معرفی ۱۱ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

توسط سارا هنجنی

معرفی ۱۱ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

انتخاب ادکلن مردانه یا بهتر بگوییم خرید ادکلن مردانه با ماندگاری بالا دو مشکل اساسی خواهد داشت، اول اینکه معمولا با برندهای مختلف آشنا نیستید و دوم اینکه معمولا این ادکلن های مردانه گرانقیمت هستند. اما ما در چی بپوشم به معرفی ۹ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب خواهیم پرداخت. 

 

نکته مهم در انتخاب ادکلن های مردانه

قبل از خرید عطر مردانه این نکته را مدنظر قرار دهید که رنگ شیشه عطر در انتخاب شما موثر خواهد بود.  رنگ جعبه و بسته‌بندی و شیشه عطرها تنها برای زیبایی نیست و هر رنگ معنایی در خود دارد به طور مثال:

۱- رنگ آبی: رنگ‌های آبی روشن و یخی نشان دهنده خنک و تازگی عطر هستند و با آب و دریا در ارتباط هستند.

۲- رنگ طلایی: این رنگ نشان دهنده غنای عطر، غلظت و غریب بودن آن است و چنین عطری برای مهمانی‌ها مناسب است.

۳- رنگ زرد: در عطرهای تابستانی که بوی شاد و هیجان‌ انگیزی دارند از این رنگ استفاده می‌شود.

۴- رنگ سبز: جای تعجبی ندارد که این عطرها بوی طبیعت و چمن می‌دهند و با گیاهان در ارتباط هستند.

۵- رنگ سیاه: بوی تند و عمیق ویژگی این عطرهاست که برای مهمانی‌ها مناسب هستند.

۶- رنگ قرمز: این عطرهای بوی تند و ادویه‌ای دارند و شاد و سرزنده هستند.

معرفی ۹ ادکلن مردانه با ماندگاری طولانی و قیمت مناسب

۹ ادکلن مردانه با کیفیت از نگاه سردبیر چی بپوشم

۱- ادکلن مردانه لالیک

عطر لالیک بویی مرموز، عمیق و غیرعادی دارد و برای مردان مدرن و امروزی بهترین انتخاب است. آقایان جوانی که عقاید و سلیقه‌ی خاصی دارند، طرفداران اصلی این عطر هستند. وقتی این لالیک محبوب و معروف را روی پوست یا محل نبض خود اسپری کنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌ای عمیق می‌برد. پس از مدتی انکری نوآر به دلیل وجود اسانس علف وتیور، نوعی هماهنگی و هارمونی معنوی در ذهن صاحب خود ایجاد می‌کند. به‌واسطه این هماهنگی، اعتماد به نفس فرد نیز بالاتر می‌رود.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۹۰,۰۰۰ هزار تومان است.

۹ ادکلن مردانه

۲- ادکلن مردانه بولگاری

عطر مردانه بولگاری که بوی خنک دریا دارد و نت‌های آن فقط به دریا نزدیک نیست؛ بلکه برای خاص تر بودن، ترکیباتی دیگر هم در رایحه‌اش وجود دارد؛ ترکیباتی مانند مرکبات و سبزی‌های معطر. این عطر مردانه شیک در ابتدا، رایحه‌ای مرکب از بوی پرتقال ماندارین، پرتقال و برگ درخت نارنج ایجاد می‌کند. پس از گذشتن نت‌های اولیه، رایحه‌ای از خود متصاعد می‌کند که از بوی نسیم دریا، خزه‌ی دریایی، گل پنبه و اسطوخودوس تشکیل شده است.

قیمت این عطر مردانه حدود ۴۵۵,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه بولگاری

۳- ادکلن مردانه جگوار

با اولین اسپری از جگوار کلاسیک بلک روی پوست و در محل نبض خود، متوجه بوی سیب، پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد. شیرینی این نت‌ها، شما را برای سفر با جگوار آماده می‌کند. پس از مدتی، نت‌‎های میانی جای این نت‌های ابتدایی را می‌گیرد. نت‌های میانی شامل آب دریا، گل شمعدانی، هل، جوز و چای می‌شوند. این نت‌ها، خنکی و تندی مطلوبی به فضای اطراف شما می‌بخشند. نت‌های انتهایی پس از مدتی طولانی، جانشین نت‌های میانی خواهند شد. سدر، خزه، بلوط، مشک، خس‌خس، دانه‌ی تونکا و چوب صندل عناصر تشکیل دهنده  نت‌های پایانی هستند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۷۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه جگوار

۴- ادکلن مردانه ماریاژ

این عطر مردانه قیمت مناسب از رایحه‌ای خنک و چوبی برخوردار است. نت‌های آغازین ماریاژ را لیمو و نارنج تشکیل می‌دهند که بلافاصله پس از اسپری کردن، به مشام می‌رسند و احساس طراوت و تازگی دلنشینی را القا می‌کنند. نت‌های میانی این عطر را هم گل‌های رز و یاسمین تشکیل داده‌اند که در کنار یکدیگر تعادل مطلوبی برقرار می‌کنند. در انتها با نت‌های چوبی و عنبر، این ترکیب سحرآمیز کامل شده و هرم بویایی آن شکل می‌گیرد.

ادکلن مردانه ماریاژ

۵- ادکلن مردانه آنتونیو باندراس

عطر مردانه آنتونیو باندراس بویی تند و شرقی دارد. به محض اولین اسپری از این عطر روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی فلفل، نعناع و گریپ‌فروت خواهید شد. این ترکیب شیرین و تند، شادی و هیجان را در همین ابتدای کار به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی، نت‌های میانی به آرامی جانشین نت‌های آغازی خواهند شد. این نت‌ها از دارچین و چرم ساخته ‌شده‌اند. تندی این ترکیب دوگانه، هیجان نت‌های قبلی را بیشتر خواهد کرد؛ اما با گذشت زمان، نت‌های پایانی جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از مشک و نت‌های چوبی تشکیل شده‌اند. این نت‌ها، باعث ایجاد آرامش و اعتمادبه‌نفس در شما می‌شوند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۶۷,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه آنتونیو باندراس

۶- ادکلن مردانه ژیوانشی

یکی از قوی ترین ‌اشکال به‌ یادآوری خاطره‌های تلخ و شیرین گذشته، تجربه مجدد رایحه‌ای است که در زمان رخ دادن‌شان استشمام کرده‌اید. شاید بوی شکلات، شما را به یاد لبخند محبت‌آمیز مادرتان بیاندازد؛ لبخندی که در کودکی، زمان شکلات خوردن‌تان بر لب‌اش نقش می بست. رایحه این عطر مردانه تند و گرم است و مناسب روزهای سرد سال.

قیمت این عطر مردانه حدود ۷۵۵,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه ژیوانشی

۷- ادکلن مردانه لاگوست

عطری است مدرن و خوشبو که شروعی شاداب، نیمه شیرین، سبز و کمی تلخ از رایحه بنفشه و بامبو دارد که مردانه و بسیار دلپذیر است. با گذر زمان از شادابی عطر کاسته شده و رایحه کمی گرمتر و شیرینتر میشود و همزمان تلخی متعادل و مشخصی از جنس چوب ها نیز به عطر اضافه می‌گردد که رایحه را مردانه تر، طبیعی تر و کمی پیچیده‌تر می‌کند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۲۳۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه لاگوست

۸- ادکلن مردانه فارنهایت

با اسپری کردن عطر مردانه فارنهایت بر روی محل نبض یا لباستان متوجه بوی شیرین بیان، پرتقال ماندارین، چرم و جیر خواهید شد. این ترکیب عجیب و غریب، توجه اطرافیان را به شما جلب خواهد کرد. پس از گذشت مدتی بوی برگ بنفشه، نی‌شکر، تخم گشنیز و زیره‌ی سیاه جای نت‌های آغازی را می‌گیرد. تندی و شیرینی این نت‌ها، نشاط و تمرکز را هم‌زمان به شما می‌بخشد.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۳۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه فارنهایت

۹- ادکلن مردانه پاکو رابان

اگر در پی خرید عطری خاص و کمیاب هستید، پاکو رابان (Paco Rabanne) وان میلیون بهترین گزینه برای شما به حساب می‌آید. به محض اسپری کردن این عطر اسپانیایی روی پوست و محل نبضتان، متوجه بوی پرتقال ماندارین خواهید شد. بوی شیرین مرکبات، طراوت و نشاط را در شما ایجاد می‌کند. پس از مدتی، این نت مرکباتی جای خود را به نت میانی می‌دهد. نت پایانی این عطر از چرم تشکیل شده است.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۶۰،۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه پاکو رابان

 

ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Legend

اگر می‌خواهید این عطر را بخرید در نظر داشته باشید که این ادوتویلت برای استفاده‌ی روزانه تهیه شده است. در نظر اول، رنگ سیاه و طراحی لوکس و مینیمالیستی بطری نگاه شما را به خود خیره می‌کند. شانه‌ها و در فلزی درخشان لجند که نام مون ‌بلان روی آن حک شده است، از ویژگی‌های مهم بطری این عطر به شمار می‌رود. لجند در سال ۲۰۱۱ توسط عطرساز معروف Olivier Pescheux طراحی و ساخته شد. با اولین اسپری بوی اسطوخودوس، آناناس و نارنج به‌سرعت در فضای اطراف شما پخش می‌شود.

شادی و سرزندگی عجیبی که از این مخلوط سه‌گانه می‌گیرید، به اطرافیان شما هم منتقل می‌شود. پس از کمی آرام‌آرام، بوی گل رز و شمعدانی، سیب، خزه و میوه‌های خشک جایگزین نت‌های قبلی می‌شود. این عناصر خنکی و شیرینی مطلوبی ایجاد می‌کنند. با گذشت زمانی از اسپری، رایحه‌های دانه‌ی تونکا و چوب صندل برای ماندگاری بیشتر لجند روی محل نبض یا لباس شما وارد عمل می‌شوند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۸۹,۰۰۰ تومان است.

ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Legend

ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme 

این عطر با توجه به خصوصیات ساختاری‌اش، برای شب‌های پاییزی و زمستانی بسیار مناسب به نظر می‌رسد. برای اینکه تغییرات این نسخه نسبت به نسخه‌های قبلی را دریابید، کافی است آن را روی پوستتان درست در محل نبض اسپری کنید. با اولین اسپری از A L’Extreme به‌سرعت بوی گریپ‌فروت، نارنج، چوب درخت سرو و اسطوخودوس، کنترل فضای اطرافتان را در اختیار می‌گیرد. استشمام این ترکیب مرکباتی و چوبی، شادی و هیجان را برای شما به ارمغان می‌آورد. پس از مدتی متوجه تغییر مسیر نت‌های آغازی به سمت نت‌های میانی خواهید شد.

نت‌های میانی از ترکیب علف وتیور، جوز هندی و گیاهان آبزی تشکیل‌ شده‌اند. بوی این نت‌های طبیعی، حس حضور در طبیعت بکر و جنگل‌های انبوه را برایتان تداعی می‌کند. پس از مدتی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از چوب کشمیر و مشک تشکیل‌ شده‌اند.

قیمت این عطر مردانه حدود ۳۸۹,۰۰۰ تومان است.

ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- پشت صحنه طراحی جواهرات لاکچری تیفانی

۲- زیباترین زنان جهان که بالای ۴۰ سال دارند

۳- معرفی ۵ مدل ساعت زنانه از برند لاکچری رولکس

۴- راهنمای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 3٫65 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( 19 دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • من عاشق ادکلن شماره شیش هستم. واقعا بوی خوبی دارن. مرسی

 • مرسی … ادکلن مردانه فقط؟

 • ادکلن وان میلیون از برند پاکو رابان حرف نداره ..
  یه هارمونی خاصی تو نت هاش هست که ادمو مست میکنه
  واقعا عالیه

 • عالی بود
  برای خانم ها هم بذارید
  من برای همسرم خریدم

 • ی عطر مردونه خوب میخوام با موندگاری بالا کسی میتونه ی مارک خوب بهم معرفی کنه

 • این نظریات درست نیست.
  هر جا مطالعه بفرمائید نوشته ادکلن جنتلمن اونلی اینتنس اصلا پخش و ماندگاری ندارد .من با توجه به این مقاله تهیه کردم و اشتباه کردم.

 • من یه ادکلن مردونه با یه بوی خیلی خوب میخوام. لطفا بهم یک ادکلن خوب معرفی کنید.

 • سلام حسته نباشید
  یه ادکلن مردانه خوب میشه بهم معرفی کنین با رایحه مثلا⁦:-)⁩ خنک ،ملایم ، سبک و شاد و رویایی . دو سه ادکلن بهم معرفی کنین ممنون
  الان یه لجین قهوهای خریدم اصلا بو جالبی نداره اینجور ادکلن هایی جالب نیستن تو یه مجلس میری بوش کلا گم میشه

  • با سلام با توجه به مواردی که گفتید ما این عطر مردانه رو به شما پیشنهاد می‌دهیم
   جگوار کلاسیک بلک
   بولگاری آکوآ
   دیویدف کول واتر

 • با سلام وتشکر. از راهنمایی شما می خواستم یک ادکلن معرفی کنید که بوی آناناس در اون مشهود باسه وماندگاری وحس شادی وطراوت بده ممنونم

 • سلام.یه ادکلن با بوی ملایم وماندگاری بالا می خوام با قیمت مناسب،چی بخرم

  • سلام دوست عزیز
   خیلی کلی بود سوالاتون لطفا رایحه های مد نظرتون رو هم درج بفرمایید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم

 • قیمت هاتون مال چند قرن پیشه؟ یه ده تا از هر کدوم برام بفرستین با این قیمتا

 • من دنبال یه بوی مردانه تلخ و سرو یا تند و سرد هستم با ماندگاری بالا قیمتش هم تا ۳۰۰ هزار تومان یا به پایین اگه میشه معرفی کنین؟از این چند مدل ادکلن بیشتر با ژیوانشی موافقم.ولی می‌خوام سرد باشه بوش.مرسی

 • حتما این مقاله را کامل تر خواهیم کرد

 • با عضویت در خبرنامه چی بپوشم میتونید از آخرین اخبار ما و تخفیفات فروشگاه ها مطلع شوید

  آرایش صورت آرایش چشم آموزش پاک کردن لکه ها استایل بازیگران اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد برندهای معروف بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو زیبایی پوست ساعت مچی ساعت مچی مردانه شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتو پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مجلسی کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

  ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

  This site is protected by wp-copyrightpro.com