مهفام میرزایی در
0

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

خانم های تنبل همیشه برای حاضر شدن در میهمانی ها مشکل دارند، انتخاب لباس، آرایش، درست کردن موها و … کار های بسیار وقت گیر و حوصله بری هستند که هر کسی هم نمی تواند آن ها را به صورت حرفه ای انجام دهد به خصوص در باره مدل مو. همیشه هم مشکل تنبلی نیست گاهی زمان کافی برای کار ها ندارید یا نتوانسته اید وقت آرایشگاه بگیرید. پس چاره چیست؟ بهترین راه این است که مدل های ساده و کم دردسری را انتخاب کنیم که یاد گرفتن آن ها بسیار ساده است و درست کردن شان زمان زیادی نمی برد و از همه مهم تر زیبا و شیک هستند. این شما و این هم پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

بافت یک طرفه
اگر وقت کافی برای پوش دادن مو ها ندارید این راه نجات شما است. یک مدل موی مناسب برای روز های گرم که فقط با سه حرکت انجام می شود: یک کف دست موس بردارید و با دست ها موس را به داخل مو ها مالیده و حالت دهید، قسمت های پشت گوش را با دست جمع کرده و همه موها را ببافید و در انتها با یک کش محکم ببندید.

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

سه گره
این مدل بسیار زیبا و ساده است که به شکل سه گل زیبا در پشت سر شما حالت می گیرد: مو ها را به پشت شانه کنید و به سه قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت را دم اسبی کنید. به نوبت هر قسمت را پیچانده و به دور پایه دم اسبی بگردانید و در انتها با سنجاق محکم کنید. سپس اسپری مو بزنید.

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

مدل جمع شده در بالا
این مدل یک استایل مابین استایل خانمانه و راحت را به شما خواهد داد و هم برای موهای بلند و هم کوتاه کاربرد دارد و برای مدل های چتری دار بسیار ایده آل است و فرم صورت شما را عالی نشان می دهد: مو ها خشکتان را اسپری بزنید و به سمت بالا جمع کنید تا کاملا در قسمت بالای سرتان قرار بگیرند و از روبرو مشخص باشند. جمع شدگی را کمی پوش بدهید و گرد کنید و با کش ببندید سپس بلندی های مو را جمع کرده و زیر کش با سنجاق محکم کنید اگر موهای خیلی بلندی دارید گردی مو ها را بزرگتر و شل تر بگیرید.

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

دم اسبی مدرن
بستن موها به صورت دم اسبی در پایین سر بسیار ساده است و با کمی کار اضافه می توان آن را بسیار شیک و مدرن جلوه داد: یک سرم صاف کننده به موهایتان وقتی خیس هستند بزنید سپس آن ها را با برس سشوار بکشید تا صاف شوند. محل فرق مو ها را از تاج ابروی خود بگیرید و جدا کنید و با کش ببندید و دم اسبی را روی گردن خود بگذارید.

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

بافت فرانسوی سریع
یک بافت ساده فرانسوی با همه نوع لباسی هماهنگ است و البته بسیار ساده و مناسب موهای کوتاه است: موها را کمی پوش بدهید و به سمت عقب حالت دهید موها را دسته دسته به نوبت از دو طرف بغل سر گرفته و با سنجاق به شکل یک بافته در وسط سر متمرکز کنید و  انتهای مو ها را نیز بافته و به سمت بالا برگردانید و در آخر اسپری مو بزنید.

پنج مدل موی آسان برای خانم های تنبل

مطالب مرتبط

1- بهترين مدل موي زنانه با توجه به فرم صورت و جنس مو

2- ايده مدل مو براي موهاي فر

3- تغيير مدل مو بدون قيچيدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :