بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

قسمت آخر سریال میخواهم زنده بمانم بالاخره پخش شد. در این مطلب به بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم» پرداخته‌ایم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

هما حقی

بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

هما حقی استایل‌های ساده و در عین حال جذابی دارد. شخصیت او نیز در عین ساده بودن، جذاب است. قوانین استایل دهه 60، مانند پوشیدن مانتوهای گشاد و بلند و سر کردن روسری در استایل او رعایت شده، اما میتوان گفت در بعضی قسمت‌ها، استایل او فاصله زیادی با دهه 60 دارد.

مطلب زیر برایتان جذاب خواهد بود:

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

بررسی استایل سحر دولتشاهی

زهره افشار

بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

برخلاف شیوا و هما، زهره افشار استایل کاملا بالغ و زنانه‌ای دارد. او در خارج از خانه چادر به سر می‌کند و می‌توان گفت که زن معتقد و البته قدرتمندی است. لباس‌های او نیز به خوبی اعتقادات و کاراکتر او را به رخ کشیده‌اند. زهره افشار معمولا رنگ‌های تیره به تن می‌کند و آرایش کمی نیز دارد.

اگر آزاده صمدی را دوست دارید، بخوانید:

بررسی استایل آزاده صمدی

شیوا مستور

خانم دکتر سریال استایل جسورانه و بسیار جذابی دارد و همین استایل تماما نمایانگر کاراکتر شجاع و جسور اوست. حال و هوای وینتیج در استایل و لباس‌های او کاملا مشهود است. از روسری‌های قواره کوچک گرفته تا بارانی گشاد و بلند، استایل‌های مخصوص دهه 60 و 70 شمسی هستند.

نادر سرمد

بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

استایل نادر سرمد به اندازه استایل‌های امیر شایگان رسمی و جا افتاده نیست، اما نادر نیز به واسطه شغلش یعنی تدریس، استایل سنگینی دارد. البته لباس‌های نادر به روزتر و متنوع‌تر از لباس‌های شایگان هستند. یقه اسکی و پیراهن‌های چهارخانه آیتم‌های اصلی کمد این کاراکتر هستند.

امیر شایگان

بررسی لباس کاراکترهای سریال «میخواهم زنده بمانم»

یقه اسکی‌ها و کت و شلوارهای گشاد و دهه 60‌ای، اصلی‌ترین آیتم‌های کمد امیر شایگان هستند. این کاراکتر بخاطر موقعیت شغلی‌اش معمولا تمام دکمه‌های یقه خود را می‌بندد و کمتر پیش می‌آید که او را با یقه باز ببینیم. امیر شایگان نیز استایل بالغ و کاملا جا افتاده‌ای دارد.

کاوه

کاپشن‌های خلبانی را می‌توانیم یکی از محبوب‌ترین آیتم‌های پوشاک در دهه 60 بدانیم. کاراکتر کاوه در این سریال معمولا کاپشن خلبانی و یقه اسکی به تن دارد. عینک ریبن و کاپشن چرم از دیگر آیتم‌هایی هستند که کاوه در پوشش خود از آن‌ها کمک می‌گیرد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :