chadmin در
0

طول زنجیر گردنبند باید چقدر باشد؟

طول زنجیر گردنبند باید چقدر باشد؟

هنگام انتخاب یک گردنبند مناسب یکی از مواردی که توجه شما را به خود جلب می کند این است که طول گردنبند باید چقدر باشد؟ استاندارد طول زنجیر گردنبند بین ۱۶ تا ۲۰ اینچ است. و بهترین مکان برای قرار گیری گردنبند بین گلو و ترقوه خواهد بود. البته بسته به نوع سلیقه هر فرد این طول می تواند متغییر باشد. طول زنجیر گردنبند باید چقدر باشد؟ عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم به آن اشاره خواهند نمود. 

طول زنجیر گردنبند باید چقدر باشد؟

بهترین سایز گردنبند برای شما

بهتر است که گردنبند شما بالای استخوان ترقوه قرار گیرد و اگر می خواهید کمی راحت تر باشید و گردنبند تان آویزان باشد،  بین ۲ تا ۴ اینچ آن را پایین تر در نظر بگیرید.

بهترین سایز گردنبند برای کودکان

بهترین سایز برای زنجیر گردنبند بین ۱۴ تا ۱۶ اینچ است.

طول زنجیر گردنبند خود را با لباس تان هماهنگ کنید

اگر قصد استفاده از پیراهن یقه اسکی در زمستان را دارید، توصیه ما به شما استفاده از زنجیرهای بلند است. همچنین اگر یقه پیراهن شما باز می باشد زنجیرهای بلند می تواند زیبایی دو چندانی را برایت به ارمغان بیاورد. (البته اگر گردن شما کوتاه باشد)

طول زنجیر گردنبند برای آقایان

بهترین طول برای زنجیر آقایان قرارگیری در بالای استخوان ترقوه است. ولی چنانچه قصد استفاده از زنجیرهایی را دارید که پلاک و یا آویزی دارند و همچنین قصد باز گذاشتن دکمه پیراهن تان را دارید، بهتر است از زنجیر های بلند تر (۱۸ تا ۲۰ اینچ) استفاه کنید.

گردنبند هایی از جنس مروارید

این نوع از گردنبند ها نباید بلند باشند و بهترین مکان برای قرارگیری آن  بالای استخوان ترقوه  و پایین خط گردن خواهد بود. اگر یک گردنبند مروارید ۱۰۰ اینچی دارید آن را چند بار دور گردن خود بپیچید تا کوتاه شود.

توجه داشته باشید که استفاده از زنجیر های بلند باعث کشیده نشان دادن گردن و قد شما می شود، لذا این نوع گردنبند ها برای خانوم ها و آقایان کوتاه قد و ریز اندام مناسب است.

مطالب مرتبط:

۱- سه روش کاربردی برای تمیز کردن طلا و جواهرات

۲- انتخاب گردنبند براساس فرم و اندازه گردن

۳- راهنمای کامل ست کردن جواهرات

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :