7 نکته برای ورزشکاران صبحگاهی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۹

توسط محمد رضا اهوارکی

7 نکته برای ورزشکاران صبحگاهی

وزش کردن سخت است و گاهی بهترین انگیزه ها برای این کار هم نمی تواند به ما کمک کند که از انجام آن شانه خالی نکنیم. رفتن به باشگاه ورزشی در یک تایم خاص هر هفته خیلی کمک می کند ولی آن هم باز به میزان وابستگی شما به یک برنامه ی ورزشی بستگی دارد. پس نتیجتا ورزش صبحگاهی بهترین راه است. حال که این راه حل را یافته ایم می خواهیم در این پست 7 راهکار برای داشتن ورزش صبحگاهی بهتر و انگیزه دادن به شما را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

1- با یک جمع برای این کار همراه شوید

همه می دانیم که تمرین کردن با یک دوست بهترین راه برای افزایش اعتماد به اوست ولی به جای اتکا به یک دوست شما سعی کنید چندین فرد را در کلاس های فیتنس به عنوان دوست انتخاب کنید و هر چه جمع شما بزرگتر باشد تاثیر آن ها روی شما بیشتر است و برنامه ریزی شما دقیق تر.

2- شب قبل برنامه ریزی کنید

همیشه سعی کنید شب قبل از تمرینتان بارها به خودتان یادآوری کنید که ” من فردا صبح قرار است به قصد تمرین زود از خواب بیدار شوم و آدم شادی هستم و می توانم این کار را ادامه دهم” و با این کار ذهن خودتان را برای این کار برنامه ریزی کرده اید.

3- با خودتان مهربان باشید

با خودتان جلوی آیینه تمرین کنید که به خودتان احترام بگذارید دقیقا همانطوری که با دوستانتان برخورد می کنید و به آن ها احترام می گذارید. شاید عجیب باشد ولی بهترین تمرین برای تعریف کردن و انگیزه دادن به خودتان است.

4- یک دوست صمیمی انتخاب کنید

داشتن دوستی برای بیدار کردن شما و تمرین کردن همراه شما بهترین راه برای انگیزه دادن به خودتان و مسوولیت پذیری است. به دنبال کلاس هایی مثل زومبا و امثال آن باشید، این کار نیز انگیزه ی شما را بیشتر می کند.

5- برنامه ریزی دقیق داشته باشید

لباس های تمرین را شب قبل آماده کنید و جایی بگذارید که به راحتی قابل دسترسی باشد با اینکار بلافاصله بعد از بیدار شدن شما انگیزه ی کافی برای بیرون رفتن و ورزش کردن را دارید. حتی می توانید با لباس های تمرینتان بخوابید که صبح روز بعد هیچ بهانه ای برای ورزش نکردن نداشته باشید!

6-به سمت شبکه های اجتماعی روی بیاورید

شبکه های اجتماعی بهترین راه برای همگام شدن با برنامه های ورزشی باشگاه هاست . حتی می توانید برای انگیزه دادن به خود هر روز از تمرینتان در اینستاگرام عکس بگذارید.

7- سه آلارم بیدار کننده تنظیم کنید

بله درست است، برای اطمینان از اینکه بیدار می شوید سعی کنید 3 آلارم تنظیم کنید و با فاصله ی 10 دقیقه باشند.

مطالب مرتبط:

1- کاهش وزن با انتخاب وعده ی غذایی مناسب

2- رژیم غذایی مناسب حین ایروبیک برای کاهش وزن

3- 3 تمرینی که برای آب کردن شکم نباید انجام دهید

#
آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است