معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که به دنبال عطر و یا خوشبو کننده ای بدن نگردد. اما مشکل اساسی تمام این عطرها و دئودورانت ها شیمیایی بودن ان هاست که ممکن است به پوست های شما آسیب بزند. در این مقاله به معرفی ۵ دئودورانت طبیعی می پردازیم. 

قبل از اینکه به معرفی این 5 دئودورانت بیعی بپردازیم یک یادآوری برایتان داریم: دئودورانت ها نیز دقیقا مانند عطرها بر روی برخی از پوست ها سازگار بوده و برخی نه! همچنین ممکن است یک دوئودورانت یا عطر برای حس بویایی شما جذاب و قابل تحمل نباشد. به این دو نکته توجه داشته باشید.

۱- Agent Nateur Holi(stick) No. 3 Deodorant

معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

در این دئودرانت طبیعی استفاده از اسطوخودوس را بیش از همیشه مشاهده می کنیم. رایحه ای تقریبا تند، تمیز و آرامش بخش دارد و اگر این کافی نیست باید بدانید که ترکیب آن با رایحه گل رز تاثیر آن را دو چندان می کند. ضمنا این دئودورانت طبیعی مخصوص بانوان است.

۲- LOVEFRESH Moroccan Rose Deodorant Stick

معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

دئودورانتی با رایحه گل های بهاری از جمله گل رز است. نه در رایحه آن زیاده روی شده است و نه کم گذاشته اند. درست به اندازه ای که باید، شما رایحه گل رز را حس می کنید.

۳- RL LINDEN & CO Close To Me Uplifting Deodorant Spray

معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

شاید برایتان عجیب باشد که چرا در همه این دئودورانت ها رایحه گل رز به کار رفته است. رایحه گل رز طبیعی بر خلاف رایحه صنعتی ساخته شده آن، کاملا سبک، شیرین و تازه است.  نه خیلی شیرین است که موجب سردرد شود و نه خیلی سبک است که بینی شما سریعا به آن عادت کند.

استفاده از دئودرانت های کرمی هم به اندازه دئودرانت های اسپری شونده می تواند تاثیر گذار باشد.

۴- Fat & The Moon Deodorant Cream

معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

چه کسی از دئودورانت طبیعی کرمی بدش می آید؟ شاید کمی دخالت انگشتان در آن آزار دهنده باشد ولی در عوض ماندگاری آن بسیار بیشتر از حالت اسپری است. این دئودورانت خاص رایحه ای شیرین و تند و تازه دارد.

۵- Lavanila The Healthy Deodorant

معرفی ۵ دئودورانت طبیعی

این دئودورانت کوچک محبوب در رایحه های مختلفی عرضه می شود ولی محبوب ترین آن ها، رایحه وانیل است.

مطالب مرتبط:

۱- آموزش تصویری آرایش چشم

۲- چگونه موهای زیبا داشته باشیم؟

۳- آیا باید رنگ ناخن دست و پا هم رنگ باشند؟ 

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

آرانیکا در تاریخ 20 فوریه 2017

ممنونم از سایت خوبتون.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :