فاطمه رحیمی در
0

چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت دوم

چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت دوم

شاید شما هم از آن دسته آدم هایی باشید که روی ظاهرتان وسواس دارید و دوست دارید لاغرتر و باریک اندام تر از آنچه هستید به نظر برسید. اگر وقتی لباس می پوشید از بقیه می پرسید که “با این لباس چاق به نظر می رسم؟”  یا “چطور لاغر به نظر برسم؟” با ما همراه باشید تا با هم یاد بگیریم که چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت دوم حقه های آرایشی

چطور لاغر به نظر برسم؟ - قسمت دوم

1-آرایش کنید: آرایش می تواند عیب های صورت شما را بپوشاند و بر نقاط قوت صورت شما تاکید کند. مثلا برای لاغرتر نشان دادن گونه هایتان زیر استخوان گونه را رژگونه ی تیره بزنید یا از رژ لب روشن استفاده کنید تا گرد بودن فکتان مورد توجه قرار نگیرد. این ها نیاز به تمرین دارد ولی واقعا موثر است.

آرایش غلیظ نکنید. این کار می تواند باعث شود که صورتتان پلاستیکی و غیر طبیعی به نظر برسد. از حداقل پودرها و پوشاننده ها استفاده کنید. از رنگ های طبیعی تر استفاده کنید قرار است زیبا به نظر برسید نه شبیه یک دلقک! حواستان باشد که رنگ های آرایشتان لباس، پوست و موی شما را کامل می کند.

چطور لاغر به نظر برسم؟ - قسمت دوم

2-پوستتان را برنزه کنید: تیره تر شدن پوست باعث می شود لاغرتر و متناسب تر به نظر برسید. همانطور که لباس تیره تر شما را لاغر تر نشان می دهد، پوست تیره تر هم همین کار را می کند.

در ساحل آفتاب نگیرید. موقع استفاده از برنزه کننده ها با دقت آن را به همه ی سطح پوستتان بزنید تا پوستتان یکدست رنگ بگیرد و همینطور حواستان باشد که زیاد از حد استفاده نکنید. قرار نیست پوستتان غیر طبیعی یا نارجی شود! باید در نهایت یک سایه ی تیره تر در تمامی پوستتان باشد. در این مقاله درباره ی برنزه کننده ها توضیح داده شده: برنزه کننده های طبیعی برای داشتن پوستی درخشان تر در تابستان

اگر تجربه و اطلاعات درباره ی برنزه کردن ندارید، به سولاریوم بروید و چگونگی استفاده از برنزه کننده ها را از کسی که تجربه دارد یاد بگیرید.

مطالب مرتبط:

1- برنزه شدن به کمک میوه و سبزیجات

2- تاریخ انقضای لوازم آرایشی چه موقع است؟

3- چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت اولدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :