چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

0

چگونه لاغر به نظر برسیم ؟ اگر این سوالی است که هر روز از خود می‌پرسید تا انتهای این مطلب را بخوانید. شما هم دوست دارید بدون باشگاه رفتن و رژیم گرفتن، در لباسی که می‌پوشید لاغرتر به نظر برسید؟! معلومه! این موضوع آرزوی همه ماست! خوشبختانه این روزها، غیر از ورزش سنگین و رژیم‌های طاقت فرسا و جراحی پلاستیک خطرناک، راه‌های زیادی برای لاغر دیده شدن وجود دارد. البته باید برای آن برنامه ریزی کنید و استراتژیک عمل کنید! اگر دوست دارید هم ‌زمان زیبا، خوش پوش و خوش اندام دیده شوید، قدم به قدم با چی بپوشم همراه باشید!

 

چگونه لاغر به نظر برسیم : انتخاب لباس‌های مناسب

لباس‌هایی انتخاب کنید که فیت بدن‌تان است

اولین قدم این است که سایز لباس‌هایتان را درست انتخاب کنید. هم لباسی که زیادی تنگ است و هم لباسی که زیادی گشاد است، شما را چاق نشان می‌دهند! چرا لباس نباید زیاد تنگ باشد؟ چون باعث می‌شود چربی‌ها و اضافه وزن شما بیشتر توی لباس دیده شود. چرا لباس نباید زیاد گشاد باشد؟ چون فرم بدن شما زیر آن پنهان می‌شود. پس لباسی انتخاب کنید که کاملا فیت تن شماست و در آن راحت هستید. این قانون شامل لباس زیر هم می‌شود. حتی می‌توانید زیر لباس‌تان گن بپوشید.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

 

از رنگ‌ها و طرح‌ها استفاده کنید

اولین و مهم‌ترین روش برای لاغر دیده شدن، پوشیدن لباس‌های مشکی و کلا تیره رنگ است. پوشیدن لباس رنگ تیره، از طریق ایجاد سایه، با چشم دیگران بازی می‌کند و باعث می‌شود لاغرتر به نظر برسید. لباس تیره را با زیورآلات رنگ روشن و براق در ناحیه کمر، مچ، گردن، و مچ پا ست کنید.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

در مورد طرح و الگو، سعی کنید از لباس‌هایی استفاده کنید که خط‌های عمودی دارند. این طرح‌ها باعث می‌شوند لاغرتر و بلندتر به نظر برسید. همچنین، از پوشیدن لباس‌هایی که طرح بزرگ دارندخودداری کنید. به جای آن، لباس‌هایی بپوشید که طرح کوچک دارند یا ساده و بدون طرح هستند.

 

لباس‌هایی انتخاب کنید که مدل مناسبی دارند

یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای اینکه لاغر دیده شوید، این است که به طور طبیعی، توجه دیگران را به باریکی کمرتان جلب کنید. لباس‌هایی انتخاب کنید که کمرشان تنگ است، یا باید روی آنها کمربند ببندید. همچنین، می‌توانید از لباس‌هایی استفاده کنید طرح یا الگوی دوختشان به نحوی است که توجه دیگران را به کمر شما جلب می‌کند.

مثلا شلوار جین راسته، از آن مدل شلوارهایی است که پاهای شما را کشیده و لاغر نشان می‌دهد. همچنین، دامن‌هایی که از روی کمر به سمت پایین کمی گشاد می‌شوند، شما را لاغرتر نشان می‌دهند.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

مثلا لباس‌هایی بپوشید که روی بالاتنه یا پایین تنه تنگ هستند. اگر می‌خواهید پیراهن یا دامن بپوشید، مدلی بپوشید که از پایین کمر کمی گشاد و رها می‌شود. اگر مرد هستید، بهتر است در صورت امکان، پیراهن‌تان را درون شلوار قرار ندهید تا لاغرتر دیده شوید. همچنین می‌توانید با سپردن مدل لباس‌تان به یک خیاط حرفه‌ای، آن را طوری طراحی کنید که شما را لاغرتر نشان دهد.

 

از زیورآلات و اکسسوری مناسب و زیبا استفاده کنید

از زیورآلات به نحو درست استفاده کنید. حتی می‌توانید خودتان را بلندتر یا لاغرتر نشان دهید. مثلا اگر از یک گردنبند بلند استفاده کنید، بالاتنه‌تان بلندتر و لاغرتر به نظر می‌رسد. یا زیورآلات بزرگ، مثل یک دستبند کلفت و براق، باعث می‌شود توجه دیگران به مچ باریک شما جلب شود. بدین ترتیب، بدن‌تان هم کوچک‌تر دیده می‌شود. همچنین می‌توانید با استفاده از هدبند و گوشواره، توجه مردم را به سرتان جلب کنید تا نقص‌های بدن‌تان کمتر دیده شود. به خصوص اگر فکر می‌کنید سرتان نسبت به بدن‌تان کوچک‌تر است.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ کفش پاشنه بلند بپوشید

کفش پاشنه بلند به طور طبیعی مدل بدن شما را تغییر می‌دهد. پاشنه بلند باعث می‌شود بدن شما صاف‌تر شود. همچنین پاهای شما را بلندتر نشان داده و به نسبت، بدن‌تان را هم لاغرتر نشان می‌دهد. اگر مرد هستید، سعی کنید کفش مردانه‌تان کمی پاشنه داشته باشد.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ تنظیم مدل بدن

تنظیم مدل بدن، در نحوه دیده شدن فرم بدن شما تاثیر به‌سزایی دارد. برای مثال، به جای اینکه موقع ایستادن و نشستن قوز کنید، صاف بایستید و بنشینید. در هنگام ایستادن شکمتان را بدهید داخل. این مسئله ممکن است باعث ناراحتی شما شود، اما در عوض لاغرتر و خوش‌فرم‌تر دیده می‌شوید. برای تمرین می‌توانید صاف به پشت بخوابید.

چگونه لاغر به نظر برسیم ؛ با انتخاب لباس مناسب ظاهرتان را دگرگون کنید

علاوه بر صاف ایستادن، همیشه سرتان را بالا نگه دارید به نحوی که که چانه‌تان صاف رو به جلو باشد. اگر سرتان را پایین نگه دارید به نظر می‌رسد که غبغب دارید! غبغب صورت شما را زشت می‌کند. شما که دوست ندارید این اتفاق بیوفتد نه؟! پس همیشه با اعتماد به نفس سرتان را بالا نگه دارید. بدین ترتیب صورت‌تان چاق به نظر نمی‌رسد.

 

چگونه لاغر به نظر برسیم : نکات غذایی

از خوردن بیش از حد نمک خودداری کنید

خوردن بیش از حد نمک باعث می‌شود بدن‌تان ورم کند. چون نمک زیاد آب جذب می‌کند. به همین دلیل اگر می‌خواهید لاغرتر دیده شوید، کمتر نمک بخورید. غذاهایی که زیاد نمک دارند: گوشت طعم‌دار شده، سوسیس و کالباس، چیپس، سوپ، و فست فود.

 چگونه لاغر به نظر برسیم : نکات غذایی

از خوردن غذاهایی که باعث نفخ شکم می‌شوند خودداری کنید

یک سری از غذاها باعث می‌شوند بدن شما ورم کند و در نتیجه، چاق‌تر به نظر برسید. غذاهایی مانند: لوبیا، عدس (و کلا حبوبات)، سیر، کاهو، کلم بروکلی، کلم بروکسل (و کلا کلم)، و … . اگر از خوردن این غذاها خودداری کنید، بدن‌تان به طور طبیعی لاغرتر به نظر می‌رسد.

 

مطالب مرتبط:

۱- مگان مارکل کیست؟ همه چیز در مورد عروس خانواده سلطنتی بریتانیا

۲- بهار و تابستان امسال، کدام مدل‌های بلوز و تاپ زنانه را در کمد لباس‌مان داشته باشیم؟

۳- هفت مدل پیراهن زنانه مناسب برای فصل بهار و تابستان

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :