المیرا فلاحیان در
4,688

برنده مسابقه دختر شایسته سال 2020 و اصلی‌ترین رقبای او

برنده مسابقه دختر شایسته سال 2020 و اصلی‌ترین رقبای او

مسابقات دختر شایسته، دوشیزه جهان یا miss universe همه ساله برگزار می‌شود و نفر اول به عنوان دختر شایسته جهان شناخته می‌شود. در این مسابقات دختران زیادی از سراسر جهان به عنوان نماینده کشور خود شرکت می‌کنند و از جوانب مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرند. انتخاب برنده مسابقه دختر شایسته سال 2020 به معیارهای مختلفی وابسته بوده است. علاوه بر زیبایی، معیارهایی از جمله هوش و شخصیت فردی، فعالیت اجتماعی و خیریه، داشتن استعداد کافی در یک زمینه هنری یا ورزشی و هوش و دانش سیاسی نیز برای انتخاب دختر شایسته مطرح هستند.

میس یونیورس 2020

سال گذشته به دلیل پاندمی کرونا، این مسابقه برگزار نشد و دختر شایسته سال 2019 به مدت 2 سال این لقب را به دوش می‌کشید. امسال اما با وجود تمام مشکلات این مسابقه برگزار شد و آندریا مزا، نماینده کشور مکزیک، به مقام اول دست یافت. در ادامه سعی کرده‌ایم 5 نفر اول مسابقه دختر شایسته سال 2020 را بررسی کنیم.

نفر اول – آندریا مزا از کشور مکزیک

میس یونیورس 2020

نفر اول Miss Universe سال 2020، دیشب مشخص شد. برنده این مسابقه دختری مکزیکی است که 26 سال دارد و پیشتر نیز در سال 2017، نفر دوم Miss World شده بود. او مدل، آرایشگر و فعال حقوق بشر است. تاج او توسط برنده سال گذشته، زازبینی تونزی از کشور آفریقای جنوبی بر سرش گذارده شد.

نفر دوم – جولیا گاما از کشور برزیل

میس یونیورس 2020

نفر دوم مسابقه دختر شایسته سال 2020، دختری از یکی از کشورهای همسایه مکزیک بود. جولیا گاما از برزیـل کسـی بود که توانسـت به مقـام دوم این مسابقات دست یابد. او 28 ساله بوده و در رشته مهندسی شیـمی تحصیل کرده است. او به 3 زبان انگلیـسی، اسپانیـایی و پرتـغالی مسلط است.

نفر سوم- جانیک ماسیتا از کشور پرو

نماینده کشور پرو در مسابقات دختر شایسته 2020

جایگاه سوم مسابقه دختر شایسته سال 2020 به دختر جوانی از کشور پرو رسید. جانیک ماسیتا که 27 سال دارد، مهندس صوتی پرو ، تهیه کننده موسیقی ، فعال اجتماعی و مدلی شناخته شده است. این دومین باریست که دختری از کشور پرو، در بین 5 نفر اول دختران شایسته جهان قرار می‌گیرد.

نفر چهارم – ادلاین کستلینو از کشور هند

میس یونیورس 2020

نفر چهارم این مسابقات سن نسبتا کمتری دارد. ادلاین کستلینو 23 ساله است و به عنوان نماینده کشور هند در این مسابقات حضور یافته بود. جایگاه چهارم برای کشور هند بالاترین جایگاهی بوده که این کشور تاکنون در مسابقات دختر شایسته کسب کرده است. او به زبان‌های انگلیسی و هندی مسلط است.

نفر پنجم – کیمبرلی جیمنز از جمهوری دومینیکن

میس یونیورس 2020

کیمبرلی جیمنز، مدل 27 ساله به عنوان نماینده کشور جمهوری دومینیکن در این مسابقات حضور یافت و توانست جایگاه پنجم را به خود اختصاص دهد. او سال 2019 نیز به عنوان دومین دختر شایسته کشور خود یعنی جمهوری دومینیکن شناخته شده بود. او یکی از اعضای اصلی باشگاه زنان جمهوری دومینیکن می‌باشد.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :