جدیدترین مدل‌های شلوار تابستانی مردانه مناسب برای روزهای گرم تابستان

0

تابستان فرا رسیده است و هوا رفته‌رفته گرم می‌شود. گرما می‌تواند شما را کلافه کند و توان کاری شما را کاهش دهد اما می‌توانید با استفاده از پوشش خودتان کمی از این فشار را کاهش دهید. شلوارهای مردانه رسمی هم هستند که می‌توانید با رعایت چند نکته آن‌ها را به بهترین شلوار تابستانی تبدیل کنید. شلوار گرم و انتخاب نادرست می‌تواند شما را اذیت کند. امروز در چی بپوشم همراهان آقایان خواهیم بود تا به آن‌ها در مورد انتخاب بهترین شلوار تابستانی مردانه کمک کنیم.

 

شلوار تابستانی مردانه

هوای تابستان، گرم است و شاید چند روز در ماه هوا خنک و بارانی باشد؛ بنابراین شلواری که برای این فصل می‌خواهید انتخاب کنید، جنس پارچه‌ای و کتان می‌تواند داشته باشد. البته از کنار جین نمی‌توانیم به این راحتی بگذریم. وقتی در مورد شلوار تابستانی صحبت می‌کنیم، شلواری مد نظر ما است که چسبان نباشد. باید مقداری فضا برای جریان یافتن هوا وجود داشته باشد.

انتخاب شلوار تابستانی برای آقایان چندان هم سخت نیست و با رعایت چند نکته ساده می‌توانید بهترین شلوار را بدون هیچ دغدغه‌ای انتخاب کنید. معمولاً  آقایان  دوست دارند لباسی بادوام بخرند. پس در خرید شلوار تابستانی خودتان، به کیفیت پارچه و دوخت دقت کنید. برویم سر وقت انتخاب شلوار و انواع شلوارهای مردانه‌ای که برای یک مجلس رسمی و اداره در تابستان مناسب است.

 

شلوار سفید مردانه

شلوار سفید مردانه و در کل رنگ سفید، رنگ ریسکی است اما اگر می‌دانید که در خوردن و آشامیدن احتیاط کافی دارید می‌توانید از این رنگ بدون نگرانی استفاده کنید. رنگ سفید، رسمی، روشن و انتخابی هوشمندانه است.

جدیدترین مدل‌های شلوار تابستانی مردانه مناسب برای هوای گرم تابستان

می‌توانید در تابستان شلوار سفید را با پیراهن و کت چرمی ترکیب کنید. برخلاف شلوار، دیگر لباس‌ها را رنگی انتخاب کنید، رنگ‌هایی همانند سبز، سرمه‌ای مناسب هستند. اگر نگران شستن شلوار سفید هستید، سعی کنید رنگی انتخاب کنید که کمی کدر باشد تا نگران شستشو آن هم نباشید.

اگر می‌خواهید کمی استایل کژوال داشته باشید، پوشیدن تی‌شرت کمک فراوانی به شما می‌کند؛ اما در انتخاب رنگ هیچ‌وقت همانند شلوار خودتان عمل نکنید. شلوار سفید با لباس رنگ روش می‌تواند شما را کمی کسل کننده نشان دهد.

 

شلوار آبی روشن مردانه

جایگزین مناسب شلوار سفید مردانه، می‌تواند شلوار آبی کم رنگ باشد. آبی کم رنگ یکی دیگر از رنگ‌هایی است که اشعه آفتاب و گرما را منعکس می‌کند. علاوه بر این رنگ پایه آبی روشن، می‌تواند با دیگر رنگ‌های دیگر ترکیب شود. رنگ آبی شادی خاصی در خودش دارد که می‌توانید از آن برای مراسم‌های مجلسی استفاده کنید.

جدیدترین مدل‌های شلوار تابستانی مردانه مناسب برای هوای گرم تابستان

 

شلوارهای کوتاه مردانه

شلوار کوتاه مردانه انتخابی هوشمندانه و کاملاً جسورانه است. شلوار کوتاه را می‌توانید با عینک آفتابی و تی‌شرت به تن کنید. کفش‌هایتان را هم متناسب با شلوار خودتان، سبک و اسپرت انتخاب کنید. کفش‌های اسپرت و راحت می‌تواند جایگزین بوت های سنگین و موردعلاقه‌تان در بهار و تابستان باشد. کفش‌های سفید و ساق دار آل استار از جمله پیشنهادهای ما به شما برای پوشیدن با شلوار کوتاه است.

جدیدترین مدل‌های شلوار تابستانی مردانه مناسب برای هوای گرم تابستان

 

شلوار تابستانی مردانه را چگونه ست کنیم؟

باید اعتراف کنیم، زمانی که خورشید تابستانی بیرون می‌آید، کمی ناخرسند به قضیه نگاه می‌کنیم؛ اما می‌توانیم با یک انتخاب درست در رنگ و پارچه لباس گرمای این روزها را تحمل کنیم. وقتی دمای هوا بالا می‌رود شما باید از پارچه‌های پشمی و جین چسبان به سمت شلوارهای نخی و پنبه‌ای بروید. پنبه و نخ الیافی هستند که هوا را از خود عبور می‌دهند. مسلماً دوست ندارید در شلوار جین چسبان از عرق و گرما کلافه شوید. همچنین این پارچه‌ها به راحتی شسته و خشک می‌شوند و دوباره می‌توانید از آن استفاده کنید. از رنگ‌های تیره پرهیز کنید. بر اساس قوانین بی‌رحمانه فیزیک، رنگ تیره، اشعه آفتاب را به خودش جلب می‌کند و شما را گرم‌تر می‌کند.

جدیدترین مدل‌های شلوار تابستانی مردانه مناسب برای هوای گرم تابستان

اکسسوری های تابستانی برای آقایان

در کنار داشتن شلوار خوب تابستانی، باید اکسسوری های دیگری هم داشته باشید که بتواند تکمیل‌کننده تلاش شما برای رهایی از گرمای تابستان باشد.

عینک آفتابی

بر اساس شکل صورت و چهره خودتان، فریم مناسبی برای عینک آفتابی انتخاب کنید. رنگ‌های روشن غیرمعمول را برای استایل کژوال و رنگ همیشگی تیره را به عنوان استایل کلاسیک در کنار لباس‌های تابستانی ترکیب کنید.

تی‌شرت

در طول تابستان شما، بیش از یک تی‌شرت نیاز دارید. حالا که فرصت دارید انتخاب‌های مختلفی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که از هر نوع سبک و استایلی برای خودتان انتخاب کنید؛ اما برای شلوارهای سفید و رسمی تی‌شرت‌های بدون طرح و ساده مناسب‌تر است. اگر استایل شما کژوال است می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر با الگوهای مختلف استفاده کنید.

کلاه

هیچ کس دوست ندارد که در مقابل آفتاب سوزان تابستان گرمازده و آفتاب‌سوخته شود. در انتخاب کلاه کمی بااحتیاط عمل کنید و بر اساس موقعیت و استایل خودتان بهترین کلاه کپ را برگزینید. کلاه‌سفید رنگ مناسبی برای تابستان است.

 

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه

۲- جدیدترین ست پیراهن و شلوار مردانه شیک

۳- راهنمای خرید شلوار مردانه از شلوار جین تا شلوار رسمی مردانه

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :