راهنمای خرید لباس بارداری

0

یکی از استرس های ما خانوما اینه که در دوران بارداری داریم اینه که چقدر چاق میشیم و سایز ما چه تغییری میکنه؟ امروز در این مقاله قصد داریم به شما یادآوری کنیم که سایز شما در دوران بارداری تغییری نخواهد کرد! با چی بپوشم همراه باشید. تنها جایی که با قبل از دوران بارداری تفاوت داشته شکم شما می باشد. 

بنابراین هنگامی که خواستید شلوار جین برا یخود بگیرید این را در نظر داشته باشید که اندازه کمرتان تغییری نکرده است. البته بسیاری از برندها به کمک خانوم های باردار آمده اند و به آن ها پیشنهادات بیشتری با همان سایز خودشان می دهند.

راهنمای خرید لباس بارداری

نکته مهم دیگر این است که هرگز نباید نسبت به وسوسه خرید لباس های عادی منتهی با یک یا دو سایز بزرگتر واکنش نشان داده و شیوه خود را تغییر دهید، انگار که گویی چاق تر شده اید، نه شما چاق نشده اید، بلکه قدری بدن شما حجم گرفته که موضوعی کاملا متفاوت از چاق شدن است. اگر اقدام به خرید لباسی با یک یا دو سایز بزرگتر از لباس های حالت عادی خود بکنید، تنها نتیجه ای که می گیرید داشتن لباس هایی است که بر روی بدن شما بی تناسب قرار گرفته و ظاهری زشت و نامرتب به شما می دهد. طراحان برای طراحی لباس های مناسب با این دوران از پارچه هایی استفاده می کنند که حالت کشسانی داشته و قدری در صورت نیاز و وارد شدن فشار کش می آیند و البته خودشان بر اساس اطلاعات و تجربه قسمت هایی از لباس را که لازم باشد بزرگتر در نظر می گیرند که موجب راحتی و آسایش شما در زمان استفاده از آنها می شود.

اگر در مراحل اولیه بارداری خود اقدام به خرید لباس برای این دوران می کنید و شکم شما هنوز به اندازه ماه های پایانی این دوران برآمده نشده است، می توانید از شکم های مصنوعی و قاب بسته شدن که برای چنین شرایطی تهیه شده و در برخی از فروشگاه های برند موجود می باشد استفاده کنید. با استفاده از این شکم های مصنوعی به راحتی می توانید متوجه شوید که شکل و اندازه شکم شما در ماه های هفتم و هشتم بارداری به چه شکل و ظاهری در می آید و به راحتی قادر به خرید اقلامی مناسب برای خود خواهید بود که در طول دوران بارداری موجب شیک تر بودن ظاهر شما باشند.

نکته پایانی، اگر جنینی که در شکم دارید دو قلو هست، پیشنهاد می کنم سایز عادی لباس های خود را یک سایز بزرگتر کرده و سپس اقدام به خرید لباس های مخصوص بارداری با آن سایز بزرگتر کنید، و باز هم تاکید می کنم که لباس بارداری خرید کنید و نه لباس های عادی با سایزی بزرگتر. مثلا اگر در حالت عادی لباس شما سایز ۱۲ دارد، در صورت داشتن یک دو قلو می توانید از لباس های سایز ۱۳ اما مخصوص بارداری استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- نحوه انتخاب لباس برای خانم های چاق

۲- شلوار مناسب خانم های چاق کدام است؟

۳- ۹ تیپی که شما را چاق تر نشان می دهد

۴- نکات مهمی که برای خرید لباس بارداری باید بدانید

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :