هفت مدل پیراهن زنانه مناسب برای فصل بهار و تابستان

بالاخره فصل زمستان با تمام زیبایی‌هایش، برف، پلیور، پالتوها و شال‌گردن‌های رنگ و وارنگش تمام شد و نوبت رسید به فصل زیبای بهار. دل کندن از زیبایی‌های فصل زمستان برای اکثر کسانی که اهل مد و فشن هستند بسیار سخت است. اگر می‌پرسید چرا، باید بگوییم چون که لباس‌های زمستانی بسیار شیک هستند. اما اصلا لازم نیست ناراحت باشید. حالا وقت آن رسیده که کمدتان را پر کنید از پیراهن‌های زیبا، رنگی و خنک! به همین دلیل، تصمیم گرفتیم در مقاله امروز، هفت مدل پیراهن زنانه از پرطرفدارترین مدل‌های پیراهنی که بهار امسال مد هستند را به شما معرفی کنیم.

 

پیراهن ساده زنانه گل گلی

اصلا اجازه ندهید اسم این مدل پیراهن شما را گول بزند! این مدل پیراهن زنانه بر خلاف اسم غلط اندازش، شما را شبیه یک پرنسس زیبا نشان می‌دهد. این پیراهن به شما کمک می‌کند با کودک درونتان ارتباط برقرار کنید. گل‌های زیبایی که روی پارچه این لباس قرار دارند، و همچنین پارچه نرم آن، شما را یاد دوران خوش کودکی و دویدن در میان چمنزارها و گلزارها می‌اندازد. حتی اگر کمی عمیق‌تر نفس بکشید، می‌توانید بوی گلها را حس کنید؛ امتحان کنید!

 

 

تونیک صورتی زنانه

پیراهن مدل تونیک، از آن مدل لباس‌هایی است که هم زیباست، هم بسیار کاربردی. یک تونیک که رنگ روشن و شادی دارد، همیشه بهترین انتخاب برای مناسبت‌های غیررسمی است. می‌توانید تونیک را با یک شلوار نیمه رسمی روشن، مثل کرم رنگ، ست کنید.

 

پیراهن زنانه راه‌راه

این مدل پیراهن زنانه اسپرت و بسیار پرطرفدار است. یقه‌اش گرد یا یقه هفت دارد و معمولا با یک دکمه بسته می‌شود. آستینش معمولا حلقه‌ای است. در اکثر موارد، روی پیراهن، ۲ یا ۴ جیب کوچک و بزرگ زیبا هم میبینیم. مزیت این مدل پیراهن زنانه این است که تقریبا با همه چیز ست می‌شود. به خصوص اگر یک رنگ خنثی آن را انتخاب کنید؛ مثل کرم یا خاکی روشن.

تونیک حریر زنانه

به طور خلاصه، این مدل پیراهن، یک مدل همه‌کاره است! این مدل پیراهن زنانه دکمه دارد، آستینش معمولا حلقه‌ای، کوتاه، یا تا سر آرنج است، و یقه آن مانند یقه شومیز یا یقه ایستاده دارد. در برخی مدل‌ها هم روی کمر لباس، یک کمربند نازک از جنس پارچه خود لباس وجود دارد.

خوبی این مدل این است که می‌توانید به راحتی آن را با همه چیز ست کنید و برای هر نوع مراسمی آماده شوید. مثلا می‌توانید آن را با یک کفش پاشنه بلند، یک کفش تخت، یا حتی کفش کتانی ست کنید. مطمئن باشید یک بار که آن را بپوشید و ببینید چقدر زیبا و بانمک است، دیگر دلتان نمی‌خواهد آن را از تن‌تان دربیاورید!

 

مدل پیراهن زنانه با پارچه طرحدار

سعی کنید بهار امسال از پارچه‌های طرحدار فرار نکنید و با آنها دوست باشید، وگرنه از مد عقب می‌مانید! یک پیراهن کوتاه و کمی گشاد با طرح‌های بزرگ یا شلوغ (مثلا یک پارچه گلدار یا چهارخانه) مناسب میهمانی‌های فصل بهار است. اگر دوست دارید بدون هیچگونه زحمتی، خوش‌تیپ و جذاب به نظر برسید، این مدل پیراهن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

پیراهن آف‌شولدر زنانه

این مدل پیراهن یقه ندارد و از روی شانه شروع می‌شود. بهتر است برای بهار و تابستان رنگ روشن، و یک جنس پارچه رها و خنک آن را انتخاب کنید.

 

مدل پیراهن زنانه یقه چپ و راستی

این مدل، از آن مدل پیراهن‌هایی است که در آن، یک طرف پیراهن روی طرف دیگر می‌آید و در برخی مدل‌ها با یک بند کوچک نازک بسته می‌شود. برای اینکه باریکی کمرتان را بیشتر نشان دهید، مدلی از آن را انتخاب کنید که کمرش تنگ باشد. این مدل پیراهن، بهترین مدلی است که می‌توانیم به شما پیشنهاد بدهیم!

 

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

آرزو در تاریخ 21 می 2018

مطلب خوبی بود ومن عاشق آف شولدر هستم. چه قیمت خوبی دارهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :