المیرا فلاحیان در
11,490

استایل خاص بازیگران در اکران فیلم «بی همه چیز»

استایل خاص بازیگران در اکران فیلم «بی همه چیز»

اکران خصوصی فیلم «بی همه چیز» دیروز در سینما چارسو برگزار شد. بازیگران استایل‌های خاصی را انتخاب کرده بودند. در ادامه به تحلیل و بررسی استایل استایل خاص بازیگران در اکران فیلم «بی همه چیز» خواهیم پرداخت. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

ویدا جوان

استایل ویدا جوان در اکران فیلم بی همه چیز

ویدا جوان از آن دسته بازیگرانی است که معمولا به استایل خود توجه ویژه‌ای دارد و نسبتا خاص لباس می‌پوشد. این بازیگر در اکران خصوصی فیلم بی همه چیز، یک بارانی خاص دو تکه پوشیده بود. قسمت رویه بارانی سفید بود و تضاد جذابی با بارانی، شال و کفش مشکی او می‌ساخت.

شبنم قلی‌خانی

استایل شبنم قلی خانی در اکران فیلم بی همه چیز

شبنم قلی‌خانی معمولا استایل‌های عامه‌پسندتری را انتخاب می‌کند. ترکیب رنگ آبی و رنگ خاکی پالتو را جذاب‌تر کرده بود. ست کردن رنگ کیف با یقه لباس هم انتخاب مناسبی برای تکمیل استایل بود؛ البته انتخاب کیف میتوانست هوشمندانه‌تر باشد.

ندا جبرائیلی

استایل ندا جبرئیلی در اکران فیلم بی همه چیز

ست کردن درست این پالتوهای بلند و رنگی می‌تواند استایل بسیار جذابی بسازد. ندا جبرائیلی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در اکران خصوصی فیلم بی‌همه‌چیز پالتوی بلند خردلی رنگ را یک شلوار جین مام با فاق بلند و نیم‌بوت‌های شتری ست کرده بود که می‌توان گفت استایل قابل قبولی بود

آیدا ماهیانی

استایل آیدا ماهیانی در اکران فیلم بی همه چیز

شاید خاص‌ترین استایل اکران دیشب را آیدا ماهیانی داشت. او کت اورسایزِ به قول برخی پدربزرگانه را با یک شلوار سندبادی مشکی و نیم‌بوت‌های بندی ست کرده بود. اگرچه فرم شلوار تا حدودی قد او را کوتاه نشان میداد اما با این حال چیزی از جذابیت استایل این بازیگر کم نمی‌کرد.

سوگل خلیق

استایل سوگل خلیق در اکران فیلم بی همه چیز

سوگل خلیق هم در اکران خصوصی فیلم بی‌همه‌چیز، استایل ساده‌ای را انتخاب کرده بود. رنگ‌های مشکی و طوسی، رنگ‌های اصلی استایل این بازیگر بودند. شلوار مام مشکی انتخاب خوبی برای این مدل نیم‌بوت‌ها به حساب می‌آیند و جوراب‌های بلند هم این جذابیت را تکمیل کرده‌اند.

لاله مرزبان

استایل لاله مرزبان در اکران فیلم بی همه چیز

لاله مرزبان در اکران خصوصی این فیلم استایل خاص و جذابی داشت. لاله مرزبان علاقه زیادی به روسری‌های وینتیج قواره کوچک دارد. ترکیب پالتوی بلند جلوباز با شلوار گشاد انتخاب درستی بود و او را کشیده‌تر نشان میداد. ست کردن رنگ کیف و کمربند هم بسیار هوشمندانه بود.

زیبا کرمعلی

استایل زیبا کرمعلی در اکران فیلم بی همه چیز

زیبا کرمعلی از آن دسته بازیگرانی است که چهره بسیار کودکانه و به اصطلاح خودمان «بیبی فیس» دارد. پالتویی که این بازیگر برای اکران خصوصی انتخاب کرده تناسب خوبی با ظاهر او دارد. شال ساده نارنجی رنگ هم با برگ‌های پائیزی مانتو همخوانی داشتند و زیبا کرمعلی را جذاب‌تر می‌کردند.

خاطره اسدی

استایل خاطره اسدی در اکران فیلم بی همه چیز

بارانی خاطره اسدی پترن‌های خاص و جذابی داشت. پترن‌های زیبای کهکشانی روی رنگ سرمه‌ای بارانی بسیار زیبا جلوه می‌کردند. زیبایی این برانی را جذابیت یک شلوار و یک جفت بوت بلند مشکی تکمیل کرده بود. درواقع پترن‌های بارانی، سادگی رنگ مشکی را از استایل دور کرده بودند.

مریم معصومی

استایل مریم معصومی در اکران فیلم بی همه چیز

مریم معصومی هم معمولا سعی می‌کند با استایل‌های خود جلب توجه کند. این بازیگر در اکران خصوصی فیلم، ست پالتو و شلوارکی پوشیده بود که جدید و خاص بودند. پوشیدن شلوارک به این شکل چندان در کشور ما رایج نیست، اما مریم معصومی جسارت امتحان آن را داشته است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

هیچکس در تاریخ 21 دسامبر 2021

موچیا کیه؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :