بهراد در
0

ژاکت های ارتشی

ژاکت های ارتشی

با اینکه خیلی از ما نه حس خوبی نسبت به جنگ داریم و نه سربازی ولی بازم مطمئنا هممون ارتشمون رو دوست داریم و طرفدارشیم. با این پیش زمینه باید گفت برخی ژاکت های ارتشی هستند که متعلق به کشورهای دیگه بودند و الان با کمی تغییر وارد صنعت مد هم شدن. به امید اینکه روزی ژاکت های ارتشی کشور خودمون هم جلوه زیبتری پیدا کنند. با چی بپوشم همراه شوید تا ژاکت های ارتشی خوش تیپ ها رو بهتون معرف کنیم.

ممکنه از خیلی از ژاکت ها خوشتون نیاد ولی دلیل نمیشه همشون بد باشند و خیلی از مدل ها ممکنه به دلتون بشینه و یه روز هم تو کمد لباستون بیان. شایدم نیاد. اصلا به من چه؟ با من زیاد بحث نکن روزه دارم اعصاب ندارم. برخی ژاکت های ارتشی حالت خودشون رو می طلبند ولی خیلی ها همینجوری حاضرند. حالا بریم سر اصل مطلب.

ژاکت های ارتشی معمولا ساده و خوش دوخت و با دوام طراحی می شوند و بجز در موارد خص از رگ های خنٍثی تو اونها استفاده شده پس خیلی راحت میشه رفت یکی رو خرید و پوشید. ولی نکته مهم در خرید این ژاکت ها اینه که باید چیزی بخرید که بشه راحتر با شلوار جین یا کتان پوشید، چرا که نباید شلوار ارتشی رو هم بخرید. با این اوصاف من چند مدلی را بهتون پیشنهاد میکنم.

ژاکت های ارتشی

ژاکت های ارتشی

ژاکت های ارتشی

ژاکت های ارتشی ژاکت های ارتشی

مطالب مرتبط:

1- چرا باید ژاکت چرم خرید؟

2- بررسی ۵ استایل تابستانه برای آقایان خوشتیپ

3- چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :