دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

23 ژوئن 2018 ساعت 13:38

توسط سوگل پورمهرام

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی از آن دسته لباسهایی است که در کمد هر خانم زیبا و خوش‌پوشی پیدا می‌شود. این دامن‌ها هم از نظر ظاهری فوق‌العاده هستند، هم تقریبا با هر لباس دیگری قابل استفاده اند. اگر آن‌ها را با لباس‌های مناسب ست کنید، می‌توانید در هر فصلی از سال یک استایل خاص و زیبا داشته باشید. درضمن، این دامن‌ها هم شیک هستند هم بسیار راحت! به همین دلیل، بین خانم‌ها بسیار محبوب اند. مهم نیست لاغر باشید یا چاق، قدتان کوتاه باشد یا بلند، دامن ماکسی، با هر فرم بدنی سازگار است. کافیست مدلی از آن که بیشتر با فرم بدن‌تان سازگار است را پیدا کنید. اگر نمی‌دانید کدام مدل را انتخاب کنید اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله به شما نشان می‌دهیم چگونه این کار را انجام دهید. پس با چی بپوشم همراه باشید.

 

دامن ماکسی مشکی

اگر تازه با دنیای دامن‌های ماکسی آشنا شده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ مشکی شروع کنید. دامن ماکسی مشکی هم شیک است، هم با تمام فصول و تمام مراسم‌هایی که می‌خواهید در آنها شرکت کنید سازگار است. مثلا اگر می‌خواهید با یک دامن ماکسی مشکی، یک تیپ زمستانی شیک داشته باشید، آن را با یک پلیور یقه اسکی سفید، یک بوت مشکی و یک کت ست کنید.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی سفید

یک دامن ماکسی به رنگ سفید، بهترین انتخاب برای خانم‌هایی است که می‌خواهند یک استایل خانمانه و خاص داشته باشند. دامن ماکسی سفید به خاطر رنگی که دارد، به شما حس سبکی و خنکی القا می‌کند. در نتیجه برای فصول گرم مثل تابستان بسیار مناسب است. پیشنهاد می‌کنیم برای فصل تابستان، از یک دامن ماکسی سفید با پارچه کتان، لینن یا قلاب دوزی استفاده کنید. اگر دامن سفید ساده دوست ندارید، می‌توانید از پارچه‌های طرح‌دار با زمینه روشن نیز استفاده کنید. وقتی دامن موردنظرتان را انتخاب کردید، آن را با یک تاپ سفید و یک صندل ست کنید. اگر به استایل مدرن‌تر علاقه دارید، می‌توانید با دامن‌تان بوت بپوشید.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن گل‌دار

دامن ماکسی با پارچه گل‌دار، از آن دسته دامن‌هایی است اصلا از مد نمی‌افتد و همیشه شیک است. اگر می‌خواهید دامن ماکسی گل‌دار بپوشید، بهتر است دامن‌تان کمی گشاد باشد، و رنگ گل‌های آن نیز روشن باشد. همچنین، ساز گل‌های روی دامن را نیز در نظر بگیرید؛ مثلا گل‌های کوچک، طریف‌تر و هنرمندانه‌تر هستند. در حالی که گل‌های بزرگتر، مدرن‌تر هستند. در آخر، دامن گل‌دارتان را با لباس و زیورآلات زیبا و راحت، مثل یک پیراهن ظریف، یک صندل، و یک دستبند و گردنبند مهره‌ای ست کنید.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی با کمر پهن

اگر دوست دارید پاهایتان بلندتر به نظر برسد، بهترین انتخاب، یک دامن با کمر پهن است. فقط یادتان باشد این مدل دامن ماکسی را باید با یک بالاتنه ساده و زیبا ست کنید؛ مثل یک تاپ نیم تنه. یا مثلا می‌توانید پیراهن‌تان زیر دامن قرار دهید، یا حتی پایین تی‌شرت‌تان را گره بزنید. چرا باید دامن‌های ماکسی را با بالاتنه ساده ست کنیم؟ چون این مدل بسیار جلب توجه می‌کند، در نتیجه باید ترجیحا با یک بالاتنه ساده با رنگی خنثی ست شود.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی پلیسه

اگر دوست دارید استایل‌تان جلب توجه کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم دامن ماکسی پلیسه را انتخاب کنید. همچنین برای مناسبت‌های خاص بسیار مناسب است. برای خلق یک استایل کلاسیک و خاص، از یک دامن ماکسی پلیسه با پارچه ضخیم و پلیسه‌های بزرگ استفاده کنید. برای یک استایل مدرن‌تر، از دامن ماکسی پلیسه با پارچه نرم استفاده کنید. سعی کنید برای اینکه دامن‌تان زیاد توی ذوق نزند، آن را با یک کفش پاشنه بلند بپوشید.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی جین

یک از خاصترین مدل‌های دامن ماکسی، جنس جین آن است. این مدل دامن بسیار خاص و شیک است و مناسب خانم‌های جسور، اهل مد و با اعتمادبه‌نفس است. دامن ماکسی جین را با خیلی از لباس‌ها می‌توانید ست کنید. برای ایجاد یک استایل شیک، دامن ماکسی جین را با یک جلیقه، یک تیشرت طرح‌دار، و زیورآلات بوهو دخترانه مانند بوت، کیف بلند و کلاه ست کنید.

 

دامن ماکسی پفی

دامن‌های ماکسی پفی برای مراسم‌های رسمی مثل میهمانی و نامزدی بسیار مناسب است. اگر از لباس‌های مجلسی کلاسیک خسته شده‌اید و می‌خواهید ظاهری مدرن و متفاوت داشته باشید، دامن‌های ماکسی پفی را انتخاب کنید. از انتخاب رنگ دامن شروع کنید. رنگ‌های روشن مثل صورتی روشن و کرم، خانمانه‌تر هستند. رنگ‌های تیره‌تر مثل آبی تیره و مشکی، ابهت بیشتری دارند و بیشتر جلب توجه می‌کنند. بعد از انتخاب رنگ موردنظر، آن را با یک تاپ و یک کفش پاشنه بلند ست کنید.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

دامن ماکسی توری

دامن‌های ماکسی توری، یکی از بهترین مدل‌های دامن ماکسی است. می‌توانید آن را در مراسم‌های غیررسمی هم بپوشید. فقط حواستان باشد دامنی که در این مراسم‌ها می‌پوشید نباید زیاد نازک باشد. مثلا می‌توانید از یک مدل چند لایه استفاده کنید. یا حتی زیر یک مدل تک لایه، یک دامن کوتاه بپوشید. در مورد رنگ هم می‌توانید از رنگ‌های روشن که خانمانه‌تر هستند یا رنگ‌های تیره‌تر که ابهت بیشتری دارند و بیشتر جلب توجه می‌کنند استفاده کنید.

 

دامن ماکسی هفت و هشتی

هنگام انتخاب مدل دامن ماکسی هفت و هشتی را فراموش نکنید. این مدل هم بسیار راحت است، هم خانمانه و زیباست، و هم به راحتی با همه چیز ست می‌شود. اگر این مدل را انتخاب می‌کنید، جنس پارچه آن را یک جنس نرم و لطیف مثل ساتن در نظر بگیرید. اگر می‌خواهید دامن‌تان هم‌زمان جذاب و راحت باشد، دامن‌های ماکسی چاک‌دار را انتخاب کنید. فقط حواس‌تان باشد که قد چاک دامن ‌باید با میزان رسمیت مراسمی که می‌خواهید در آن شرکت کنید متناسب باشد.

دامن ماکسی را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

نتیجه

برای ست کردن دامن‌های ماکسی به بهترین شکل، این نکات را رعایت کنید:

  1. مدلی انتخاب کنید که با استایل شما بیشترین سازگاری را دارد.
  2. اگر قدتان کوتاه است، با دامن‌های ماکسی‌تان کفش پاشنه بلند بپوشید.
  3. بهتر است با دامن‌های ماکسی، تاپ‌های زیبا بپوشید.
  4. اگر رنگ دامن‌تان جلب توجه می‌کند یا پارچه آن طرح‌دار است، لباس بالاتنه‌تان را ساده و با رنگی خنثی انتخاب کنید.
  5. اگر دامن ماکسی ندارید، می‌توانید روی یکی از پیراهن‌های ماکسی‌تان یک تاپ یا تیشرت بپوشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- بهار و تابستان امسال، کدام مدل‌های بلوز و تاپ زنانه را در کمد لباس‌مان داشته باشیم؟

۲- جدیدترین مدل های شلوار زنانه برای بهار و تابستان

۳- چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است