لیلا حاتمی عطر خود را با نام تهران به بازار جهان عرضه کرد

لیلا حاتمی بازیگر و کارگردان ایرانی برنده جوایز متعددی در حوزه سینما بوده است. او حالا قصد دارد وارد صنعت پررونق عطر بشود. لیلا حاتمی که همیشه در لیست بهترین بازیگران قرار گرفته بود حالا برای عرضه عطرهایی زنانه و مردانه با امضای خودش تلاش می‌کند. با چی بپوشم و ارائه ویژگی‌های عطر لیلا حاتمی با نام تهران همراه باشید. 

بیوگرافی لیلا حاتمی

لیلا حاتمی متولد ۹ مهر ۱۳۵۱ در تهران است. او  هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران و از اعضای آکادمی اسکار است.  وی فرزند علی حاتمی  و همسر علی مصفا می‌باشد. لیلا حاتمی با کسب چندین جایزه از جشنواره‌های داخلی و خارجی یکی از موفق‌ترین بازیگران ایرانی از لحاظ تعداد جوایز دریافتی است.

او در سال ۱۳۷۷ با علی مصفا ازدواج کرد. از آن پس در تهران زندگی می‌کند. وی دارای دو فرزند به نام‌های مانی و عسل است. لیلا حاتمی همچنین به پنج زبان انگلیسی و فرانسه و فارسی و آلمانی و ایتالیایی صحبت می‌کند.

عطر لیلا حاتمی

عطر لیلا حاتمی

لیلا حاتمی جوایز متعددی را برای بازی خوبش در فیلم‌ها دریافت کرده است، از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در ۱۵امین جشنواره فجر و ۲۶امین جشنواره جهانی فیلم مونترال. او همچنین در فیلم جدایی نادر از سیمین که برنده اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی سال ۲۰۱۲ شد، نقش داشت.

لیلا حاتمی همچنین عضو هیئت داوران در بسیاری از جشنواره‌های بین المللی، از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری در سال ۲۰۰۶، جشنواره فیلم بین المللی رم بود. او همچنین در آوریل ۲۰۱۴، به عنوان عضو هیئت داوران در جشنواره فیلم کن اعلام شد.

۱- عطر زنانه لیلا حاتمی

با نام تهران، رایحه‌ای گلی و شرقی دارد.  نت ابتدایی این عطر را رایحه‌های گریپ فروت، ترنج، هلو و فلفل تشکیل می‌دهد. نت میانی عطر را گل یاسمن، بنفشه، شکلات تشکیل داده است و رایحه پایانی پاچولی(نعناع هندی)، وانیل، خزه، کارامل هستند.

۲- عطر مردانه لیلا حاتمی

با نام تهران، رایحه‌ای چوبی و تند دارد. نت ابتدایی این عطر برگاموت، فلفل سیاه و هل نارنجی تشکیل می‌دهد. رایحه میانی عطر را انگور سیاه، سیب سبز و پاچولی(نعناع هندی) تشکیل داده است و رایحه پایانی خزه، وتیور و کهربا هستند.

 

۱- راهنمای خرید بهترین عطر و ادکلن

۲- راهنمای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه

۳- ۹ عطر زنانه خوشبو برای تابستان ۹۶

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

بدون نام در تاریخ 19 سپتامبر 2017

خیلی دوست دارم لیلا حاتمی رو

مرسانا در تاریخ 19 سپتامبر 2017

من خودم به شخصه عاشق لیلا حاتمی هستم

سارا هنجنی در تاریخ 19 سپتامبر 2017

وقتی لیلا حاتمی خودش ماه باشه حتما عطر لیلا حاتمی هم ماه خواهد بود

سارا هنجنی در تاریخ 19 سپتامبر 2017

مرسی چی بپوشم از این همه زحماتی که می کشیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :