزدیار

فیلم خوک، ساخته مانی حقیقی به جشنواره برلین راه پیدا کـرد. پریـناز ایزدیار، به عنوان بازیـگر این فیـلم در ایـن جشـنواره حضـور یافت. او در مراسم اکران این فیلم، یک بلوز مشکی ساده و یک دامن خاکستری خـاص را انتخاب کـرده بود. او همچنیـن با کمـک اکسـسـوری‌ها، از سادگی بلوز کاسـته بـود.

اکران خصوصی فیلم سرخپوست

لباس پریناز ایزدیار

یکی از جذاب‌ترین مانتوهای پریناز ایزدیـار، مانتـوی رنگی با پـارچه ترکمـنی بود کـه در اکران عمومی فیلم سینمایی سرخپوست بـه تن کرده بود. او این ماتوی جذاب، که زمینه سبز رنگ داشت را با دامـن و شـال مشـکی ساده ست کرده بود و آرایش ساده و سبـک او نیز هماهنگی زیبایی با استایل او داشت.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :