رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

0

نوآورانه و تخیلی، بنفش راه را برای اتفاقات آینده روشن خواهد کرد. شرکت پنتون رنگ سال ۲۰۱۸ را معرفی کرد. این تناژ رنگ بنفش که به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ معرفی شده است یادآور اصالت، نوآوری، آینده نگری و تصورات و تخیلات است که ما را به آینده ارتباط می‌‎دهد. پیچیدگی و رمزآلود بودن رنگ بنفشی که به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شده است اسرار کیهان و فکر و نادیده‌هایی که در آینده پیش خواهند آمد و اکتشافات آینده انسان  را به یاد می‌آورد. رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است. با چی بپوشم همراه باشید. 

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ سال یکی از مفاهیم مهم در دنیای مد است که تاثیر زیادی روی طراحی لباس و پارچه و هنرهای کاربردی دارد.  پانتون یکی از شرکت‌های معروف در زمینه سیستم‌های رنگی است که به صورت غیر رسمی از سال ۲۰۰۰ تاکنون رنگ سال را انتخاب می‌کند. امسال نیز در آستانه سال جدید میلادی این شرکت رنگ سال آینده را نیز انتخاب کرده است که در این مقاله به آن می‌پردازیم. رنگ سال پنتون چیزی بیشتر از یک ترند برای دنیای طراحی و مد و لباس است، رنگ سال پنتون انعکاسی است از آنچه که امروز در جهان ما مورد نیاز است.

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

از آنجایی که افراد در سراسر جهان با تاثیر و قدرت رنگ‌ها بیشتر آشنا شده‌اند و می دانند که با به کار بردن رنگ‌های مناسب در استایل و سبک پوشش خود می‌توانند عواطف و احساسات خود را به اطرافیان منتقل کنند. تاثیرگذاری این موسسه در انتخاب رنگ سال بر روی طراحان مد و لباس بر کسی پوشیده نیست.

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

موسسه رنگ Pantone یک سرویس مشاوره است که پیش بینی روند رنگ های جهانی را ارائه می‌دهد و شرکت‌ها را در انتخاب رنگ سازمانی و هویت برند و توسعه محصول کمک می‌کند و برای استفاده و ادغام رنگ را به عنوان یک دارایی استراتژیک به برندها توصیه می‌کند. Pantone Color Institute با برندهای مشهور جهانی همکاری می‌کند تا از قدرت، روانشناسی و احساسات رنگ در استراتژی طراحی خود بهره مند شوند. این موسسه در سراسر جهان به عنوان منبع اصلی اطلاعات رنگی شناخته می‌شود و پیش بینی روند فصلی، رنگ سفارشی و توصیه‌های پالت برای هویت محصول و هویت سازمانی را انجام می‌دهد.

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

ما در دورانی زندگی می‌کنیم که به خلاقیت و نوآوری احتیاج داریم. ذات و فطرت رنگ بنفش پنتون ۱۸-۳۸۳۸ هم همین الهام خلاقانه است. رنگ سال ۲۰۱۸ رنگ بنفش با پایه آبی است. 

رنگ سال ۲۰۱۸ با چه رنگی ست کنیم؟

  • هنگام انتخاب لباس‌های مجلسی بادمجانی، برای این که لباس شما جلوه بیشتری داشته باشد می‌توانید از اکسسوری و جواهرات با رنگ‌های طلایی استفاده کنید.

 

  • می‌توانید لباس مجلسی بادمجانی خود را با بوت پلنگی استفاده کنید. برای آرایش مناسب با این لباس نیز تن‌های تیره بنفش و زرشکی برای سایه و رژ لب می‌تواند انتخاب مناسب و جذابی باشد که با همه رنگ پوست همخوانی دارد.

 

  • رنگ‌های خنثی از جمله سفید هم ترکیب جذابی با رنگ بنفش بادمجانی خواهد داشت مثلا کیف سفید با مانتوی بادمجانی و شال بنفش.

رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، رنگ بنفش رنگ سال جدید است

 

  • اگر پیراهن مجلسی بنفش براقی دارید که بسیار خیره کننده است و جلب توجه می‌کند، یک کفش خیلی ظریف لازم دارید و اگر ترجیح می‌دهید ظاهری کاملا کلاسیک و رسمی داشته باشید، یک کفش مشکی انتخاب کنید.

 

  • اگر یک لباس بنفش می‌پوشید، می‌توانید یک کفش قرمز تند یا صورتی انتخاب کنید. اما برای اینکه بیش از حد برق نزنید بهتر است از یک کفش مات استفاده کنید.

 

  • راحت‌ترین راه برای جذاب‌تر کردن هر لباسی این است که روی طرح و بافت آن کار کنید. در این صورت انتخاب کفش‌هایی که دارای چاپ شبیه پوست حیوانات هستند مثل کفش‌های پلنگی و یا گوره خری و پوست مار، بهترین راه برای رسیدن به این هدف است و به هر لباسی ست می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

۱- با بهترین ترکیب های رنگ مو ۲۰۱۸ آشنا شوید

۲- رنگ موی نسکافه ای ، رنگی زیبا برای انواع مدل مو

۳- ۲۳ طیف از رنگ موی قهوه ای برای انواع رنگ پوست

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 07 دسامبر 2017

رنگ زیبایی است … من عاشق رنگ بنفش هستم واقعا فوق العاده است.

آسنا در تاریخ 07 دسامبر 2017

من عاشق رنگ بنفش هستم…
چی بپوشم تو بهترین سایت مد و لباس در ایران هستی من هر روز به سایت شما سر می زنم

سونیا حسین زاده در تاریخ 07 دسامبر 2017

آیا میتونیم رنگ بنفش را با سفید و یا مشکی هم ست کنیم؟
رنگ خاکستری چطور؟
رنگ سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین انتخاب هاست. بنفشششششششش

سارا هنجنی در تاریخ 07 دسامبر 2017

رنگ خاکستری، مشکی و سفید رنگ های خنثی هستند و به راحتی با هر رنگی ست می شوند

زهره شیک پوش در تاریخ 07 دسامبر 2017

من که عاشقشم …. فقط بنفش و قرمز

مرسانا در تاریخ 07 دسامبر 2017

رنگ خوبیه از رنگ پارسال بهتره به نظرم

عباسی در تاریخ 07 دسامبر 2017

آقایون اخه این رنگ رو بپوشند ؟ خوب یک رنگی اعلام میکردند برای همه کاربرد داشته باشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :