نحوه تشخیص ادکلن لایت بلو دی اند جی اصل از تقلبی

0

دولچه اند گابانا (D&G) یکی از معروف‌ترین نام‌ها در دنیای مد و فشن است. در واقع D&G، نام یک سالن سطح بالای فشن است که توسط دومینکو دولچه و استفانو گابانا تاسیس شد. این شرکت در نزدیکی میلان واقع شده است. موفقیت دولچه و گابانا در تولید عطر، عینک و زیورآلات بر کسی پوشیده نیست و هر شخصی حداقل یک بار از محصولات این برند استفاده کرده است. به همین دلیل از معرفی این برند می‌گذریم و به سراغ یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت، یعنی ادکلن لایت بلو مردانه (light blue D&G) ، محصول سال ۲۰۰۷ می‌رویم که کیفیت بالا و رایحه‌ای خاص دارد. شرکت‌های سودجوی زیادی، به دنبال فروش نمونه‌های تقلبی ادکلن لایت بلو دی اند جی هستند که هیچ‌گاه کیفیت و نشاط‌ بخشی نمونه اصلی را ندارند. در این مقاله، چی بپوشم نحوه تشخیص ادکلن لایت بلو دی اند جی اصل از تقلبی را ارائه می‌کند.

رایحه عطر لایت بلو دی اند جی

این عطر خنک، ترکیبی از رایحه مرکباتی همچون گریپ فروت، نارنج و ترنج دارد که باعث شده است در بین عطرهای خنک ممتاز و متمایز باشد. رایحه میانی عطر دولچه اند گابانا لایت بلو شامل، فلفل، رزماری، گل رز، درخت عرعر و چوب درخت اقاقیای برزیلی است. همچنین رایحه پایانی این عطر، ترکیب خاصی از مشک، گلسنگ، برگ بلوز است. مجموعه‌ی این رایحه‌ها عطری منحصر به فرد و ویژه که هر مرد و زنی را شیفته خود می‌کند را به وجود می‌آورد. این عطر خنک برای فصل تابستان بسیار فریبنده و دلرباست.

نحوه تشخیص ادکلن لایت بلو دی اند جی اصل از تقلبی

ویژگی‌های ادکلن لایت بلو دی اند جی اصل

جعبه ادکلن لایت بلو دی اند جی

جعبه عطر لایت بلو اصل، ترکیبی از رنگ سفید و آبی با جنس مخمل گونه نرم است. ولی جعبه نمونه تقلبی به رنگ بژ و خاکستری است. همچنین جعبه لایت بلو تقلبی اندکی از جعبه اصلی کوچکتر است. البته این دو در کنار هم قابل تشخیص هستند و دلیل قابل استنادی نیست.

بطری ادکلن لایت بلو دی اند جی

درب بطری ادکلن لایت بلو اصل، بنفش و براق است ولی نمونه تقلبی معمولا با درب آبی روشن و مات در بازار موجود است. همچنین سطح داخلی درب ادکلن اصل و تقلبی با هم متفاوت است. سطح داخلی درب اصل پهن‌تر است.

نحوه تشخیص ادکلن لایت بلو دی اند جی اصل از تقلبی

برچسب ادکلن دی اند جی لایت بلو

بطری عطر لایت بلو اصل، برچسبی با نوشته‌های مشکی دارد ولی در برخی نمونه‌های تقلبی نوشته‌های روی برچسب به رنگ نقره‌ای حک شده است.

قیمت ادکلن دی اند جی لایت بلو

قیمت عطر لایت بلو اصل قیمتی در حدود ۱۷۵ تا ۱۹۰ هزار تومان است. البته قیمت، ملاک درستی برای تشخیص اصل و تقلبی بودن محصول نیست. ولی اگر قیمت ادکلن به طور چشمگیری از قیمت اصلی کم بود، می‌توانید به تقلبی بودن آن شک کنید.

 

مطالب مرتبط:
نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سمیرا در تاریخ 13 نوامبر 2017

میشه عطرهای دیگه رو هم همینجوری بررسی کنید ادکلن های تقلبی توی باز خیلی زیادنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :