سارا هنجنی در
0

چگونه در تابستان خوشبو باشم؟

چگونه در تابستان خوشبو باشم؟

در مقالات گذشته در خصوص شکل گیری ذهنیت مثبت و یا منفی از طریق بوی افراد پرداختیم. تابستان در راه است و گرمای زیاد باعث افزایش تعریق شما می شود و در نتیجه اگه بهداشت و نظافت را رعایت نکنید بوی نامطبوعی از شما ساتع می شود که باعث رنجش اطرافیان تان نیز خواهد شد. چگونه در تابستان خوشبو باشم؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

1- هر روز دوش بگیرید

هیچ چیز مثل یک حمام کوتاه نمی‌تواند سلول‌های مرده و باکتری‌ها را از پوست شما دور کند و شما را سرحال بیاورد. سعی کنید از شامپوهای بدن خنک کننده استفاده کنید.

2- لباس‌های تمیز بپوشید

هرگز لباس هایی که قبل از حمام به تن داشته اید را دوباره نپوشید. در گرمای طاقت فرسا تابستان تمام لباس هایتان خیس عرق می شوند پس بهتر است به جای تنبلی لبا یهایتان را عوض کنید.

3- از یک مام صابونی و یا مایع استفاده کنید

یکی از نقاط از بدن که خیلی زود بوی عرق می گیرد. زیر بغل هایتان است. راه حل این مشکل خیلی ساده است کافی است یک مام مناسب صابونی و یا مایع (مام رولی) خریداری کنید.

چگونه در تابستان خوشبو باشم؟

4- همیشه پاکیزه و بی‌مو باشید

داشتن مو در ناحیه زیر بغل یکی از بزرگ‌ترین دشمنی‌هایی است که می‌توانید در حق بوی تنتان بکنید. سعی کنید همیشه تمیز و بی‌مو باشید و بدانید که در این صورت میزان بوی بد تا ۶۰ درصد کاهش خواهد یافت.

5- لباس‌های نخی بپوشید

تا می‌توانید از لباس‌های نخی و نازک در تابستان استفاده کنید که هوا به راحتی از تار و پودشان عبور می‌کند و شما را خوشبو و جذاب نگه می‌دارد.

مطالب مرتبط:

1- راه های ماندگاری بوی عطر کدام است؟

2- چگونه لکه عرق زیر بغل را از پیراهنم پاک کنم؟

3- معرفی عطرهای خنک تابستانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :