مدیر سایت در
1,957

جذاب‌ترین مدل موها در سال 1403 برای موهایی با طول متوسط؛ اگر موهایتان خیلی کوتاه یا خیلی بلند نیست، بخوانید!

جذاب‌ترین مدل موها در سال 1403 برای موهایی با طول متوسط؛ اگر موهایتان خیلی کوتاه یا خیلی بلند نیست، بخوانید!

حتی اگر عاشق مدل موی فعلی‌تان باشید، ممکن است که با نزدیک شدن به فصل بهار از خود بپرسید که «آیا باید مو‌هایم را کوتاه کنم» یا «خوب است اگر چتری را امتحان کنم؟»

ترندهای مدل موی متوسط

تغییر مدل موی خود بدون تحقیق در مورد این که چه مدل مویی به فرم صورت شما می‌آید و از نظر احساسی برای یک تغییر شدید آماده باشید، احتمالاً ایده خوبی نباشد.

اگر به دنبال چیز جدیدی هستید، اما نمی‌خواهید تغییر چشمگیری در ظاهر خود ایجاد کنید، مدل‌های مو با طول متوسط می‌توانند مناسب شما باشند. نگهداری از این مدل‌های موی متوسط آسان است و به هر فرم صورت می‌آیند.

1

مدل موی لوب بلانت

اگر به مدل موی باب علاقه دارید، اما نمی‌خواهید مو‌هایتان را خیلی کوتاه کنید، مدل موی زیبای لوب بلانت با برش‌های مستقیم و لبه‌های تیز گزینه بسیار خوبی است.

1

مدل موی شگ کلاسیک

اگر نگران این هستید که داشتن مدل مویی با طول متوسط باعث شود که مو‌های شما کم پشت به نظر برسد، مدل موی شگی برای شما مناسب است. این مدل دارای لایه‌هایی است که از ابرو‌ها آغاز شده و دارای چتری است.

1

مدل مو چتری ویسپی

مدل مو چتری ویسپی، چهره را حجیم و پر نشان می‌دهد و برای خانم‌هایی با مو‌های مجعد و صاف مناسب است. این مدل مو با چتری‌هایی برای در برگرفتن فریم چهره آغاز شده و با لایه‌های بلند به پایان می‌رسد.

1

مدل موی بلانت لیردار

ویژگی اصلی مدل موی کوتاه بلانت پایه صاف است. بلندی این مدل مو تا روی شانه است، اما می‌توان آن را در اندازه‌های مختلفی با توجه به ترجیح فرد تغییر داد.

1

مدل موی لیر بلند

ویژگی بارز مدل موی لیر بلند این است که مو‌ها به صورت لایه‌های مشخص نسبت به یکدیگر کوتاه می‌شوند و طول و اندازه کلی مو دست نخورده می‌ماند. لایه‌ها معمولاً بلند هستند، با بقیه مو‌ها ترکیب شده و ظاهری یکپارچه را ایجاد می‌کنند.

1

لیر مواج و هایلایت کاراملی

هایلایت‌هایی با رنگ گرم روی مو‌های موج‌دار یا مجعد ظاهری زیبا را به وجود می‌آورند و باعث حجیم‌تر به نظر رسیدن مو‌ها می‌شوند.

1

مدل موی شگ مدرن

مدل‌های موی شگ مدرن، خوش فرم به نظر می‌رسند و در عین حال به راحتی حالت‌دهی می‌شوند.

1

مدل موی مجعد با چتری کوتاه

با مو‌های مجعد طبیعی، چتری‌های کوتاه هرگز صاف نمی‌شوند. مدل موی مجعد با چتری کوتاه برای افرادی که مو‌های مجعد دارند و به دنبال یک ظاهر شیک و مدرن هستند، بسیار مناسب است.

1

مدل موی لوب کلاسیک

مدل موی لوب برای هر نوع مو و شکل صورت می‌تواند مناسب باشد.

مدل موی لوب (Lob) یک استایل مدرن و محبوب در دنیای مد است. نام «لوب» از ترکیب دو واژه «لانگ» (Long) و «باب» (Bob) برگرفته شده است. زیرا این مدل مو به نوعی حالت وسط بین باب کوتاه و لانگ (بلند) است. طول مو‌ها در مدل لوب معمولاً تا شانه و یا کمی بلندتر هستند.

این مدل مو بسیار متنوع است و می‌توانید با مدل‌ها، لایه‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به آن تنوع دهید.

1

مدل موی باب زاویه‌دار

مدل مو‌های باب یکی از راحت‌ترین انواع مدل مو برای خانم‌ها هستند. اما نیازی نیست که همیشه نوع کلاسیک آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید مدل باب زاویه‌دار را در نظر بگیرید. مدل باب زاویه‌دار به این صورت است که مو‌ها در یک طرف کوتاه‌تر و در سمت دیگر بلندتر هستند.

1

مدل باب معکوس

اگرچه مدل باب معکوس برای مو‌های موج دار و مجعد مناسب نیست، اما برای خانم‌هایی که مو‌های صافی دارند گزینه مناسبی است.

1

چتری‌های کم‌پشت و لایه‌های بلند مو

این مدل مو برای خانم هایی که صورت گرد و موهای نازک و ظریفی دارند مناسب است. چتری‌های کم پشت و لایه‌های بلند مو فریم زیبایی را در اطراف صورت ایجاد می‌کنند. علاوه بر این لایه‌های مو باعث حجم دهی به موهای نازک و ظریف می‌شوند.

1

مدل موی شگی با فیس فریم

گاهی کوتاه کردن و رنگ کردن جلوی مو می‌تواند بهترین انتخاب شما برای مدل موی جدید شما باشد.

1

مدل موی لوب شگی

یک گزینه محبوب، مدل لوب شگی است که طول لوب را با لایه‌های دور چهره مدل شگ ترکیب می‌کند تا یک سبک حجیم و خاص ایجاد شود.

 

منبع: راهنماتودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :