گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

0

قبلا عینک آفتابی به طور کلی یک اکسسوری لاکچری قلمداد می‌شد اما اکنون اهمیت و ضرورت این وسیله برای همه ثابت شده است و همه باید از این وسیله برای سالم نگه داشتن چشم ها و البته خوش تیپ تر شدن استفاده کنند. عینک های آفتابی برند های مشهور قیمت بالایی دارند و هر کسی نمی‌تواند آن ها را تهیه کند. اما آیا می‌دانید ده برند لاکچری در تولید عینک آفتابی کدام برند ها هستند؟ این مقاله را بخوانید تا با گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان آشنا شوید.

۱۰- Lugano Diamonds Sunshades

برند لوگانو یک برند خصوصی تولید جواهرات است که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شده است و عینک هایی تولید می کند که جنس آن ها از طلا و نقره و دیگر جواهرات است مانند الماس سیاه و صورتی که باعث می شود قیمت این عینک این برند بسیار بالا باشد. این عینک طراحی زیبایی نیز دارد و قیمت آن حدود ۲۷ هزار دلار یعنی بیش از ۹۰ میلیون تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۹- Bvlgari Parentesi Diamond Sunglasses

برند بولگاری که به خاطر تولید جواهرات زیبا و گران شهرت ددارد عینک آفتابی نیز تولید می کند. در ساخت این عینک از الماس و طلا نیز استفاده شده و به همین دلیل قیمت آن حدود ۳۱ هزار دلار معادل ۱۰۵ میلیون تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۸- Bentley Platinum Sunglasses

برند بنتلی یک برند مشهور در تولی محصولات لاکچری از ماشین گرفته تا عینک می باشد و عینک هایی در تعداد محدود تولید می کند که قیمت آن ها بیش از ۴۵ هزار دلار معادل ۱۵۰ میلیون تومان است اما با این وجود فروش بالایی نیز دارد.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۷- Bulgari Flora Sunglasses

یک محصول دیگر از برند بولگاری که در ساخت آن از طلای ۱۸ عیار و یاقوت استفاده شده و قیمت آن حدود ۶۰ هزار دلار معادل ۲۱۰ میلیون تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۶- Maybach The Diplomat I

میباخ یک برند آلمانی اتومبیل است که محصولات لوکس دگیری مانند عینک نیز تولید می کند. در ساخت این عینک از ۵۰ قطعه طلا و ۱۴۷ قطعه الماس استفاده شده و قیمت این عینک زیبا ۶۰ هزار دلار است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۵- Luxuriator Style 23 Canary Diamond Sunglasses

یک برند امریکایی که تخصص در تولید محصولات گران قیمت مثل جواهرات و عینک های گران دارد. در این عینک ۱۳۲ عدد الماس به کار رفته و قیمت آن ۶۵ هزار دلار معادل ۲۳۰ میلیون تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۴- Clic Gold 18 Carat Gold Sports Sunglasses

برند کلیک گولد یک برند مشهور است که در تولید عینک ۳۵ سال سابقه دارد. این عینک از طلای خالص تهیه شده و فقط ۱۰۰ عدد از آن تولید شده است که قیمت آن ۷۵ هزار دلار معادل ۲۶۰ میلیون تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۳- Shiels Jewellers Emerald Sunglasses

برند شیلز یک برند استرالیایی در تولید جواهرات است و در ساخت این عینک از زمرد استفاده کرده که آن را بسیار زیبا و البته گران کرده است و قیمتی معادل با ۲۰۰ هزار دلار یعنی ۸۰۰ میلیون تومان دارد.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۲- Dolce & Gabbana DG2027B Sunglasses

این عینک ها برای مدت طولانی گران ترین عینک های جهان بودن که توسط برند دولچه و گابانا تولید شده اند. این عینک از طلای رنگ شده و الماس تهیه شده و قیمت آن ۳۸۰ هزار دلار است معادل با یک میلیارد و سیصد میلیون تومان!

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

۱- Chopard De Rigo Vision Sunglasses

این برند سوئیسی گران ترین عینک جهان را تولید می کند که از طلای خالص دارای بافت و الماس تهیه شده و قیمت آن ۴۰۸ هزار دلار معادل یک و نیم میلیارد تومان است.

گران‌ترین عینک‌های آفتابی جهان

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب صحیح عینک آفتابی متناسب با چهره شما

۲- چگونه اکسسوری هایم را تعمیر کنم؟

۳- انتخاب عینک آفتابی با توجه به فرم صورت

۴- ۱۰ راه برای تشخیص عینک آفتابی اصل و تقلبی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :