سارا هنجنی در
0

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

یواش یواش روزهای گرم تابستون دارند از راه می رسند و مهمونی و دورهمی های دوستانه دوباره شروع خواهند شد. این نوع از مهمونی ها خیلی نیازمند پوشیدن لباس شب و یا لباس های مجلسی نیست فقط کافیست یک لگینگ به همراه یک بلوز بلند داشته باشید! 

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

1- لگینگ؟ برای تابستان؟ باور کنید امکان پذیره، اما باید توجه کنید اساسا لباس های تنگ خیلی مناسب تابستون نیستند، به شرطی که از الیاف طبیعی و پنبه ای تهیه شده باشند. علاوه بر جنس به لطافت پارچه لگینگ هم توجه کنید. تا پوست تان دچار خارش و یا التهاب نشود.

2- برای اینکه یک ست مناسب برای لگینگ خود داشته باشید می تونید یک تونیک زیبا و یا یک بلوز گشاد و بلند و رنگی رنگی را انتخاب کنید. البته فراموش نکنید که این بلوز نیز باید نخی بوده تا مانع از ایجاد گرما شود.

3- این روزها لگینگ ها در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند اما رنگ های تیره مانند مشکی، سرمه ای و یا خاکستری امکان ست کردن بیشتری را با سایر لباس هایتان دارند.

4- لگینگ های چرمی را هرگز برای روزهای گرم تابستان انتخاب نکنید چرا که باعث التهابات پوستی شده و همچنین مناسب این فصل نیز نمی باشد.

نکته بسیار مهم 1: اگر ران های بزرگی دارید هرگز لگینگ نپوشید چرا که با کش آمدن پارچه و نازک شدن آن امکان دیده شدن بدن شما وجود دارد.

نکته بسیار مهم 2: حتما از یک بلوز گشاد و بلند به همراه لگینگ استفاده کنید، بهتر است بلوز از پشت بر روی باسن و از جلو تا ناحیه شرمگاه شما را پوشش دهد. تا مانع دیده شدن لباس زیر شما شود.

لگینگ و بلوز گشاد برای مهمانی های دوستانه

مطالب مرتبط:

1- خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟

2- ” گره ” تمام چیزی است که برای خوشتیپ تر شدن نیاز دارید

3- چگونه لباس مجلسی مناسب بخرم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :