مدیر سایت در
0

آیا عطر جاذب جنس مخالف وجود دارد؟

آیا عطر جاذب جنس مخالف وجود دارد؟

آیا عطر جاذب جنس مخالف وجود دارد؟ قصد داریم مبحثی کوتاه در ارتباط با مولکول های فرومون که موجبات جذابیت در جنس مخالف (همچین اطرافیان) را فراهم می کنند را منتشر کنیم! مطالعه این متن ممکن است سوالات بسیاری را در ذهن برخی خوانندگان به وجود آورده باشد که: «فرومون» چیست؟ آیا در انسان ها به گونه ای طبیعی وجود دارد؟ و آیا در عطرها یافت می شود؟

 

 

آیا عطر جاذب جنس مخالف وجود دارد؟

Pheromone چیست؟

فرومون نوعی ماده شیمیایی (هورمون) است که در حشرات، جهت جلب با تاثیرگزاری بر قدرت بویایی جنس مخالف مورد استفاده قرار می گیرد. این موضوع همچنان به اثبات علمی نرسیده که آیا انسان ها این هورمون را در بدن خود تولید می کنند یا خیر اما دلایلی حسی بر وجود چنین هورمونی وجود دارد. احساس نزدیکی با فردی که در اولین دیدار با او هستید و یا تشخیص اعضای خانواده از طریق رایحه نامشخصی از بدن آنها همه و همه به گونه ای می توانند نشانگر وجود فرومون ها باشند .

این هورمون در انواع گوناگونی وجود دارد. دسته ای از آن ها موجب جلب جنس مخالف شده و دسته ای دیگر شما را دوستانه جلوه می دهند و . . . میزانی از فرومون را به طور طبیعی در بدن انسان موجود می دانند که با انجام اعمالی می توانید آن را در بدن خود افزایش دهید. ورزش، اعم از پیاده روی یا دوچرخه سواری، استفاده از حمام های بخار و نکته ای بسیار مهم ، استفاده نرمال و ملایم از عطرتان (عدم دوش گرفتن) یا سایر خوش بو کننده ها شدت رایحه می تواند قدرت پخش فرومون را از بین برده و رایحه آن را خفه کند !
علی رغم دسته بندی هایی که بر انواع این هورمون صورت گرفته همچنان محققان اعلام می کنند که دلیل علمی و منطقی برای اثبات فرومون وجود ندارد زیرا محقق منتشر کننده این مطلب به طراحی عطری حاوی فرمون روی آورده است و به همین دلیل استدلالات وی مورد تردید قرار گرفته و همچنان نظر وی را در جهت کسب منافع تجاری می دانند و نه حقیقتی علمی.

حالا اگر به دنبال رایحه مکمل برای بیان لطیفتر عشق می گردید علاوه بر علایق بویایی مخاطب به دنبال عطری باشید که از Pherazone در ترکیب خود بهره برده باشد . در حالی که کار فرومون یکی از مولکولهای تشکیل دهنده Pherazone  به طور مخفیانه کمک به جذب جنس مخالف است شما نیز باید قادر باشید در محیط های اجتماعیتعامل ایجاد کنید، زیرا همانطور که قبلا ذکر شد حواس های دیگر ما برای تعریف کیفیت در یک فرد و در نهایت جذب شدن به سمت او دخیل است.

مطالب مرتبط:

1-پشت ساخت یک عطر چه رازهایی نهفته است؟

2- عطرها با شما سخن می گویند

3- روش اصولی خرید عطر برای خانم های جوان چیست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :