بررسی استایل بازیگران در اکران خصوصی سریال «جیران»

عاشقانه جدید حسن فتحی، دیشب در هتل اسپیناس پالاس، با حضور جمعی از هنرمندان و فرهیختگان به شکل خصوصی به اکران درآمد. هنرمندان با استایل‌های متفاوتی در این مراسم حضور یافتند. اگرچه برخی از آن‌ها ترجیح داده بودند رسمی و در عین حال شیک باشند، اما انتخاب برخی نیز این بود که با استایلی کژوال و کاملا غیررسمی در مراسم حضور یابند. در ادامه به طور تخصصی به بررسی استایل هنرمندان در این مراسم پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید:

ad banner

پریناز ایزدیار

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

چند وقتیست که پریناز ایزدیار شلوارهای گشاد را در استایل خود به کار می‌گیرد.این بازیگر در اکران خصوصی سریال جیران نیز شلوار گشاد طوسی‌رنگ خود را با مانتویی چهارخانه که رنگ‌های طوسی و زرد در آن غالب بودند، ست کرده بود. همرنگ بودن کیف و کمربند نیز بسیار انتخاب درستی بود.

سمیرا حسن‌پور

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

انتخاب سمیرا حسن‌پور در مراسم اکران خصوصی سریال جیران، پالتوی نیمه‌بلند طوسی‌رنگی بود که پروانه‌های زیبای بنفشی سادگی را از آن دور کرده بودند. شال بنفش و لباس یاسی رنگی که زیر پالتو پوشیده شده، ترکیب جذابی با رنگ بنفش پروانه‌ها به وجود آورده بودند.

نیکی مظفری

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

نیکی مظفری از آن دسته بازیگرانی است که خودش در حوزه طراحی لباس فعالیت دارد. او برای مراسم اکران مانتوی صورتی پوشیده بود که قسمت بالاتنه آن پارچه‌های خاص سنتی کار شده بود. انتخاب کیف طلایی شاید برای این مدل پارچه‌ها درست باشد، اما با پیراهن جین زیر مانتو هماهنگ نبود.

بهرام رادان

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

رنگ مشکی ترجیح بهرام رادان در چند مراسم اکران اخیر بوده است. او برای اکران فیلم گربه سیاه هم کت و شلوار مشکی‌رنگ را انتخاب کرده بود. کت او راه‌راه‌های باریکی داشت که چندان به چشم نمی‌آمدند، اما مدل طراحی دکمه‌های کت او به شدت جلب توجه می‌کردند.

امیرحسین فتحی

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

امیرحسین فتحی، برخلاف بهرام رادان، استایل غیر رسمی‌تری را ترجیح داده بود. کت چرم را می‌توانیم یکی از آیتم‌های ضروری کمد هر آقایی بدانیم. امیرحسین فتحی این آیتم را با تیشرت لانگ سفید و شلواری ذغالی‌رنگ ست کرده بود. ترکیب رنگ سفید و مشکی، انتخاب درستی بود.

السا فیروز آذر

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

السا فیروز آذر نیز به عنوان مهمان افتخاری در مراسم اکران خصوصی جیران حضور داشت. این بازیگر پالتوی بلند چرمی را انتخاب کرده بود که رنگ سبز آن، در کنار سایر آیتم‌های مشکی استایل، به شدت جلب توجه می‌کرد. بوت‌های چرم او نیز همخوانی خوبی با پالتوی چرم داشتند.

نهال دشتی

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

متفاوت‌ترین استایل مراسم اکران خصوصی جیران را نهال دشتی داشت. او به جای پوشیدن مانتو، بلوز و شلوار گشادی را ترجیح داده بود که انتخاب آن‌ها نوعی جسارت از او را نشان می‌دادند. بلوز و شلوار او از جنس لمه بود و کیف نقره‌ای رنگ، به جذابیت لباس می‌افزود. آرایش صورت نهال دشتی در مراسم دیشب بسیار جلب توجه می‌کرد. سایه صورتی او همخوانی جذابی با رنگ شال داشت و همچنین اکلیل‌های روی شال نیز متناسب با جنس لمه لباس او بود.

غزل شاکری

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

ترجیح غزل شاکری ساده‌پوش برای مراسم اکران خصوصی، پالتوی نسبتا بلند سرمه‌ای رنگ بود. جذابیت این پالتو را کیف و پیراهن آبی کاربنی تکمیل می‌کرد. اگرچه پیراهن زیر پالتو بسیار ساده بود، اما جلیقه‌ای که شاکری از روی آن پوشیده بود، تا حدودی سادگی را از آن دور می‌کرد.

شادی مختاری

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

شادی مختاری، که با سریال جزیره به شهرت رسید، در مراسم اکران سریال جیران،استایل سراپا مشکی. شلوار مام‌فیت او راه‌راه‌های باریکی داشت که تا حدودی سادگی استایل را خنثی می‌کرد. این مدل نیم‌بوت‌ها یکی از ترندهای مهم سالی که گذشت بودند.ترکیب این شلوار و کفش‌ها انتخاب درستی بود.

شبنم قلی‌خانی

استایل بازیگران در اکران خصوصی جیران

برخلاف بسیاری از بازیگرانی که استایل ساده‌ای داشتند، شبنم قلی‌خانی در مراسم اکران این سریال، به هیچ عنوان ساده نبود. از وِست پشمی او گرفته تا کیف چوبی‌اش، هرکدام به نوعی سادگی را از او دور می‌کردند. با توجه به رنگ موهای او، شاید بهتر بود رنگ دیگری را برای شال انتخاب کند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :