خانم ایزدیار، ممنون که لباس تکراری می‌پوشید!

دیشب فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی در پردیس سینمایی کوروش به اکران عمومی درآمد و دوباره استایل پریناز ایزدیار مورد توجه و البته بحث قرار گرفت. یکی از نکات مهم در رابطه با استایل دیشب او، تکراری بودن برخی المان‌های اصلی در استایلش بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل دیشب او داشته باشیم.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

مانتوی تکراری در کنار المان‌های متفاوت

اگر از طرفداران پریناز ایزدیار باشید، حتما متوجه شدید که او پیش از این هم این مانتوی سبز رنگ جذاب را پوشیده بود. مانتوی زیبایی که از پارچه سنتی و اصیل ایرانی دوخته شده بود و به کار رفتن رنگ‌های شاد و جذاب در آن باعث میشد دست پریناز در انتخاب رنگ‌ها دیگر استایلش، بازتر باشد. پریناز ایزدیار پیش‌تر این مانتوی سبز را برای اکران خصوصی فیلم سرخپوست به تن کرده بود. اگرچه این استایل کاملا مشابه استایل قدیمی او با این مانتو نیست، اما به لحاظ سبک شباهت زیادی به همان استایل دارد.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

کیف، کفش و بسیاری المان‌های دیگر در استایل او تغییر کرده بودند، اما سبز و مشکی رنگ‌های اصلی استایل او در هر دو زمان بودند. این سبک از مانتوهای سنتی چند سالی می‌شود که به محبوبیت رسیده‌اند اما انتظار می‌رود که امسال به یکی از ترندهای مهم مانتو تبدیل شوند.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

کیف تکراری و هماهنگ با گوشواره‌ها

اگرچه هر یک از استایل‌های پریناز ایزدیار با این مانتو جذابیت‌های خودش را داشت، اما نظر من این است که استایل دیشب او و قرار گرفتن رنگ‌ها مختلف در کنار هم و هماهنگی جذابی که بین آن‌ها به وجود آمده بود باعث میشد که این استایل جذاب‌تر از استایل قدیمی او با این مانتو جلوه کند. او در استایل دیشب از کیف زرد رنگی استفاده کرده بود که پیش از این هم آن را در اکران خصوصی سریال جیران در دست پریناز ایزدیار دیده بودیم. البته او این بار به شکلی متفاوت از دفعه پیش، کیف را در استایلش به کار برده بود. این کیف در اکران خصوصی سریال جیران به عنوان یک کیف دستی مورد استفاده قرار گرفته بود، اما این بار یک کیف رودوشی بود که استایلش را از حالت کاملا رسمی خارج می‌کرد و کمی حس و حال کژوال و غیر رسمی به آن میداد.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

نکته جذابی که باعث میشد این کیف بیشتر در استایل او به چشم بیاید، گوشواره‌های خاص و زرد رنگ این بازیگر بودند. پریناز ایزدیار معمولا دقت ویژه‌ای به اکسسوری در استایل خود می‌کند. در اکران دیشب نیز گوشواره‌های او به نوعی انتخاب شده بودند که هم با مدل موهای ناز و زیبای او همخوانی داشتند و هم به لحاظ رنگ هماهنگی زیبایی با کیف زرد رنگ ساخته بودند. البته همانطور که گفتیم به کار برده شدن رنگ‌های مختلف در مانتو باعث میشد رنگ زرد کیف با قسمت‌هایی از مانتو هم همرنگ باشد.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

پوشیدن لباس تکراری؛ اخلاق حسنه برخی سلبریتی‌ها

اگرچه بسیاری از سلبریتی‌ها، خصوصا در کشور ما، بر این باورند که نباید لباس تکراری بپوشند و باید در مراسم مختلف با لباسی خاص و دیده‌نشده حاضر نشوند، اما کم نیستند افرادی که مثل پریناز ایزدیار ترجیح می‌دهند از لباس‌های جذاب که فقط یکبار پوشیده‌اند دوباره استفاده کنند و با همان لباس تکراری مقابل دوربین‌ها ظاهر شوند.

استایل پریناز ایزدیار در فیلم مغز استخوان

بدون شک یکی از شناخته شده‌ترین افرادی که لباس تکراری می‌پوشد، کیت میدلتون، دوشس کمبریج است. این بانوی سلطنتی هم اگرچه قدرت خریدن لباس‌های متنوع را دارد، معمولا ترجیح می‌دهد لباس تکراری بپوشد. یا حتی در برخی موارد سعی می‌کند با ایجاد تغییراتی کوچک در لباس، آن را تا حدودی متفاوت ساخته و بعد بپوشد. لباس‌های تکراری کیت میدلتون باعث شد که سلبریتی‌های ایرانی هم به پوشیدن لباس‌های تکراری روی بیاورند.

استایل تکراری کیت میدلتون

پیش از این سارا بهرامی را هم با لباس‌های تکراری دیده بودیم. او برای حضور در برنامه «هم‌رفیق»، لباس جذابی را پوشیده بود که پیش از آن هم لباس را در جشنواره فجر بر تن او دیده بودیم. اتفاقا پوشیدن لباس تکراری می‌تواند نشان‌دهنده اصالت فرد باشد. پریناز ایزدیار، سارا بهرامی و همه سلبریتی‌هایی که لباس تکراری می‌پوشند و سعی در رواج این عادت دارند، بدون شک بی‌اندازه قابل احترام هستند.

استایل تکراری سارا بهرامی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :