لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

یواش یواش روزهای گرم تابستون دارند از راه می رسند و مهمونی و دورهمی های دوستانه دوباره شروع خواهند شد. این نوع از مهمونی ها خیلی نیازمند پوشیدن لباس شب و یا لباس های مجلسی نیست فقط کافیست یک لگینگ به همراه یک بلوز بلند داشته باشید! 

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

1- لگینگ؟ برای تابستان؟ باور کنید امکان پذیره، اما باید توجه کنید اساسا لباس های تنگ خیلی مناسب تابستون نیستند، به شرطی که از الیاف طبیعی و پنبه ای تهیه شده باشند. علاوه بر جنس به لطافت پارچه لگینگ هم توجه کنید. تا پوست تان دچار خارش و یا التهاب نشود.

2- برای اینکه یک ست مناسب برای لگینگ خود داشته باشید می تونید یک تونیک زیبا و یا یک بلوز گشاد و بلند و رنگی رنگی را انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که این بلوز نیز باید نخی بوده تا مانع از ایجاد گرما شود.

3- این روزها لگینگ ها در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند اما رنگ های تیره مانند مشکی، سرمه ای و یا خاکستری امکان ست کردن بیشتری را با سایر لباس هایتان دارند.

4- لگینگ های چرمی را هرگز برای روزهای گرم تابستان انتخاب نکنید چرا که باعث التهابات پوستی شده و همچنین مناسب این فصل نیز نمی باشد.

نکته بسیار مهم 1: اگر ران های بزرگی دارید هرگز لگینگ نپوشید چرا که با کش آمدن پارچه و نازک شدن آن امکان دیده شدن بدن شما وجود دارد.

نکته بسیار مهم 2: حتما از یک بلوز گشاد و بلند به همراه لگینگ استفاده کنید، بهتر است بلوز از پشت بر روی باسن و از جلو تا ناحیه شرمگاه شما را پوشش دهد. تا مانع دیده شدن لباس زیر شما شود.

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

مطالب مرتبط:

1- خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟

2- ” گره ” تمام چیزی است که برای خوشتیپ تر شدن نیاز دارید

3- چگونه لباس مجلسی مناسب بخرم؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :