چگونه لباس‌هایی گرانقیمت و شیک داشته باشیم؟

اینکه کمد لباس‌ها شما پر از لباس‌هایی با قیمت‌های نجومی باشد چیز غیرممکنی است. اما اگر جزو اقشار متوسط جامعه هستید و نمی‌توانید همیشه لباس‌های گران بپوشید نگران نباشید. ستاره‌های خوش تیپی که در خیابان‌ها می‌بینید هم همیشه لباس‌های گرانقیمت نمی‌پوشند. شما هم با رعایت چند نکته و ایجاد کمی تغییر در ظاهر و لباس‌هایتان می‌توانید پولدارتر به نظر برسید. چگونه لباس‌هایی گرانقیمت و شیک داشته باشیم؟

ad banner

کیف شکیل و کلاسیک

داشتن یک کیف عالی و کلاسیک از جنس چرم که براق و شکیل باشد و فرم داشته باشد شما را سطح و ثروتمند نشان می‌دهد. پس از کیف‌های شل یا پارچه‌ای استفاده نکنید.

چگونه لباس‌هایی گرانقیمت و شیک داشته باشیم؟

عطر زدن

این که بوی خوشی بدهید لازمه شیک بودن و سطح بالا بودن است.  پس حتما از عطر استفاده کنید و حتما در انتخاب عطر مناسب و با کیفیت دقت داشته باشید

توجه به جزییات

جزئیات لباس مثل دکمه‌های ارزان یا پرزهای روی لباس باعث می‌شوند استایل شما ارزان و سطح پایین به نظر برسد. حتما به این جزئیات دقت کنید و سعی کنید با کارهایی مثل عوض کردن دکمه‌های ارزان قیمت و زدودن پرزها از لباس آن‌ها را برطرف کنید.

چگونه لباس‌هایی گرانقیمت و شیک داشته باشیم؟

کمک گرفتن از خیاط

اگر لباسی با قیمت متوسط خریده‌اید و فرم آن چندان متناسب اندام شما نیست می‌توانید به خیاط مراجعه کرده و آن را اندازه خود کنید تا به یک لباس سفارشی و گرانقیمت تبدیل شود.

خرید یک بخارشو

استفاده از بخارشو برای لباس‌ها بسیار ساده‌تر از اتو است و نتیجه بهتری هم دارد و از طرفی آسیب کمتری به لباس‌ها می‌زند. همه افرادی که همیشه لباس‌های تمیز و اتو خورده می پوشند یک بخارشو در منزل دارند.

چگونه لباس‌هایی گرانقیمت و شیک داشته باشیم؟

اجتناب از رنگ‌های زمین

رنگ هایی مثل قهوه ای، اخرایی، سبز لجنی، خاکی و رنگ‌های هم خانواده آن طیف‌های زمین نام دارند و رنگ‌هایی هستند که شما را به اصطلاح خاکی و متواضع نشان می‌دهند و نه پولدار و با کلاس.

آرایش کم و ناخن‌های طبیعی

خانم‌هایی که آرایش زیاد و غلیظ و ناخن‌های بلند و لاک‌های رنگی دارند همیشه انسان‌هایی سبک و نه چندان با ارزش به نظر می‌رسند. پس برای باکلاس شدن از آرایش زیاد خودداری کنید. آرایش ملایم به نحوی که بدون آرایش به نظر برسید و همچنین استفاده از لاک با رنگ طبیعی ناخن و یا تنها برق ناخن شما را شیک‌تر خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

۱- زنان و مردان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟

۲- اصول ساختن یک کمد لباس بی نقص

۳- چه کنیم لباس‌هایمان گران تر به نظر برسند؟

۴- چگونه یک لباس زنانه خوش دوخت داشته باشم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :