سارا هنجنی در
0

معرفی ۳۳ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

معرفی ۳۳ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

انتخاب ادکلن مردانه یا بهتر بگوییم خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا دو مشکل اساسی خواهد داشت، اول اینکه معمولا با برندهای مختلف آشنا نیستید و دوم اینکه معمولا این ادکلن های مردانه گرانقیمت هستند. اما ما در چی بپوشم به معرفی ۹ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب خواهیم پرداخت.

نکته مهم در انتخاب ادکلن های مردانه

قبل از خرید عطر مردانه این نکته را مدنظر قرار دهید که رنگ شیشه عطر در انتخاب شما موثر خواهد بود.  رنگ جعبه و بسته‌بندی و شیشه عطرها تنها برای زیبایی نیست و هر رنگ معنایی در خود دارد به طور مثال:

۱- رنگ آبی: رنگ‌های آبی روشن و یخی نشان دهنده خنک و تازگی عطر هستند و با آب و دریا در ارتباط هستند.

۲- رنگ طلایی: این رنگ نشان دهنده غنای عطر، غلظت و غریب بودن آن است و چنین عطری برای مهمانی‌ها مناسب است.

۳- رنگ زرد: در عطرهای تابستانی که بوی شاد و هیجان‌ انگیزی دارند از این رنگ استفاده می‌شود.

۴- رنگ سبز: جای تعجبی ندارد که این عطرها بوی طبیعت و چمن می‌دهند و با گیاهان در ارتباط هستند.

۵- رنگ سیاه: بوی تند و عمیق ویژگی این عطرهاست که برای مهمانی‌ها مناسب هستند.

۶- رنگ قرمز: این عطرهای بوی تند و ادویه‌ای دارند و شاد و سرزنده هستند.

معرفی ۹ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

۱- ادکلن مردانه لالیک

عطر لالیک بویی مرموز، عمیق و غیرعادی دارد و برای مردان مدرن و امروزی بهترین انتخاب است. آقایان جوانی که عقاید و سلیقه‌ی خاصی دارند، طرفداران اصلی این عطر هستند. وقتی این لالیک محبوب و معروف را روی پوست یا محل نبض خود اسپری کنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌ای عمیق می‌برد. پس از مدتی انکری نوآر به دلیل وجود اسانس علف وتیور، نوعی هماهنگی و هارمونی معنوی در ذهن صاحب خود ایجاد می‌کند. به‌واسطه این هماهنگی، اعتماد به نفس فرد نیز بالاتر می‌رود.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۹۰,۰۰۰ هزار تومان است.

۹ ادکلن مردانه

۲- ادکلن مردانه بولگاری

عطر مردانه بولگاری که بوی خنک دریا دارد و نت‌های آن فقط به دریا نزدیک نیست؛ بلکه برای خاص تر بودن، ترکیباتی دیگر هم در رایحه‌اش وجود دارد؛ ترکیباتی مانند مرکبات و سبزی‌های معطر. این عطر مردانه شیک در ابتدا، رایحه‌ای مرکب از بوی پرتقال ماندارین، پرتقال و برگ درخت نارنج ایجاد می‌کند. پس از گذشتن نت‌های اولیه، رایحه‌ای از خود متصاعد می‌کند که از بوی نسیم دریا، خزه‌ی دریایی، گل پنبه و اسطوخودوس تشکیل شده است.

قیمت این عطر مردانه حدود ۴۵۵,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه بولگاری

۳- ادکلن مردانه جگوار

با اولین اسپری از جگوار کلاسیک بلک روی پوست و در محل نبض خود، متوجه بوی سیب، پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد. شیرینی این نت‌ها، شما را برای سفر با جگوار آماده می‌کند. پس از مدتی، نت‌‎های میانی جای این نت‌های ابتدایی را می‌گیرد. نت‌های میانی شامل آب دریا، گل شمعدانی، هل، جوز و چای می‌شوند. این نت‌ها، خنکی و تندی مطلوبی به فضای اطراف شما می‌بخشند. نت‌های انتهایی پس از مدتی طولانی، جانشین نت‌های میانی خواهند شد. سدر، خزه، بلوط، مشک، خس‌خس، دانه‌ی تونکا و چوب صندل عناصر تشکیل دهنده  نت‌های پایانی هستند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۷۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه جگوار

۴- ادکلن مردانه ماریاژ

این عطر مردانه قیمت مناسب از رایحه‌ای خنک و چوبی برخوردار است. نت‌های آغازین ماریاژ را لیمو و نارنج تشکیل می‌دهند که بلافاصله پس از اسپری کردن، به مشام می‌رسند و احساس طراوت و تازگی دلنشینی را القا می‌کنند. نت‌های میانی این عطر را هم گل‌های رز و یاسمین تشکیل داده‌اند که در کنار یکدیگر تعادل مطلوبی برقرار می‌کنند. در انتها با نت‌های چوبی و عنبر، این ترکیب سحرآمیز کامل شده و هرم بویایی آن شکل می‌گیرد.

ادکلن مردانه ماریاژ

۵- ادکلن مردانه آنتونیو باندراس

عطر مردانه آنتونیو باندراس بویی تند و شرقی دارد. به محض اولین اسپری از این عطر روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی فلفل، نعناع و گریپ‌فروت خواهید شد. این ترکیب شیرین و تند، شادی و هیجان را در همین ابتدای کار به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی، نت‌های میانی به آرامی جانشین نت‌های آغازی خواهند شد. این نت‌ها از دارچین و چرم ساخته ‌شده‌اند. تندی این ترکیب دوگانه، هیجان نت‌های قبلی را بیشتر خواهد کرد؛ اما با گذشت زمان، نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک و نت‌های چوبی تشکیل شده‌اند. این نت‌ها، باعث ایجاد آرامش و اعتمادبه‌نفس در شما می‌شوند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۶۷,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه آنتونیو باندراس

۶- ادکلن مردانه ژیوانشی

یکی از قوی ترین ‌اشکال به‌ یادآوری خاطره‌های تلخ و شیرین گذشته، تجربه مجدد رایحه‌ای است که در زمان رخ دادن‌شان استشمام کرده‌اید. شاید بوی شکلات، شما را به یاد لبخند محبت‌آمیز مادرتان بیاندازد؛ لبخندی که در کودکی، زمان شکلات خوردن‌تان بر لب‌اش نقش می بست. رایحه این عطر مردانه تند و گرم است و مناسب روزهای سرد سال.

قیمت این عطر مردانه حدود ۷۵۵,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه ژیوانشی

۷- ادکلن مردانه لاگوست

عطری است مدرن و خوشبو که شروعی شاداب، نیمه شیرین، سبز و کمی تلخ از رایحه بنفشه و بامبو دارد که مردانه و بسیار دلپذیر است. با گذر زمان از شادابی عطر کاسته شده و رایحه کمی گرمتر و شیرینتر میشود و همزمان تلخی متعادل و مشخصی از جنس چوب ها نیز به عطر اضافه می‌گردد که رایحه را مردانه تر، طبیعی تر و کمی پیچیده‌تر می‌کند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۳۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه لاگوست

۸- ادکلن مردانه فارنهایت

با اسپری کردن عطر مردانه فارنهایت بر روی محل نبض یا لباستان متوجه بوی شیرین بیان، پرتقال ماندارین، چرم و جیر خواهید شد. این ترکیب عجیب و غریب، توجه اطرافیان را به شما جلب خواهد کرد. پس از گذشت مدتی بوی برگ بنفشه، نی‌شکر، تخم گشنیز و زیره‌ی سیاه جای نت‌های آغازی را می‌گیرد. تندی و شیرینی این نت‌ها، نشاط و تمرکز را هم‌زمان به شما می‌بخشد.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۳۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه فارنهایت

۹- ادکلن مردانه پاکو رابان

اگر در پی خرید عطری خاص و کمیاب هستید، پاکو رابان (Paco Rabanne) وان میلیون بهترین گزینه برای شما به حساب می‌آید. به محض اسپری کردن این عطر اسپانیایی روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی پرتقال ماندارین خواهید شد. بوی شیرین مرکبات، طراوت و نشاط را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی، این نت مرکباتی جای خود را به نت میانی می‌دهد. نت پایانی این عطر از چرم تشکیل شده است.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۶۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه پاکو رابان

 

۱۰- ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Legend

اگر می‌خواهید این عطر را بخرید در نظر داشته باشید که این ادوتویلت برای استفاده‌ی روزانه تهیه شده است. در نظر اول، رنگ سیاه و طراحی لوکس و مینیمالیستی بطری نگاه شما را به خود خیره می‌کند. شانه‌ها و در فلزی درخشان لجند که نام مون ‌بلان روی آن حک شده است، از ویژگی‌های مهم بطری این عطر به شمار می‌رود. لجند در سال ۲۰۱۱ توسط عطرساز معروف Olivier Pescheux طراحی و ساخته شد. با اولین اسپری بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود.

شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما هم منتقل می‌شود. پس از کمی آرام‌آرام، بوی گل رز و شمعدانی، سیب، خزه و میوه‌های خشک جایگزین نت‌های قبلی می‌شود. این عناصر خنکی و شیرینی مطلوبی ایجاد می‌کنند. با گذشت زمانی از اسپری، رایحه‌های دانه‌ی تونکا و چوب صندل برای ماندگاری بیشتر لجند روی محل نبض یا لباس شما وارد عمل می‌شوند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۸۹,۰۰۰ تومان است.

ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Legend

۱۱- ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme 

این عطر با توجه به خصوصیات ساختاری‌اش، برای شب‌های پاییزی و زمستانی بسیار مناسب به نظر می‌رسد. برای اینکه تغییرات این نسخه نسبت به نسخه‌های قبلی را دریابید، کافی است آن را روی پوستتان درست در محل نبض اسپری کنید. با اولین اسپری از A L’Extreme به‌سرعت بوی گریپ‌فروت، نارنج، چوب درخت سرو و اسطوخودوس، کنترل فضای اطرافتان را در اختیار می‌گیرد. استشمام این ترکیب مرکباتی و چوبی، شادی و هیجان را برای شما به ارمغان می‌آورد. پس از مدتی متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به سمت نت‌های میانی خواهید شد.

نت‌های میانی از ترکیب علف وتیور، جوز هندی و گیاهان آبزی تشکیل‌ شده‌اند. بوی این نت‌های طبیعی، حس حضور در طبیعت بکر و جنگل‌های انبوه را برایتان تداعی می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از چوب کشمیر و مشک تشکیل‌ شده‌اند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۸۹,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme 

 

۱۲- ادکلن مردانه ژاک بوگارت مدل One Man Show

این عطر مردانه با بوی تند و گرمش برای بهار و پاییز پیشنهاد می‌شود. این عطر فرانسوی شیشه بسیار زیبا و خوش‎دستی دارد. روی شیشه در کادری مشکی‌رنگ، نام وان من شو را می‌توانید به‌راحتی ببینید. نشان تجاری ژاک بوگارت هم در پایین این کادر مشکی‌رنگ به چشم می‌خورد. در بطری به رنگ سیاه بوده و حرف B کوچک با رنگ طلایی روی آن حک شده است. نت ابتدایی این عطر شامل رایحه گیاه درمنه، زیره‌ی سیاه، بابونه، ریحان، نارنج و چوب رزوود برزیلی است.

نت‌های میانی ترکیبی از رایحه گیاه پاتچولی، گل میخک، جوز هندی، علف وتیور، گل شمعدانی، لادن، رز و یاس است. و آخرین رایحه‌هایی که از این عطر استشمام خواهید کرد، رایحه نارگیل، عنبر، دانه‌ی تونکا، چوب صندل، وانیل، خزه‌ی اوک‌موس، چوب سدر و چرم است.

قیمت این عطر مردانه حدود ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه ژاک بوگارت مدل One Man Show

۱۳- ادکلن مردانه آدیداس مدل UEFA Champions League Arena Edition

این ادکلن آدیداس یکی از عطرهای گرم این برند محبوب است. رایحه ابتدایی این ادکلن نت‌های رزماری، سیب و ترنج است. نت‌های میانی این عطر شامل رایحه تخم گشنیز، یاسمن و شمعدانی هستند. آخرین رایحه‌هایی هم که از این ادکلن استشمام خواهید کرد مشک، پاتچولی و دانه تونکا خواهند بود. این ادوتویلت همان‌طور که مشخص است برای فعالیت‌های ورزشی و پوشش اسپرت مناسب است و نباید توقع یک عطر رسمی را از آن داشت. پخش بو و ماندگاری قابل‌قبول آن با توجه به رایحه‌ی جذاب، همه از نکاتی است که می‌تواند این عطر را به گزینه‌ای مناسب بدل سازد.

قیمت این عطر مردانه حدود ۶۰,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه آدیداس مدل UEFA Champions League Arena Edition

۱۴- ادکلن مردانه اورلین مدل Derrick

عطری تند و شرقی و چوبی با قیمت مناسب. طراحی شیشه این عطر مردانه و محکم است. روی شیشه، دو خط مورب به شکل ضربدری حک شده است که می‌تواند نمادی از جدیت و استحکام باشد. هنگامی که این عطر را اسپری می‌کنید اولین رایحه‌ای که متوجه خواهید شد رایحه فلفل سیاه، دارچین، چوب سدر و علف وتیور خواهد بود. نت‌های میانی این عطر شامل جوز هندی، تخم گشنیز، گیاه جادویی پاتچولی و زنجبیل می‌شوند. چوب صندل و خزه‌ی اوک‌موس، عناصر تشکیل‌دهنده‌ی نت‌های پایانی این عطر هستند.  این عطر تلخ و گرم، برای روزهای سرد زمستانی و انتهای پاییز پیشنهاد می‌شود.

قیمت این عطر مردانه حدود ۸۰,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه اورلین مدل Derrick

۱۵- ادکلن مردانه سریس مدل اسپلندور بلک

این عطر یکی از عطرهای مردانه و خنکی است که اتفاقا قیمت مناسبی هم دارد. این عطر برای روزهای بهاری و به‌ویژه تابستانی بسیار مناسب است. اگر به بطری تخت این عطر نگاه کنید، نام Splendor را مشاهده می‌کنید که در کادری مشکی‌رنگ روی شیشه با رنگ سفید چاپ شده است. طرح راه‌راه مشکی‌رنگی که روی شیشه کار شده، زیبایی آن را دوچندان می‌کند. هنگامی که این عطر را اسپری می‌کنید متوجه بوی نارنج، لیمو و نت‌های سبز خواهید شد. نت‌های میانی این عطر از ترکیب گل‌های فریزیا، زنبق دره و ماگنولیا ساخته‌ شده‌اند. نت‌های هم از عنبر، مشک سفید و چوب درخت سرو تشکیل شده‌اند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۱۴۰,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه سریس مدل اسپلندور بلک

مطالب مرتبط:

۱- پشت صحنه طراحی جواهرات لاکچری تیفانی

۲- معرفی ۵ مدل ساعت زنانه از برند لاکچری رولکس

۳- راهنمای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

نیما در تاریخ 26 ژوئن 2017

من عاشق ادکلن شماره شیش هستم. واقعا بوی خوبی دارن. مرسی

saraaaa در تاریخ 28 ژوئن 2017

مرسی … ادکلن مردانه فقط؟

محمد رضا در تاریخ 26 نوامبر 2017

ادکلن وان میلیون از برند پاکو رابان حرف نداره ..
یه هارمونی خاصی تو نت هاش هست که ادمو مست میکنه
واقعا عالیه

مرسا حسینی در تاریخ 05 می 2018

عالی بود
برای خانم ها هم بذارید
من برای همسرم خریدم

atefe در تاریخ 13 می 2018

ی عطر مردونه خوب میخوام با موندگاری بالا کسی میتونه ی مارک خوب بهم معرفی کنه

مهفام در تاریخ 14 می 2018

سلام دوست عزیز
چه رایحه ای مد نظرتون هست؟ دقیق‌تر ویژگی‌های عطر مورد نظر رو بفرمایید تا راهنمایی بکنیم.

رضا در تاریخ 26 می 2018

این نظریات درست نیست.
هر جا مطالعه بفرمائید نوشته ادکلن جنتلمن اونلی اینتنس اصلا پخش و ماندگاری ندارد .من با توجه به این مقاله تهیه کردم و اشتباه کردم.

مهفام در تاریخ 26 می 2018

سلام دوست عزیز
ممنون که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید، حتما ویژگی های این عطر بازبینی خواهد شد.

ناهید در تاریخ 07 ژوئن 2018

من یه ادکلن مردونه با یه بوی خیلی خوب میخوام. لطفا بهم یک ادکلن خوب معرفی کنید.

مهفام در تاریخ 07 ژوئن 2018

سلام دوست عزیز
لطفا ویژگی های عطری که مد نظرتون هست رو بفرمایید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

کامی در تاریخ 07 ژوئن 2018

سلام حسته نباشید
یه ادکلن مردانه خوب میشه بهم معرفی کنین با رایحه مثلا⁦:-)⁩ خنک ،ملایم ، سبک و شاد و رویایی . دو سه ادکلن بهم معرفی کنین ممنون
الان یه لجین قهوهای خریدم اصلا بو جالبی نداره اینجور ادکلن هایی جالب نیستن تو یه مجلس میری بوش کلا گم میشه

مهفام در تاریخ 08 ژوئن 2018

با سلام با توجه به مواردی که گفتید ما این عطر مردانه رو به شما پیشنهاد می‌دهیم
جگوار کلاسیک بلک
بولگاری آکوآ
دیویدف کول واتر

روح اله در تاریخ 10 آگوست 2018

با سلام وتشکر. از راهنمایی شما می خواستم یک ادکلن معرفی کنید که بوی آناناس در اون مشهود باسه وماندگاری وحس شادی وطراوت بده ممنونم

سیدمحسن در تاریخ 14 اکتبر 2018

سلام.یه ادکلن با بوی ملایم وماندگاری بالا می خوام با قیمت مناسب،چی بخرم

مهفام در تاریخ 16 اکتبر 2018

سلام دوست عزیز
خیلی کلی بود سوالاتون لطفا رایحه های مد نظرتون رو هم درج بفرمایید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم

فرزام در تاریخ 26 نوامبر 2018

قیمت هاتون مال چند قرن پیشه؟ یه ده تا از هر کدوم برام بفرستین با این قیمتا

مهفام در تاریخ 26 نوامبر 2018

بله این مطلب سال گذشته نوشته شده است
قیمت ها به روز رسانی خواهند شد

Sina در تاریخ 26 نوامبر 2018

من دنبال یه بوی مردانه تلخ و سرو یا تند و سرد هستم با ماندگاری بالا قیمتش هم تا ۳۰۰ هزار تومان یا به پایین اگه میشه معرفی کنین؟از این چند مدل ادکلن بیشتر با ژیوانشی موافقم.ولی می‌خوام سرد باشه بوش.مرسی

مهفام در تاریخ 29 نوامبر 2018

حتما این مقاله را کامل تر خواهیم کرد

صادق شمس در تاریخ 17 دسامبر 2018

من عاشق ادکلن مردانه لالیک هستم
مخصوصا اونی که بطری مشکی داره

Mohammed در تاریخ 27 ژانویه 2020

باسلام …..من ادکلن لالیک انکر نویر رو دارم ولی خودم احساس میکنم بوش نمی مونه….. در صورتی که اصل هم هست…….. ایا کلا پخش بوش کم هست یا من بوش رو احساس نمیکنم؟!؟

محمد در تاریخ 27 ژانویه 2020

خسته نباشید به مدیریت سایت ……میشه چند تا پرفیوم خوب با قیمت و پخش بو و ماندگاری بالا تو سایتتون معرفی کنید ???

farangis در تاریخ 28 سپتامبر 2020

من دنبال یک ادکلن مردانه خیلی خوب با بویی خنک، سرد و دلنشین هستم. و البته با ماندگاری بالا. چه عطری پیشنهاد میکنید.

ناشناس در تاریخ 15 ژانویه 2021

بولگاری

جعفر در تاریخ 26 ژانویه 2021

لطفا عطری معرفی کنید که طبع سرد و ماندگاری بسیار طولانی وقیمت مناسب وعطر افشانی زیادی داشته باشد

میترا در تاریخ 30 ژانویه 2021

سلام من برای همسرم دنباله یه ادکلن خاص میگردم بایه رایحه ملایم وخنک وماندگاری بالا که بوش همه جا پخش شه

موسیو در تاریخ 31 ژانویه 2021

سلام من یه ادکلن با رایحه اونتوس میخوام ولی قیمت مناسب تر
و ماندگاری خوب ..
نت های ماشبه و رایحه هاش مشابه اونتوس باشه .
ممنونم راهنمای کنید

Reza در تاریخ 18 فوریه 2021

سلام یک عطر خوشبو با رایحه سرد و ماندگاری بالا میخوام که بوش خیلی تند نباشه اما معلوم باشه

ناشناس در تاریخ 20 فوریه 2021

من واسه بابا بزرگم یدونه کوچیک و خوش بو می گردم

جلال دامرودی در تاریخ 06 جولای 2021

با سلام / من خودم این ادکلن ها رو مصرف کردم از بو و ماندگاری اونا هم خوشم اومده حالا بقیه دوستان رو نمیدونم این ادکلن ها رو معرفی میکنم ولی کارشناسی اونا با دوستانی که تو این کار خبره هستند اولین ادکلن ادکلن آمریکا همونی که روی شیشه اون یه عقاب سفید داره در دو نوع تولید شده یکی با شیشه سیاه و یک عقاب سفید و یک مدل هم شیشه ابی رنگ که دومی اون بیشتر اسپرت هستش این ادکلن رو هم میشه آقایون استفاده کنند و هم خانوما

دومین ادکلن ادکلن دو ایت لومانی هستش بسیار خوشبو و عالی البته زمانی که من این ادکلن رو خرید روی اون یه دونه اشانتیون هم داشت الان رو دیگه نمیدونم آخه زمان قدیم خیلی چیزا بود که الان نیس

سومین ادکلن سانتیاگو هستش با بویی بی نهایت عالی و تند ماندگاری خوبی هم داره دوستان توجه داشته باشید که این ادکلن ها قلابی هم داره در زمان خرید دقت کنید که قلابی اونو بهتون قالب نکنن و بگن این اصل هستش من بهتون میگم که از کجا اصل و قلابی بودن اونو تشخیص بدین حالا اگه کسی خواست بعدا میگم اصلا هم توضیح بلند بالایی نداره در یک خط جا میشه

چهارمین ادکلن ادکلن نایس هستش با شیشه آبی رنگ و سر شیشه نقره ای براق میشه گفت این ادکلن هم خوشبو و عالیه

پنجمین ادکلن با اسم وان من شو هستش که در بالا توضیحاتش قید شده

ششمین ادکلن اسمش هست استیل یا استیلا این ادکلن هم واقعا خوشبو و موندگاری بالایی داره من سال 73 از این ادکل استفاده میکردم

هفتمین ادکلن ویزا میشه گفت عطر و رایحه این ادکلن شبیه ادکلن دلاره ولی یه کم از اون خنک تر و تندتر

هشتمین ادکلن آزارو که دیگه نیازی به تعریف نداره با توجه به قیمتش دیگه بعید به نظر میرسه که کسی بخواد از اون بد تعریف کنه

نهمین ادکلن آرامیس

دهمین اوپن // یازدهم اسپکشن البته اگه درست تلفظ کرده باشم

به هر حال من ادکلن زیاد استفاده کرده و میکنم همونایی رو که استفاده کردم و راضی بودم رو براتون گفتم حالا اگه بازم چیزی خریدم و راضی بودم به شما دوستان میگمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :