خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

خواهران دوقلوی اولسن ماری کیت و اشلی که این روزها در دنیای مد حرف های زیادی برای گفتن دارند به تازگی سی ساله شده اند. این خواهران که علاوه بر طراحی های موفق استایل شخصی چشم گیری نیز دارند و همیشه با شکستن قوانین کهنه مد توانسته اند چیزهای جدیدی را کشف و به بقیه معرفی کنند. با سی ساله شدن روش لباس پوشیدن آن ها هم تا اندازه ای تغییر کرده و مناسب یک جوان پخته به نظر می رسد. خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

ad banner

مدل های کلاسیک عینک آفتابی

ما در دنیای فشن دلیل اصلی وجود عینک های آفتابی را فراموش کرده ایم و به دنبال استایل و شیک بودن آن هستیم. اما خواهران اولسن مدل های ساده و کلاسیک عینک آفتابی که هرگز از مد نمی افتند ترجیح می دهند چون این مدل ها را سال ها می توانید استفاده کنید و همیشه شیک هستند و مانند مدل های جدید قیمت بالایی ندارند.

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

مانتوی کلاسیک اندازه بدن

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می پوشند؟ در دوره سی سالگی شما موقعیت تثبیت شده ای در زندگی به دست آورده اید که باید در لباس های شما هم خودنمایی کند. پوشیدن یک مدل مانتوی کلاسیک و ساده که کاملا اندازه شما باشد انتخاب خواهران اولسن در این زمینه بوده است.

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

شلوار مشکی اندازه

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می پوشند؟ مشابه مانتو، شلوار کلاسیک ساده و مشکی شما نیز باید اندازه شما باشد تا مناسب یک محیط حرفه ای کار یا اجتماعات دوستانه و خانوادگی باشد. پس یک دست لباس رسمی اندازه کلاسیک در رنگ مشکی اولین انتخاب برای سی سالگی است.

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

جواهرات گران

سی سالگی سنی است که بهتر است استفاده از جواهرات بدلی رنگارنگ را کنار گذاشته و مدل های گران تر و شیک تر که ساده و کلاسیک هستند را جایگزین کنید مانند کاری که خواهران اولسن کردند.

ساعت مچی

مشابه جواهرات باید ساعت مچی کلاسیک و گران (نه آنقدر گران که ورشکست شوید) را جایگزین چیزهای نوجوانانه کنید. چون این وسیله نقش مهمی در نمایش شخصیت و موقعیت اجتماعی شما دارد.

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

کیف بزرگ

البته کیف های کوچک همچنان محبوب و زیبا هستند اما داشتن یک کیف بزرگ و شیک نیز در این دوره سنی اهمیت زیادی دارد، نکته ای که خواهران اولسن آن را دریافته و رعایت می کنند.

خواهران اولسن بعد از سی سالگی چه می‌پوشند؟

 

مطالب مرتبط:

۱- رازهای استایل آنجلینا جولی

۲- رازهای استایل اولیویا پالرمو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :