زنان مستقل قوی اینگونه لباس می پوشند!

675

سریال‌های نمایش خانگی در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی داشته‌اند. بسیاری از کاراکترهای زن در این سریال‌ها بسیار مستقل و قوی هستند. به بهانه درخشش کاراکتر مستقل خاتون، این پست رو آماده کردیم تا به بررسی استایل زنان مستقل و قوی در سریال‌های نمایش خانگی بپردازیم.

خاتون – سریال خاتون

خاتون بدون شـک یـکی از مستقل‌تریـن زنان نمایش خانگی به حساب می‌آید. در سال‌هایی کـه اکثـر زنـان با راننـدگی بیگانه‌انـد، خاتـون رانندگی می‌کند و کاراکتر خاص و مستقل خود را به نمایـش می‌گذارد. او بـه عنـوان یـک زن صاحب نظر، معمولا بـدون توجـه به دیـگران، لباس‌هایی متـفاوت از سایـر زنـان می‌پوشـد.

لباس زنان مستقل قوی

پروین – سریال خاتون

تنها زن مستقل سریال خاتون، کاراکتـر خاتـون نیست. پروین، دوست صمیمی خاتون، با بازی ستاره پسیانی نیز نمونه یک زن مستقل است، که برای رسیدن به آرزوهای خود تلاش می‌کند. او لبـاس‌هـای رسـمی و در عیـن حـال شیـک میپوشد. کلاه نیز از آیتم‌های مهـم پوشـش در دهـه 20 و 30 شمسـی بـه حسـاب می‌آمـد.

لباس زنان مستقل قوی

کتایون – سریال مانکن

کتایـون در سـریـال مانکن هـم کاراکتـر کامـلا مـستقـل و متعـهد به کـار دارد. او لبـاس‌های گران قیمتی می‌پوشد و معمـولا صـورت او را با آرایش می‌بینیم. مانتوهای متنوعی می‌پوشد و اکسسوری‌های شیکی را با آن‌ها ست می‌کنـد. طراح لباس سریال، کاراکتر مستقل کتایون را به خوبـی بـه مـخاطـب نـشـان داده اسـت.

لباس زنان مستقل قوی

شیوا – سریال می‌خواهم زنده بمانم

شیوا مستـور، در سـریال می‌خواهم زنده بمانم، پزشـکی اسـت کـه به لحـاظ شخصیـتی کاملا مستقل بـوده و کمـر به گرفتـن انتـقام بسـته است. او بـه عنـوان یـک فرد جسـور، معـمولا استایل‌های جسورانه‌ای هم دارد. بارانـی‌هـای ویـنـتـیـج گـشـاد و روسـری‌هـای کـوچـک، اصلی‌تریـن آیتـم‌هـای اسـتایـل او هستـنـد.

لباس زنان مستقل قوی

سارا – سریال هم گناه

سارا در خانواده‌ای ثروتمنـد بزرگ شده، اما این موضـوع وابستـگی بیـش از حـدی برای او به وجود نیاورده اسـت. او دختـری کاملا مقتـدر، مستقل و صاحـب نظر اسـت که کار می‌کنـد و معمولا هم استایل‌هـای سـاده و در عیـن حال بسیار شیک دارد. استایل‌های مینیمال او کاملا منـاسـب یـک زن مسـتقـل امـروزی اسـت.

لباس زنان مستقل قوی

زیبا – سریال هم گناه

زیبا نمونه کامل یک زن مستقل، هـم به لحاظ مـادی و هـم به لحاظ شخصیـتی بـود. او بـه واسـطه شغلـش، استایل‌هـای بسیـار سـاده و نه چندان جذاب داشت. در قسمتی از سریـال او را بـا لباس‌هـایـی شیـک و خانومـانه‌تر نیز مـی‌بینیـم، اما ایـن لباس‌هـا هـم شخصیـت مستقل و صاحب نظر او را زیر سوال نمی‌برند.

لباس زنان مستقل قوی

شهرزاد – سریال شهرزاد

شهرزاد به عنوان یک دانشجوی پزشکی،معمولا استایل‌هایی رسمی و شیک داشت. او معـمولا کـلاه‌هـایـی هـمرنـگ و یـا متـناسب با رنـگ لباسهای خود انتخاب میکرد و اکسسوری‌هایی مانند گردنبند را به شکلی زیبا در استایـل خـود به کار می‌برد. طراحی لباس این کاراکتر توسـط منـتقـدیـن مـورد تـحسیـن قـرار گرفتـه بود.

لباس زنان مستقل قوی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :